Jump to content



Να το κάνω ναι η όχι?κουτι δρακος?


Nedi46

Recommended Posts

Σκέφτομαι σε αυτό το σημείο να κάνω μια τρύπα και από μέσα να βγαίνει ένας δρακός ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ βάλλω 2 λεντακια! Ναι η όχι? Η μ@λ@κα:devil:

post-760-1416070853,4959_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δυσκολα πολυ να το κανεις οπως το φανταζεσαι,εγω θα σου ελεγα να το κανεις για την χαρα του μοντ κ αν δεις τελικα οτι δε σ'αρεσει να βαλεις κατι πιο απλο,κανα φανακι ας πουμε,το οποιο θα ειναι κ πιο λειτουργικο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Grace

Εγώ θα έλεγα πρώτα να βάψεις τα bezel των drive για να ταιριάζει το χρώμα και να κλείσεις τις τρύπες που είναι σαν μισοτελειωμένο.....

BTW, Καλώς ήρθες. :flower:

Συμφωνώ και εγώ θα έλεγα να βάψεις/κλείσεις.

Link to comment
Share on other sites

Σωστή η Grace!

Το mod στο κουτί με τη νεκροκεφαλή που είδες είναι φτιαγμένο εν μέρει με πηλό. Γι αυτό η μετάβαση είναι τόσο καλή. Μπορείς να χειριστείς τον πηλό καλά? Υπάρχει και το υλικό που έχουν τα παιδιά σε έναν οδηγό για τη βάση του φαν στο ψυγείο. Για κοίτα το.

Link to comment
Share on other sites

Στον Πειραιά. Οδός Πειραιώς, μετά του Κερανη, γράφει Υδροκοπτική.

http://www.protypometal.gr/

Οχτώ χιλιοστά πάχος 40Χ25 ανοξείδωτο 316, 10 τρύπες διαφόρων μεγεθών, 80 μαζί με το υλικό.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Στον Πειραιά. Οδός Πειραιώς, μετά του Κερανη, γράφει Υδροκοπτική.

Οχτώ χιλιοστά πάχος 40Χ25 ανοξείδωτο 316, 10 τρύπες διαφόρων μεγεθών, 80 μαζί με το υλικό.

Φιλε δεν καταλαβαινω το λογο που πηρες inox 316. Το 304 ειναι ακριβως το ιδιο και εχει τουλαχιστον 35% κατω η τιμη του. Το 316 το χρησιμοποιουν μονο οταν θελεις αντοχη σε χημικα κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ελεγα οτι κατι τετοιο πρεπει να γινει σωστα για να φαινεται καλο, αλλιως δεν θα εχει καλο αποτελεσμα, κατα την δικη μου λογικη αν εχεις την δυνατοτητα να το κανεις καλα τοτε προχωρα ;)

Επισης συμφωνω και με το σχολιο της grace:worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Nikos007 [Χθες, στις 22:37]

Φιλε δεν καταλαβαινω το λογο που πηρες inox 316. Το 304 ειναι ακριβως το ιδιο και εχει τουλαχιστον 35% κατω η τιμη του. Το 316 το χρησιμοποιουν μονο οταν θελεις αντοχη σε χημικα κλπ.

1ον Βρέχετε με θάλασσα.

2ον Σε σκάφος αναψυχής τεσσάρων εκατομμυρίων $, πληρώνεσαι για να χρησιμοποιείς το καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.