Jump to content



Recommended Posts

Είναι το βασικό μου wallpaper, δουλεύει μια χαρά και σε ταμπλέτες :)

Καλά που το 'πες. Το έβαλα κι εγώ στην ταμπλέτα, αλλά μου τη δίνει που η LG δεν έχει επιλογή για live wallpaper στη lock screen. Και που προσπέρασα 1-2 καλές φωτογραφίες και πατάω εναγωνίως μέχρι να βρω την επόμενη. :)

Link to comment
Share on other sites

Είχα ήδη καθαρίσει την cache, αλλά και να μην είχα, δεν είδα να μπορώ να το αναγκάσω να επαναφέρει μια εικόνα μέσα από τo history. Μπορώ βέβαια να την βρω στο 500px και να την κατεβάσω χειροκίνητα ως στατικό wallpaper, γιατί την έχω ακόμη στο κινητό. Όμως, όσο είναι συνδεδεμένη η εφαρμογή, κατεβάζει συνέχεια φρέσκες. Και την ταμπλέτα την έχω συνέχεια στο WiFi.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω βαλει Muzei + 500px advanced config που εχει της Παναγιας τα ματια απο επιλογες και ρυθμισεις.

Ρυθμιζεις χρονο μεχρι και ανα λεπτο, refrsh only on wifi, εχει ολες τις κατηγοριες, και fresh/popular/upcoming/κλπ

Μπαταρια μηδεν μου καιει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχεις κανείς να προτείνει κανά καλό offline gps app για το κινητό? Μερικά που βρήκα θέλαν όλα τους σύνδεση στο internet για να λειτουργήσουν...:hm:

Είχα κάποτε ένα πολύ βολικό, της copilot. Είχε και πολλά σημεία ενδιαφέροντος κ με είχε βολέψει πολύ. Από όταν όμως έγιναν και τα Maps με navigation, το έχω βγάλει.. δεν θυμάμαι πώς το έλεγαν ακριβώς.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχεις κανείς να προτείνει κανά καλό offline gps app για το κινητό? Μερικά που βρήκα θέλαν όλα τους σύνδεση στο internet για να λειτουργήσουν...:hm:

Maps with me pro! FTW

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς τη search bar, νομίζω είναι κανονικό widget. Βέβαια πάει καιρός που δεν έχω χρησιμοποιήσει 4.0.x, αλλά δοκίμασε παρατεταμένο πάτημα και αφαίρεση.

το κραταω πατημενο αρκετη ωρα και μολις το αφησω το ενεργοποιει :suicide2:

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω στο νετ και δε βρισκω κατι παρα μονο διασπαρτα λινκς σε upload services, οποτε ρωταω εδω:

υπαρχει κανα αξιοπιστο μερος οπου αγοραζεις apps? (pm :D )

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
ಠ▃ಠ
Link to comment
Share on other sites

το κραταω πατημενο αρκετη ωρα και μολις το αφησω το ενεργοποιει :suicide2:

Το πατας και το ΚΡΑΤΑΣ πατημενο μεχρι να σου εμφανισει τον καδο στο κατω μερος της οθονης.

Και μετα (πατημενο παντα) το σερνεις στον καδο μεχρι να κοκκινισει.

Αυτο ησχυει και για τα εικονιδια.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχεις κανείς να προτείνει κανά καλό offline gps app για το κινητό? Μερικά που βρήκα θέλαν όλα τους σύνδεση στο internet για να λειτουργήσουν...:hm:

Γενικά λιώνω το Maps With Me (απίστευτη ταχύτητα rendering)

Επίσης χρησιμοποιώ και TriAdvisor (σε ...trips : P ) και παλαιότερα το OsmAnd+ (πολλές πληροφορίες, αλλά το rendering είναι ΑΘΛΙΟ)

Link to comment
Share on other sites

Το πατας και το ΚΡΑΤΑΣ πατημενο μεχρι να σου εμφανισει τον καδο στο κατω μερος της οθονης.

Και μετα (πατημενο παντα) το σερνεις στον καδο μεχρι να κοκκινισει.

Αυτο ησχυει και για τα εικονιδια.

το κραταω κανα λεπτο ετσι (σε αλλα shortcuts το βγαζει σε αυτο οχι)

και μολις το αφηνω το ενεργοποιει...

θα πρεπει να μαθω να ζω με αυτο!!!

Link to comment
Share on other sites

το κραταω κανα λεπτο ετσι (σε αλλα shortcuts το βγαζει σε αυτο οχι)

και μολις το αφηνω το ενεργοποιει...

θα πρεπει να μαθω να ζω με αυτο!!!

Ναι λογικό να στο κάνει γιατί δεν είναι συντόμευση για να διαγραφεί. Πήγαινε στις ρυθμίσεις μετά στο home και δες εκεί τις ρυθμίσεις της αρχικής οθόνης. Λογικά θα έχει ρύθμιση άμα είναι να εμφανίζεται ή όχι. Ψαχτο και πες ενημέρωσε άμα είναι.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.GoogleCamera

• Photo Spheres for immersive 360º views

• Lens Blur mode for SLR-like photos with shallow depth of field

• Panorama mode with high resolution

• 100% viewfinder for getting the maximum resolution from the sensor (no dropped pixels)

• Updated UI that gets out of your way and is centered on an extra large capture button

• Works on phones and tablets running Android 4.4+ KitKat

Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.GoogleCamera

• Photo Spheres for immersive 360º views

• Lens Blur mode for SLR-like photos with shallow depth of field

• Panorama mode with high resolution

• 100% viewfinder for getting the maximum resolution from the sensor (no dropped pixels)

• Updated UI that gets out of your way and is centered on an extra large capture button

• Works on phones and tablets running Android 4.4+ KitKat

Σε Note II με DN3 4.4.2 δεν μου δίνει επιλογή για εγκατάσταση πάντως...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.