Jump to content



Recommended Posts

Ας βελτιωθεί πρώτα το store με τις πολλές ελείψεις του και το συζητάμε... Βλεποντας παντως τα 10αρια στο Lumia 640 του αδελφού ειναι μια χαρά!! ανυπομονώ να εμπλουτιστεί το στορε ωστε να κανω την μετάβαση

Link to comment
Share on other sites

Για troll-Apps μιλούσαμε στο Play. Για τα xxx VS yyy δεν τιθεται καν θέμα.

 

Kαι μια που το θυμήθηκα,  είμαι σε αναζήτηση Audio player και πρόσφατα άρχισα να χρησιμοποιώ το Black Player. Υπάρχει κάτι καλύτερο απ αυτό που δε το χω πάρει χαμπάρι?

Έγινε επεξεργασία από soulclaimer
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω ψαχτει ιδιαιτερα, αλλα ο MX Player μου αρεσε τοσο κ τον αγορασα.

O mx είναι περισσότερο βίντεο.

Τον Power amp τον είδες;

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Για troll-Apps μιλούσαμε στο Play. Για τα xxx VS yyy δεν τιθεται καν θέμα.

 

Kαι μια που το θυμήθηκα,  είμαι σε αναζήτηση Audio player και πρόσφατα άρχισα να χρησιμοποιώ το Black Player. Υπάρχει κάτι καλύτερο απ αυτό που δε το χω πάρει χαμπάρι?

Για audio χρησιμοποιώ τον Rocket. Εκτός του ότι δουλεύει άριστα, έχουν εξαιρετικό support (θα μου πεις αφού δεν είχε πρόβλημα, τι το ήθελες...; Ήταν γενικές ερωτήσεις, για να βεβαιωθώ πριν αγοράσω τη full έκδοση)

Για video, τον ΜΧ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για audio χρησιμοποιώ τον Rocket. Εκτός του ότι δουλεύει άριστα, έχουν εξαιρετικό support (θα μου πεις αφού δεν είχε πρόβλημα, τι το ήθελες...; Ήταν γενικές ερωτήσεις, για να βεβαιωθώ πριν αγοράσω τη full έκδοση)

Για video, τον ΜΧ.

 

Τον ιδιο συνδυασμο εχω και εγώ.Ο καλύτερος ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Για τι ο power amp θα σου ζητησει να τον αγορασεις μετα απο καμμια βδομαδα :p 

Τουλαχιστον παλιοτερα ετσι ηταν! Ο jetaudio θυμαμαι εμενε σε μορφη trial χωρις καποια καλουδια, το ιδιο και ενας ακομη που ειχα δοκιμασει. Ο power amp ηθελε αγορα και "κλειδωνε" .

Link to comment
Share on other sites

Στο MIUI υπάρχει το Cleaner. Το οποίο καθαρίζει την cache του κινητού και τρέχει αυτόματα μια φορά την εβδομάδα.

 

Κάτι αντίστοιχο για οτιδήποτε άλλο κινητό υπάρχει; Αλλά μην φορτώσω και άλλες 15 μπούρδες μαζί όπως πχ κάνει το Clean Master και καθυστερεί το κινητό χειρότερα.

Link to comment
Share on other sites

Στο MIUI υπάρχει το Cleaner. Το οποίο καθαρίζει την cache του κινητού και τρέχει αυτόματα μια φορά την εβδομάδα.

 

Κάτι αντίστοιχο για οτιδήποτε άλλο κινητό υπάρχει; Αλλά μην φορτώσω και άλλες 15 μπούρδες μαζί όπως πχ κάνει το Clean Master και καθυστερεί το κινητό χειρότερα.

Υπάρχει πάντως το CCleaner και για Android αν θες να του ρίξεις μια ματιά ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.