Jump to content



RaceRoom Racing Experience


racer

Recommended Posts

Μπραβο παιδια να αρχιζουμε να μαζευομαστε!θα αγορασω και οτι content χρειαζεται για να παιζουμε.δεν εχω θεμα.

Εγω γενικα τα βραδια μπορω καθημερινες.

 

Οσοι σκεφτεστε να αγορασετε πραμα ΜΟΝΟ με vrp points γιατι ετσι εχετε εκπτωση.17e=20e  35e=50e 65e=100e.

Οποτε με vrp points και λιγο υπομονη με προσφορες βγαινει αρκετα φθηνα.εχω και ενα φιλο που ψηνεται να μπαινει.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Φέρε κόσμο να γίνει χαμός...

 

Βαθμολογία δεν θα έχει sud1500t, αλλά επιθυμώ μια κατηγορία το πολύ τρεις.

 

ADAC/GT3, DTM92, Group 5

 

Aλλά θέλω να καταλήξουμε σε ένα αυτοκίνητο.

 

Άκυρο, βγήκε το rF2 στο Steam...οπότε θα τα λέμε εκεί...

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nαι αλλά έχει εδώ πολυ καλή προσφορά !!!

Kαι ξέρεις...εσύ θα έχεις δύο γύρους αέρα...

Όχι για να δεις τι μεγάλη καρδιά εχω...

Αν θες με το καλό κάποια στιγμή να πάμε rfactor 2, ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ R3E. Αλλιώς δεν πατάω πόδι στο RF2 όχι αν βγει στο steam, ακόμα κι αν μου το χαρίσουνε. Ελπίζω να ήμουν σαφής.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δε πα να χει...

Οι αγορες στους racing τιτλους εκλεισαν για φετος.

Ελεος, τι θα πρωτοπαιξουμε πια; Εδω δε προλαβαινουμε αυτα που ηδη εχουμε...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

madoggy doggy ασε  το rfactor 2 για τον παλιατζη!τωρα που θα μαζευομαστε στο raceroom κανονισε να ερχεσαι και ασε τα φιλοσοφικα.

 

ετοιμαζομαι για ενα απο τα group5-bathrust,και το υπολοιπο πακετο του european pack.(4 πιστες ακομα)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Να πούμε από σήμερα για Τρίτη 20/10 Hockenheim National layout με DTM '92/Touring Classics multiclass? Θα προσπαθήσω να ανεβάσω εγώ σέρβερ, με το practice να αρχίζει από 22:30, μιας και η εκρηκτική προσωπικότητα του Mad_dog φαίνεται να προκάλεσε την οργή του banhammer :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ χωρίς το τρελό σκυλί του πολέμου δεν συμμετέχω, ανεβαίνει το επίπεδο δέκα σκάλες με το σκυλί παρόν ! :D

Το τρελόσκυλο πρέπει να βλέπει την κίνηση που έχει το thread του RF2 και να κάνει πούρα :p Θα του στείλω στο steam chat να έρθει, δεν θα μπορέσει να αρνηθεί τους φαν του..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@wolves, γερο λεει; Να το κατεβασω; :rubik:

Ειναι πολυ καλο. Δεν ειναι ac, αλλα ειναι πολυ καλυτερο απο pcars.

Πολυ κακη πολιτικη πωλησεων ομως, δηλ μονο free δεν ειναι, πρεπει να αγορασεις πραμα. Μη φανταστεις τρελα πραγματα, θα σου ρθει σε κοστος οσο ενα game.

Αλλα δεν ειμαι και ο πιο αντικειμενικος να απαντησω γιατι ειμαι και λιγο fanboy της SimBim, Sector3 τωρα, απο εποχες race 07.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τελικά είναι κανείς μέσα για σήμερα για Hockenheim National layout με DTM '92/Touring Classics multiclass? Προς απογοήτευση φαντάζομαι όλων μας, το τρελό σκυλί θα απέχει, παρά τις αλλεπάλληλες κρούσεις μου στο steamchat. Αν μαζευτούμε αρκετοί που μπορούμε να σφίξουμε τα δόντια και να βάλουμε το κεφάλι κάτω ώστε να αντέξουμε αυτή την απώλεια, θα ανεβάσω σέρβερ, ελπίζω η σύνδεσή μου να μην αρχίσει πάλι τα δικά της....

Link to comment
Share on other sites

Εγω μαλλον ναι αν θα ειναι μετα τις 10 ο αγωνας

Κατά τις 22:30 λέω να ξεκινήσουμε το practice με τον αγώνα κατά τις 23:00, γιατί τους πιο πολλούς μας βολεύει αργά.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.