Jump to content



RaceRoom Racing Experience


racer

Recommended Posts

Geovas77 sorry που σε ξενερώσσμε, ήσουν πολύ γρήγορος για τα δόντια μας [emoji14]

ΛΑΜΠΡΟΣ κρίμα για τα προβλήματα με το ping σου, ελπίζουμε να σε ξαναδούμε την επόμενη φορά.

Mad_dog για τον επόμενο αγώνα περιμένω να αξιοποιήσεις στο έπακρο τις γραφιστικές σου ικανότητες και να φτιάξεις poster, banner, flyer και φυλλάδια να μοιράσουμε έξω από το Πάντειο :D

Έγινε επεξεργασία από sud1500t
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μην το υποτιμάτε το R3E...το επόμενο update που περιμένουμε έχει να κάνει με τα physics (φρένα, καιρός κ.τ.λ.)

Το FFB είναι αρκετά καλό και μην ξεχνάτε είμαστε ακόμη στην Alpha 0.3...έχει πολύ δρόμο ακόμη.

Με τον Λάμπρο είχαμε καλές μάχες σε μερικά σημεία και ζητώ συγνώμη γιατί από λάθος μου τον έβγαλα έξω...

@sud1500t στον τελευταίο γύρο είπα να τα δώσω όλα, ελπίζω να μην σε τρόμαξα (στο τελευταίο S) όταν είδες ότι μου ξέφυγαν λιγάκι τα φρένα...

 

To επόμενο λέγαμε να είναι WTCC σε Zolder, αλλά αν θέλετε Group 5 κανένα πρόβλημα.

Να ξέρετε όμως τα group 5 δεν είναι για βόλτες, ιδρώνεις και μόνο να το κρατήσεις μέσα στον δρόμο...δεν μιλάω καν για πίεση και χρόνο...

 

Aν βρω χρόνο θα κάνω video από τον αγώνα για προσηλυτισμό...

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Ωραία, πολύ καλά νέα αυτά.

 

Μια τελειώς υποθετική ερώτηση...θέλω να κάνω μια πρόταση για μελλοντική Leagues & Communities

Στην περίπτωση που κάνω πρόταση, με τι αυτοκίνητα θα θέλατε να τρέξουμε...

 

DTM 14

DTM 92

Group 5

ADAC

GT3

 

Υπενθυμίζω για αυτούς που ενδιαφέρονται ό,τι πρέπει να διαλέξουν μια κατηγορία γιατί με αυτή θα τρέχουμε συνέχεια...

Επίσης για τους φίλους του R3E υπάρχει μια μικρή ομάδα στο Steam και όσοι θέλουν μπορούν να γραφτούν για να ξέρουμε πόσοι είμαστε ενεργοί με το R3E

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έλεγα λόγω έλλειψης συμμετοχών οι συναντήσεις μας να παραμείνουν σε φιλικό επίπεδο. Αν θέλετε βαθμολογίες κτλ, εγώ χθες δήλωσα συμμετοχή σε αυτό και το προτείνω ανεπιφύλακτα και στους υπόλοιπους. Είναι ένα πολύ καλό περιβάλλον να τρέχουμε, με φιλικό κλίμα και προτεραιότητα στο clean racing χωρίς wreckers:

 

https://forum.sector3studios.com/index.php?threads/gearex-rre-season-2015-16-opened.2915/

 

@wolves, Λέγαμε για WTCC 14 αλλά έχω και ένα αυτοκίνητο από το '13, οπότε αν έχουν και τα άλλα παιδιά κανένα πρόβλημα από μένα να τρέξουμε με '13. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Υπόψιν, πως όποιος θέλει να συμμετέχει, μπορεί να αγοράσει μόνο ένα αμάξι από κάθε κατηγορία.

Οι πίστες είναι που δυσκολεύει.

Προσωπικά θα περιμένω το update. Έτσι όπως είναι, δεν μου αρέσει ιδιαίτερα.

Αν όμως μου κάτσει ο συνδιασμός χρόνου / πίστας / αυτοκινήτου, θα αναφέρω διαθεσιμότητα.

Το profile μου είναι αυτό για να βλέπετε τί έχω (πατάτε "Purchased content" ) : http://game.raceroom.com/users/liakjim/

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Και το δικο μου profile

Aντε @mad_dog, για κανε ενα ελεγχο να δεις αν υπαρχει κατι που το εχουμε ολοι (αν εχεις την ορεξη), εστω για κανα φιλικο αγωνα σε πρωτη φαση.

 

 

Έγινε επεξεργασία από wolves
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έκανα μια προσπάθεια να δω αλλά δεν έχουμε όλοι τα ίδια...

Όποιος όμως επιθυμεί και έχει χρόνο μπορεί να πει τι έχει από αυτοκίνητα και πίστες.

 

Δηλαδή κάπως έτσι:

 

Nickname: mad_dog

Aυτοκίνητα: ADAC14, DTM92, GTR3 κ.τ.λ.

Πίστες: Salzburg, Zandvoort, Zolder κ.τ.λ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τα μόνα που δεν έχω είναι η Suzuka και το Paul Ricard. Από αυτοκίνητα έχω τουλάχιστον ένα από κάθε κατηγορία εκτός DTM '13 και το Audi Quattro GTO.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραία, να καταλήξουμε κάπου τουλάχιστον στα αυτοκίνητα...παράδειγμα βλέπω incompatibility ανάμεσα σε wolves και AngeloVZR

 

Μπορούμε βέβαια να πούμε με τι επιθυμούμε να τρέξουμε και μετά καταλήγουμε...εγώ τα έχω σχεδόν όλα

 

Τα Group 5 είναι τρομερά βγάζουν άγρια γούστα, το DTM92 είναι καλό και τα WTCC (αλλά και τα GTR3 και DTM14)

Link to comment
Share on other sites

Την Πέμπτη θα γίνουν δοκιμαστικά με Zolder και Group 5.

Yπενθυμίζω ότι για να κρατήσεις το Group 5 μέσα στον δρόμο θα ζοριστείς αλλά όταν μπαίνει το turbo φεύγει σαν ρακέτα...

 

Bέβαια το τελειώς άρρωστο θα ήταν το παρακάτω...

 

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.