Jump to content



RaceRoom Racing Experience


racer

Recommended Posts

Kαλημέρα παιδιά, χτες ήταν πραγματικά καταπληκτικά.

 

Stergioswrc εμείς θα τα πούμε στο Rallycross... :D :D :D

 

Όπως είπα ο TS3 Server είναι στην διάθεσή σας.

 

Τα λέμε στις πίστες πάλι...

Την επόμενη φορά με silhouette ή GTR2 ή GT3

 

Ενημερώνω...

 

Αν θέλετε κάντε add το παρακάτω

 

R3EHC

 

Εκεί θα κάνω post τους αγώνες...

 

Kυριακή ? Θα τρέξουμε ξανά την Κυριακή εννοείς ? Εννοείται ^_^ ^_^ ^_^

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Καλό το σκηνικό και το παιχνίδι ,εγώ ήμουν αλλού κι αλλού γιατί είχα μήνες να τρέξω ,μετά το πρώτο 20 λεπτο άρχισε να μου ξανάρχεται αλλά με κάποιες αναποδιές που συνέβησαν δεν κατάφερα να βγάλω και πολλούς γύρους στον πρώτο αγώνα .

Στον δεύτερο αγώνα παρ΄ όλο που φοβόμουν τα g5 γιατί δεν τα χα τρέξει ποτέ σε αγώνα μόνο κάποιες δοκιμές είχα κάνει με τη bmw ,άρχισα να περνώ υπέροχα  στο practice ακόμα πιο ωραία στο qualify που θα τρωγώμασταν με τον aki αλλά ένα κόλλημα από νεοεισερχόμενο μέ στειλε στην αμμοπαγίδα

Στον αγώνα όμως ήλθε η ψυχρολουσία δεν πρόλαβα να κάνω ούτε 50 μέτρα , ένα προβληματάκι εμπρός μας ανάγκασε και μειώσαμε την ταχύτητα με αποτέλεσμα να πέσουν όλοι οι πίσω πάνω μου, γίναμε μαλιά κουβάρια και τα παράτησα γιατί το πιθανότερο ήταν το bmw να αρχίσει να ξεροβήχει και να επιδεινώνεται η κατάστασή του γύρο με το γύρο,εδώ μόνο καλά λόγια έχω να πω το μοντέλο των μηχανικών ζημιών με εντυπωσίασε.

Βέβαια αυτό έχει να κάνει περισσότερο με το ότι το μαγαζί άνοιξε για όλο το λαό ,δεν θέλω να γίνομαι ρατσιστής αλλά από την εποχή που άρχισα να παίζω στο thelab με τους assetianous καλόμαθα και τώρα οι public servers μου προκαλούν αλλεργία.

Ισως την άλλη φορά να μαζέψουμε περισσότερους δικούς μας και να το κάνουμε club racing αν και κατά τη ταπεινή μου γνώμη γινόταν και χθες με μας τους4-5 που μαζευτήκαμε,νομίζω καλύτερα θα περνούσαμε .

Θα με πείτε παραπονιάρη και ίσως έχετε δίκιο αλλά εγώ θα συνεχίσω έτσι για να δικαιώσω τη φήμη μου.

Λοιπόν ένα τεράστιο μείον του παιχνιδιού είναι πως όταν είναι σε qualify και μπαίνει στο σέρβερ νέο άτομο κολλάει για 1-2 ολόκληρα δευτερόλεπτα με αποτέλεσμα αν είσαι σε επικίνδυνο σημείο το χάνεις εντελώς και πας για βρούβες ,αυτό όμως λύνεται εύκολα μετατρέπουμε το σέρβερ σε private και είμαστε όλοι μέσα από το practice μετά κανείς. :D

Καλά όλα αυτά το μείζον όμως θέμα για μένα είναι οι καθημερινές ,χθες μπήκα κατά παράβαση των συνηθειών μου γιατί το χα πεθυμήσει το RRE και για να σας υποχρεώσω να παραστείτε την Κυριακή στον αγώνα μας. :p:D

Τώρα θα μου πείτε μείζον για σένα για μας ανακούφιση θα απαλλαγούμε από έναν γκρινιάρη σαν και σένα :D .


Αναρτώνται κάπου τα αποτελέσματα?

Τι τα θες τι τα γυρεύεις έχει πόντιουμ στο τέλος σαμπάνιες ,γυναίκες μανουλο μάνουλα με τρελές ομπρελίτσες γεμάτες σπόνσορες  και τα τοιαύτα για όσους παρευρίσκονται οι άλλοι ας αρκεστούν σε φωτορεπορταζ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Όντως 1-2 τύποι ήταν απαράδεκτοι. Αν βρούμε μερικές ακόμα συμμετοχές, θα ήταν καλό να παίζουμε σε κλειδωμένο σέρβερ όπως πρότεινε ο Πάνος.

Τώρα το να ποστάρουμε αποτελέσματα, laptimes και τα συναφή δε νομίζω ότι έχει σημασία. Η ουσία είναι ότι κάνουμε racing for fun!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αναρτώνται κάπου τα αποτελέσματα?

 

O Server κρατάει αποτελέσματα και κάνει τα upload. Ναι η δυνατότητα αυτή υπάρχει.

Kάτι έπαθε όμως ο πίνακας και δεν μπορούμε να τα δούμε...γκούχου γκούχου...

 

:D :D :D :D :D :D

:p :p :p :p :p :p :p

 

Την επόμενη φορά εννοείται κλειδωμένος ο server.

 

 

Όντως 1-2 τύποι ήταν απαράδεκτοι. Αν βρούμε μερικές ακόμα συμμετοχές, θα ήταν καλό να παίζουμε σε κλειδωμένο σέρβερ όπως πρότεινε ο Πάνος.

Τώρα το να ποστάρουμε αποτελέσματα, laptimes και τα συναφή δε νομίζω ότι έχει σημασία. Η ουσία είναι ότι κάνουμε racing for fun!

 

Θα γίνει και αυτό με αναφορά στους αγώνες και photo !!!

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα με gamepad, και το παιχνίδι παίζει αξιοπρεπώς. Αν βάλετε κάτι που έχω ή που μπορώ να αποκτήσω και μπορώ, υπολογιστε με.

Η πέμπτη το βράδυ είναι μια καλή ημέρα.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άλλο εννοούσα.

Αν το έχω.

Αν μπορώ να το αγοράσω πχ μπορεί κάποιος να αγοράσει με 2.5€ μόνο ένα αμάξι από ένα πακέτο και να παίξει σε αγώνα με όλα τα άλλα αυτοκίνητα.

Και αν μπορώ εκείνη την ημέρα / ώρα.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορώ να το αγοράσω πχ μπορεί κάποιος να αγοράσει με 2.5€ μόνο ένα αμάξι από ένα πακέτο και να παίξει σε αγώνα με όλα τα άλλα αυτοκίνητα.

και γω αλλο εννοουσα....

λογω των τελευταιων γεγονοτων που ζουμε, δεν μπορεις αυτη τη στιγμη να κανεις την αγορα, εχουν κλεισει τα παντα προς τα εξω...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E τότε δέχομαι δωρεές χαχαχαχα

 

Λοιπόν τσίμπησα το ford mustang για να μπούμε για dtm race.. Κανονίστε!

Από content έχω adac2013, group5 και τα american tracks. Βάλτε κάτι από αυτά και μπαίνουμε.. Last week που σηκώσαμε server με group5 δε σας είδα πάντως :p

Ε τότε πως?

Έχουμε όλοι το ADAC 2013?

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και δε γίνεται με paypal / πιστωτική. Δεν ξέρω αν είναι εφικτό με paysafe (αν υπάρχει ακόμα στη χώρα μας).

και η paysafe τελος....

Important Information - paysafecard

 

-----------------------------------------------------------------------

Έγινε επεξεργασία από wolves
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.