Jump to content



RaceRoom Racing Experience


racer

Recommended Posts

Αγόρασα το Spa για να το έχω και λέω δεν αγοράζω και την μπέμπα την turbo για να έχω κάποιο αυτοκίνητο από το Group 5 να υπάρχει. Μετά από ένα τρίωρο σε SPA, Bathurst και Indianapolis μάλλον έγινε το αγαπημένο μου αυτοκίνητο στο RRE :D

 

ΥΓ Όπως καταλάβατε έχω και GROUP 5 οπότε ότι αποφασίσετε εφόσον μπορώ από πλευράς ώρας είμαι μέσα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Για μένα ιδανικό θα ήταν ή Group5 ή DTM92.

 

Αλλά και το ADAC14 έχει καλά αυτοκίνητα.

 

Πείτε με τι θέλετε και πείτε και όσους άλλους ξέρετε να μαζευτούμε Δευτέρα για τον αγώνα.

Λεπτομέρειες θα έχουμε σε λίγο.

TS3 Server έχουμε δικό μας.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω όλη την σειρά Group5

Ωραία, αν είναι να πούμε και ώρα και όποιον άλλον βρείτε τον λέτε.

Εγώ δυστυχώς μπορώ μετά τις 9. Αν είμαστε μόνο οι 2 μας ας μπούμε σε public server, αν μαζευτούμε περισσότεροι μπορείς να ανεβάσεις private server?
Link to comment
Share on other sites

Nαι, αν είμαστε παραπάνω (που σημαίνει είμαστε τουλάχιστον τρεις) εννοείται κάνω δικό μας server...

Τελικά να το κλείσουμε από τώρα...

Θα προτιμούσα ADAC, αλλά αν η παρέα είναι για Group5 ακολουθώ ευχαριστώς.

Tα στοιχεία του TS3 Server είναι γνωστά. Όποιος δεν τα γνωρίζει μας ενημερώνει.

 

O Admin να κοιτάξει λίγο το Bord, πρέπει να έχει μικροπροβλήματα...

 

Aν είναι όμως να τρέχουμε κάθε εβδομάδα ή μια φορά τις δύο εβδομάδες θα επιθυμούσα να τρέχαμε με συγκεκριμένο αυτοκίνητο.

Για αυτό επιμένω και για το ADAC το οποίο έχει ενδιαφέρον αυτοκίνητα και συναγωνισμό.

Μια άλλη καλή λύση είναι GTR3 καθαρά.

 

Προτείνετε και εσείς τις προτάσεις σας.

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

+1 κι από μένα για adac. Ας κάνουμε τη φιλική μάζωξη και βλέπουμε φίλε mad_dog, ας μην προτρέχουμε με πλάνα για εβδομαδιαίες συναντήσεις γιατί είμαστε πολύ λίγοι. Αν έχουμε κόσμο κάνουμε και εβδομαδιαίες και λίγκες κι ,ότι τραβάει η ψυχούλα σου [emoji14]

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τρώω τα λυσακά μου που δεν μπορώ να τρέξω με το rre δεν υπάρχει γ@μημ@νος χρόνος !

Υπάρχει λύση ρε mad dog παράτατα όλα και έλα να τρέχουμε ασσέττο μόλις το βαρεθούμε πάμε rre πως σου φαίνεται? :))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τρώω τα λυσακά μου που δεν μπορώ να τρέξω με το rre δεν υπάρχει γ@μημ@νος χρόνος !

Υπάρχει λύση ρε mad dog παράτατα όλα και έλα να τρέχουμε ασσέττο μόλις το βαρεθούμε πάμε rre πως σου φαίνεται? :))

Ασε τον mad_dog ήσυχο, να έχω κι εγώ κάποιον να τρέχω στο r3e γιατί το AC δε βλέπω να το βαριόσαστε μέχρι το 2020 [emoji14]
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τί ώρα θα μαζευτούμε σήμερα το βράδυ; Είμαι λίγο κομμάτια από χτές που τρέξαμε ένα αγώνα με 40 συμμετοχές(!!) συνεχώς στην τσίτα με τόσα αυτοκίνητα οπότε σήμερα θα χαλαρώσουμε στο Raceroom. Εμένα θα με βόλευε κατά τις 10:30 να έχω βάλει τη μικρή για ύπνο.

 

 

Έγινε επεξεργασία από geovas77
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν δεν έχει δικαιολογίες...και δεν θα είναι αγώνας περίπατος !!!

Δεν έχει χαλάρωση !!!

Θα πέσουν κορμιά, οι προφυλακτήρες θα σπινθιρίζουν σαν τις μπιγολαμπίδες, τα λάστιχα θα λιώσουν σαν τα σουβλάκια στα καρβουνα, τα λάδια της μηχανής θα σκορπίζονται σαν τις ψιχάλες της βροχής !!!

 

Άκου χαλάρωση...

 

:D :D :D

:p :p :p

 

Spa, ADAC14

Ώρα 22:00 για προπόνηση, ξεκινάμε και μετά

TS3 Server: 62.104.20.201:10123

Pass: hvs2309

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν δεν έχει δικαιολογίες...και δεν θα είναι αγώνας περίπατος !!!

Δεν έχει χαλάρωση !!!

Θα πέσουν κορμιά, οι προφυλακτήρες θα σπινθιρίζουν σαν τις μπιγολαμπίδες, τα λάστιχα θα λιώσουν σαν τα σουβλάκια στα καρβουνα, τα λάδια της μηχανής θα σκορπίζονται σαν τις ψιχάλες της βροχής !!!

Άκου χαλάρωση...

:D :D :D

[emoji14] [emoji14] [emoji14]

Spa, ADAC14

Ώρα 22:00 για προπόνηση, ξεκινάμε και μετά

TS3 Server: 62.104.20.201:10123

Pass: hvs2309

Σήμερα είσαι εξαιρετικά λυρικός [emoji14] Και η παρομοίωση σου με τα σουβλάκια μου άνοιξε την όρεξη!
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το σημερινό, λίγα ατομα αλλά καλό.

Συγνώμη που ταλαιπώρησα τον geovas77..και ίσως να ξενέρωσε επειδή ήμασταν αργοί...έκανα και λαθάκια και ζητώ και για αυτό συγνώμη.

Ο geovas77 πάρα πολύ καλός, μας είχε στον γύρο 3sec...καταλαβαίνετε...καθαρός και γρήγορος. Πολύ θα χαρώ να τα ξαναπούμε αν βέβαια έχει πάλι χρόνο και όρεξη να τρέξει μαζί μας.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά ήταν παιδιά, δυστυχώς έμεινα από κιβώτιο στο τέλος από το σταμάτα ξεκινά [emoji2].

Αρκετά καλή η πίστα, βέβαια όχι όσο καλή είναι οι laser scanned σε αλλά sims αλλά πολύ προσεγμένη όπως βέβαια όλες οι πίστες του RRE.

Νομίζω ότι η sector 3 ακολουθεί λάθος business model κατακερματίζοντας την κοινότητα με τα συνεχή dlc που οδηγεί σε ανύπαρκτο online που είναι ο μόνος τρόπος να εδραιωθεί ένα simulator.

Υστερεί βέβαια κάπως σε physics και ποιότητα FFB αλλά αυτά διορθώνονται, το business model να δούμε αν θα αποφασίσουν να το αλλάξουν.

Την επόμενη φορά θέλω group 5 [emoji12]

Έγινε επεξεργασία από geovas77
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.