Jump to content



RaceRoom Racing Experience


racer

Recommended Posts

Σίγουρα θες σίγουρα βαριά χέρια? Γιατί τότε οι κατραπακιές που θα φας θα πονέσουν περισσότερο :p

 

Θέλω να κάνω μία πρόσκληση στα μέλη του thelab που ασχολούνται έστω και περιστασιακά με το R3E, να περάσουν μια βόλτα από το Zolder και να διδάξουν στον mad_dog λίγη ταπεινότητα. Η δικιά μου μαθησιακή μέθοδος για την περίσταση θα είναι μέσω της Greenwood Corvette. Έχει τις εξατμίσεις στο πλάι, οπότε το πίσω μέρος της είναι "καθαρό" για να το θαυμάζει o ανωτέρω κύριος :p  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

:D :D :D :D

 

Aχχχχχ

 

Θα πέσουν κορμιά και δεν κάνει....

 

Δεν θα πάμε εκδρομή sud1500t ...

 

Group 5 είναι αυτά...

 

Επειδή σας ξέρω και είμαστε σαν μια οικογένεια...σας δίνω αέρα στον γύρο 10 sec

Tι άλλο να κάνω για να έχουμε ανταγωνισμό...

 

B) B) B)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

^^ θα ειμαι εκει....

με το μαλακο, ετσι;

 

Δεν έχει μαλακό κύριοι !!!

Εκεί θα πέσουν κορμιά !!!

 

Ήδη ο αγαπητός φίλος ξεκίνησε τον πόλεμο:

 

Σίγουρα θες σίγουρα βαριά χέρια? Γιατί τότε οι κατραπακιές που θα φας θα πονέσουν περισσότερο :p

 

Θέλω να κάνω μία πρόσκληση στα μέλη του thelab που ασχολούνται έστω και περιστασιακά με το R3E, να περάσουν μια βόλτα από το Zolder και να διδάξουν στον mad_dog λίγη ταπεινότητα. Η δικιά μου μαθησιακή μέθοδος για την περίσταση θα είναι μέσω της Greenwood Corvette. Έχει τις εξατμίσεις στο πλάι, οπότε το πίσω μέρος της είναι "καθαρό" για να το θαυμάζει o ανωτέρω κύριος :p

 

Δυστυχώς θα αναγκαστώ να είμαι σκληρός για να αποκαταστήσω την τάξη...δεν νοείται απλοί οδηγοί να ομιλούνε με αυτόν τον τρόπο σε εμένα τον Πιλότο...

Λυπάμαι κύριοι αλλά ο αγώνας θα είναι σκληρός...

Σκεφτείτε λοιπόν καλά όσοι πάρετε μέρος...

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Zolder + αμάξι group 5 = 6.54€

 

Θα το σκεφτώ.

 

Ως τότε, ποιο να έπαιρνα από τα Group 5?

 

 

Δεν ξέρω τι σου αρέσει από τα αυτοκίνητα, μερικά είναι turbo μερικά όχι...

Εμένα μου αρέσει η BMW και το Ford capri για παράδειγμα, όσοι έχουν οδηγήσει την BMW και θέλουν μπορούν να σε που πως είναι.

Για μένα η BMW είναι δύσκολο, αλλά έχει καλό γκάζι και για μια τέτοια κλειστή πίστα είναι καλό.

 

 

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Από την τελευταία φορά που έτρεξα raceroom, ήμουν σε φάση ποιο θα με χάλαγε λιγότερο...

 

Αλλά ας μην προτρέχω χεχε

 

Υ.Γ. Ακόμα προσπαθώ να καταλάβω, πως ένας που πεθαίνει για hardcore καταστάσεις τύπου rF2, αρέσκεται σε sim που φλερτάρει με το simcade...

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zolder + αμάξι group 5 = 6.54€

 

Θα το σκεφτώ.

 

Ως τότε, ποιο να έπαιρνα από τα Group 5?

Εγω προτιμησα τη bmw για το λογο οτι παιζει και σε αλλο pack (hillclimb), οποτε θα εχω προσβαση και σε εκεινο με την ιδια αγορα.

Και παλι αυτην θα επελεγα, παντως, μονο και μονο για τον ηχο της.

Capri επισης απιστευτος ηχος.

 

Δεν ξερω αν ειναι sim ή simcade το R3E, αλλα στο θεμα του ηχου κανει ολα τα υπολοιπα να φαινονται σαν απλα platformers.

Έγινε επεξεργασία από wolves
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Ακόμα προσπαθώ να καταλάβω, πως ένας που πεθαίνει για hardcore καταστάσεις τύπου rF2, αρέσκεται σε sim που φλερτάρει με το simcade...

 

Δεν είναι simcade (πάντα για εμένα προσωπικά) το θεωρώ σαν το AC, αλλά μου αρέσει περισσότερο γιατί έχει καλύτερο FFB από του ΑC.

Αλλά δεν είναι αυτό το θέμα μας, το θέμα μας είναι ότι στoν αγώνα θα μείνετε πολύ πίσω...τόσο πολύ που θα ξεχάσετε ότι τρεχαμε μαζί...

 

 

:p :p

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zolder δυστυχώς δεν έχω στο RRE, κρίμα γιατί τα group 5 είναι πολύ καλά και η τρίτη είναι καλή μέρα για μένα μιας και συνήθως δεν ασχολούμαι με το βασικό μου sim.

Group 5 @ Bathurst για να ξεχωρίσουμε τα παιδιά από τους άνδρες! [emoji2]

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Aν συμφωνούν και οι υπόλοιποι που θα τρέξουν ή έχουν την Bathurst πολύ ευχαρίστως να γίνει η αλλαγή !

Από μένα τουλάχιστον είναι εντάξει.

 

Να δούμε τι έχουν όλοι και τρέχουμε

Αλλά το σίγουρο είναι Group 5...ή όπως θα λέγαμε τα GT είναι για παιδιά, τα Group 5 για άντρες.

 

:D :D :D :D

 

Eπειδή έχω μεγάλα κέφια, έχετε όλοι 20 sec στον γύρο !!!

Ναι το ξέρω έχω μεγάλη καρδιά και είμαι καλό παιδί...

 

:lol: :lol: :lol:

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.