Jump to content



RaceRoom Racing Experience


racer

Recommended Posts

Δηλώνω οτι αδυνατώ να συμμετάσχω, άβολη ώρα ,αυτήν την ώρα έχει πάντα κάποιο από τα παρακάτω δεινά ,προβολή ταινίας, επισκέψεις ,ψυχοθεραπεία στη βεράντα, λείπω στο χωριό .

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, δεν μπορεί δεν μπορεί κάπου θα συναντηθούμε στο ίδιο σπίτι ζούμε ??

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ναι την ονομάζουνε Formula RaceRoom 2 κατηγορία, να δούμε και πως θα είναι στην οδήγηση.

Το μόνο αρνητικό στο R3E είναι το μοντέλο ζημιών. Πρέπει να βελτιωθεί.

 

Το καλό είναι ότι σαν μέτρο σύγκρισης έχουμε το rF2 (που εκεί τα F1 είναι ο ορισμός για τα sims) οπότε θα δούμε και την συμπεριφορά των μονοθεσίων και στο R3E.

Aλλά από την στιγμή που υπάρχει F1 στο rF2...δύσκολο και χλωμό....

Το μοντέλο ζημιών είναι πολύ καλό εκεί. Αν έχεις επαφή με μπάρα, ανάλογα την επαφή, ή το τιμόνι τραβάει μετά δεξιά η αριστερά, ή έχει σπάσει η ανάρτηση. Δεν μπορείς να συνεχίσεις. Δηλαδή δεν πάμε αέρα-πατέρα και αν έχουμε επαφή συνεχίζουμε. Είναι θεματα που ανεβάζουν τον ρεαλισμό.

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

To βγάλανε από το μπαούλο της simbin ,κάποτε το είχαν ανεβάσει δωρεάν σαν stand alone ήταν λίγο ψεύτικο στη συμπεριφορά σαν ένα οχι πολύ καλό mod σε αντίθεση με την f3000 που είχε μέσα το race07 που ήταν πολύ καλό.

Και για να επανέλθω σε περιμένουμε την Κυριακή με ένα εύκολο αμαξάκι στο zandvoort που κατά την ταπεινή μου γνώμη έχει αποδοθεί πάρα πολύ καλά από την kunos.

Εύκολο to toyota gt 86 γι αυτό προβλέπεται σκοτωμός και μεγάλος συναγωνισμός ,ο φίλος sud1500t (Ιωάννης) μας κάνει την τιμή τελευταία και νομίζω περνάμε καλά όλοι, έλα λοιπόν κι εσύ mad dog το σωστό club racing έχει ένα όνομα thelab!

Mετά διακοπές, επανερχόμαστε σε πλήρη απαρτία το Σεπτέμβρη.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Και για να επανέλθω σε περιμένουμε την Κυριακή με ένα εύκολο αμαξάκι στο zandvoort που κατά την ταπεινή μου γνώμη έχει αποδοθεί πάρα πολύ καλά από την kunos. Εύκολο to toyota gt 86 γι αυτό προβλέπεται σκοτωμός και μεγάλος συναγωνισμός ,ο φίλος sud1500t (Ιωάννης) μας κάνει την τιμή τελευταία και νομίζω περνάμε καλά όλοι, έλα λοιπόν κι εσύ mad dog το σωστό club racing έχει ένα όνομα thelab!

 

Panosdimp Η τιμή είναι δική μου! Επίσης μου φαίνεται πως έχεις έμφυτο ταλέντο στο marketing :p Αν τελικά καταφέρεις τον @mad_dog,

να έρθει στο AC, θα πρέπει μετά να το συμπεριλάβεις στο βιογραφικό σου! Και μπορώ να αναφέρω πως μέσα στην εβδομάδα έδειξε σημάδια καλής θέλησης (κάναμε μαζί μια σύντομη βόλτα Zandvoort με Quattro). Αν συνεχίσουμε την συντονισμένη "πολιορκία", μπορεί αν όχι αυτή την Κυριακή, από Σεπτέμβρη να έχουμε +1 μέλος στην παρέα ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
The R3E version of the 20.81 km long Nürburgring Nordschleife is being created with the aid of laser scan technology assuring a very accurate version of the virtual Green Hell. If the previous track releases of Sector3 are anything to go by, we can expect an awesome rendition of this ultimate classic circuit.

 

 

Δουλεύουνε πολύ καιρό την πίστα...για να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Επιτέλους κατάφερα να παίξω το R3E (μετά από καμιά 10αριά προσπάθειες) αφού είχα πρόβλημα στο να μου αναγνωρίσει τη Fanatec...

 

Έμεινα με πολύ καλές εντυπώσεις (για το 20άλεπτο που το δοκίμασα). Καλό το FF καλά και τα γραφικά αλλά εκεί που ενθουσιάστηκα ήταν ο ήχος! Ξαναμπήκα στο AC αμέσως μετά και νόμισα ότι κάτι έπαθαν τα ακουστικά μου μέχρι να συνειδητοποιήσω ότι το AC πάντα έτσι ακούγονταν... <_<

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.