Jump to content



Elder Scrolls V: Skyrim


astrolabos

Recommended Posts

τι exploit εχουν τα daggers? (δεν χρησιμοποιηώ καθόλου)

χωρίς fast travel δεν λέει... έχουμε και δουλειά να πάμε...

επίσης new char δεν παίζει πάλι από την αρχή τόσες ώρες, θα με χωρίσει το έτερον ήμιση...

απλά ψάχνω για τίποτα Hidden stuff... τίποτα περίεργο που μου έχει ξεφύγει...

Link to comment
Share on other sites

φαστ τραβελ εγω κανω μονο οταν πραγματικα βαριεμαι και πρεπει να παω στην αλλη ακρη του κοσμου, κατα τ αλλα μπαινω και σφαζω οπου βρω, με μισος και μανια, μανιασμενα λυσσασμενα

Link to comment
Share on other sites

Καλα χωρις fast travel ειναι ανουσιο. Nαι στον new char και στην δυσκολία κλπ αλλα αν σε στειλει καποιος στην αλλη ακρη του χάρτη να κανεις κατι και αυτο το κατι πρεπει να το ξαναπας πισω ( και αυτο στανταρ θα γινει πολλες φορες ) ειναι καθαρό αυτομαστίγωμα , και εγω ειμαι level 53 και δεν εχω μπει καν στο dark brotherhood εχω κανει ελαχιστα quest απο το thief guild & Companions , και εχω πολλα city quests . Οταν βαριεμαι απλα εξευρευνω κενα μερη που δεν εχω παει ( αν και τελειωνουνε ) η πχ μπορει να το γυρισω σε mage να πολεμαω με spells κλπ .

Το game ειναι single player παντως και οσο καλο και να ειναι (που ειναι αρκετα) αντε να το κανεις αλλη μια φορα απο την αρχη .-

Link to comment
Share on other sites

Όχι δε μπορώ να πω το χρησιμοποιώ συχνά απλά ο φίλος ζητούσε new thrills και του το πρότεινα :)

Πάντως πραγματικά αξίζει 100% να τριγυρνάς στα βουνά και στα λαγκάδια... Προσωπικά βρίσκω τα τοπία απίστευτα !

Link to comment
Share on other sites

Ειναι οντως απιστευτα σημερα το εκοβα ποδαράτος γιατι ειχα δει σε ενα βουνο μακρια στην κορυφη κατι να εξεχει σαν πύργος - shrine και κοντά σε ενα ποτάμι πέτυχα 4-5 ληστες να κυνηγάνε πεταλούδες με το σπαθι λολ . Εχει τύχει σε κανέναν αλλον ? ? η μην ητανε bug ?

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα όχι αλλά δε μου φαίνεται καθόλου περίεργο με όσα έχουμε δεί ! :p

Εγώ πριν λίγο καιρό έψαχνα για mammoths για να γεμίσω gems... Οπότε το έχω πάρει ποδαράτα μες στη λιακάδα και προχωράω στα πεδινά όπου και βρίσκω ξεμπαρκο στο δρόμο εναν τυπά να πηγαίνει μια ζωγραφισμένη αγελάδα για θυσία σε ενα Giant Camp.Ώπα λέω questάκι μου μυρίζει, προσφέρθηκα να τον βοηθήσω αλλά με γείωσε (?).Κατέληξα να τον ακολουθάω κανένα τέταρτο (πήγαινε υπερβολικά αργά :p) χωρίς να το καταλάβω !

Link to comment
Share on other sites

This is awesome, this is really awesome. Modder AwpSoLeet developed a mod which let’s you play Bethesda’s RPG… online. Yeap, you read that right. Skyrim Online is real and although it has a few bugs, it really works. So yeah, players can play with their friends, chat with people worldwide, and trade with other players. This is simply mind-blowing and – perhaps – shows the future of The Elder Scrolls series. This is why we love modders guys, because they can offer us things that the companies hadn’t even bothered. We really hope that AwpSoLeet will keep developing it as it needs a lot of polish right now. So here is hoping that Bethesda want send him any C&D letter. Download link, instructions and video right after the jump!

Download Link: Skyrim Online at Skyrim Nexus - Skyrim Mods and community

http://www.dsogaming.com/news/skyrim-online-mod-released/

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ GAME...!!

Pετάω ένα robe κάτω στη morthal. Eκείνη τη στιγμή περνούσε ο Grom και η alchemist (lin κάτι τέτοιο), το βλέπουνε,το σχολιάζουνε και καπάκι το σηκώνω

Μετά ο ένας νόμιζε πως το πήρε ο άλλος και φωνάζανε 'I saw it first give it το me' και λοιπές @@, ώσπου αρπάχτηκαν και ο Grom την έσφαξε την τύπισσα!! Και οι guards χασπί! Τίποτα!! Μπρος στα μούτρα τους!!

:rofl:

no alchemist in morthal..( πως βάζω ενοικιαστήριο? πήρα το κλειδί..:p )

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ GAME...!!

Pετάω ένα robe κάτω στη morthal. Eκείνη τη στιγμή περνούσε ο Grom και η alchemist (lin κάτι τέτοιο), το βλέπουνε,το σχολιάζουνε και καπάκι το σηκώνω

Μετά ο ένας νόμιζε πως το πήρε ο άλλος και φωνάζανε 'I saw it first give it το me' και λοιπές @@, ώσπου αρπάχτηκαν και ο Grom την έσφαξε την τύπισσα!! Και οι guards χασπί! Τίποτα!! Μπρος στα μούτρα τους!!

:rofl:

no alchemist in morthal..( πως βάζω ενοικιαστήριο? πήρα το κλειδί..:p )

κάνεις σκουπίδια και μιλάς και από πάνω.... τι να πω....:p

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ GAME...!!

Pετάω ένα robe κάτω στη morthal. Eκείνη τη στιγμή περνούσε ο Grom και η alchemist (lin κάτι τέτοιο), το βλέπουνε,το σχολιάζουνε και καπάκι το σηκώνω

Μετά ο ένας νόμιζε πως το πήρε ο άλλος και φωνάζανε 'I saw it first give it το me' και λοιπές @@, ώσπου αρπάχτηκαν και ο Grom την έσφαξε την τύπισσα!! Και οι guards χασπί! Τίποτα!! Μπρος στα μούτρα τους!!

:rofl:

no alchemist in morthal..( πως βάζω ενοικιαστήριο? πήρα το κλειδί..:p )

οδηγεί σε ένα quest αυτό. δεν ξέρω αν είναι Bugαρισμένο ή όχι αλλα ίσως σου μείνει bounty στην πόλη για πάντα

Link to comment
Share on other sites

εγω βρηκα ενα τυπα με αλογο αλλα ηταν φαντασμα και ετρεχε

οπα λεω quest follow

αφου τον ακολουθησα απο την Solitute μεχρι σχεδον sto riften ποδαρατος

εφτασα σε ενα graveyard και τελειωσα το q :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.