Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

sarc.gr :: «Δεν μετανιώνω για τη σχέση μου με τη Χρυσή Αυγή» δήλωσε ο δολοφόνος του Φύσσα

5 months later

FIMOTRO: ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΡΟΥΠΑΚΙΑ : ΕΚΑΝΕ ΑΙΤΗΣΗ ΑΠΟΦΥΛΑΚΙΣΗΣ - ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΕΓΓΡΑΦΟ...

Μακάρι να μπορούσα να γυρίσω το χρόνο πίσω. Έχω ζητήσει συγνώμη από την οικογένεια, είναι το μόνο που μπορώ να κάνω αυτή τη στιγμή. Δηλώνω την πραγματική μου μεταμέλεια και ζητώ την επιείκεια σας

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=rOAYWPCFmww]ΤΗΣ ΦΥΛΑΚΗΣ ΤΑ ΣΙΔΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΕΒΕΝΤΕΣ - YouTube[/ame]

:hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

enikos.gr - Διεθνή: "Επίθεση" των Σκοπιανών στο διεθνή Τύπο για την Αμφίπολη

Νάτα νάτα....

Αμ τα έλεγε ο Ζουραρις....

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=T4R-wLbA7Ag]Ζουράρις - Εκπληκτική ομιλία για την ονομασία της ΠΓΔμ - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Νέο «κανόνι» ρωσικού tour operator με 2.000 τουρίστες στη χώρα — ΣΚΑΪ (www.skai.gr)

Μορφή επιδημίας λαμβάνουν τα «κανόνια» ρωσικών τουριστικών πρακτορείων, με το πρακτορεία Versa που εδρεύει στην Αγία Πετρούπολη να ανακοινώνει σήμερα Τρίτη την αναστολή λειτουργίας του στην ιστοσελίδα του. Πρόκειται για το 14ο λουκέτο ρωσικού πρακτορείου από την αρχή του καλοκαιριού και για το έκτο που στέλνει πελάτες του στην Ελλάδα. Σε περίπου 2.000 εκτιμώνται οι πελάτες του γραφείου που βρίσκονται στη χώρα μας.

Αν δεν την έχουν καρακατακούσει με την κατρακύλα της ισοτιμίας τους, τότε μιλάμε για οργανωμένη δράση μαφίας.

Link to comment
Share on other sites

*ή τελoς παντων καταργηση του κρατους και εκποιηση στους ιδιωτες γιατι δεν πιστευουμε ουτε στην εννοια του κρατους αλλα μονο του "board of directors and executives", ουτε σε εκλογες αφου οι ψηφοφοροι ειναι ζωα και δεν ξερουν τι ειναι για το καλο τους.

Ας το δούμε με την μαθηματική λογική.

Ξεκινάμε αντίστροφα. Έστω ότι οι ψηφοφοροι δεν είναι ζώα και ξέρουν τι είναι για το καλό τους. Ψηφίζουν δηλαδή συνειδητά αυτό που πιστεύουν ότι τους κάνει καλό.

Ιστορικά μέχρι τώρα, είχαμε για αποτελέσματα στις εκλογες έναν μακροχρονιο δικομματισμο και τελευταία ένα "χαος" από πολιτική αστάθεια.

Αφου οι ψηφοφοροι κοιτάνε το καλο τους, και τελικά έχουμε τα παραπάνω αποτελέσματα. Άρα δούλεψε η δημοκρατία (αυτό που θέλει ο δημος).

Σωστά? Λάθος?

Και τέλος πάντων το γιατί πάντα κάποιοι καταληγουν σε ουτοπικα debates (να υπάρχει κράτος η να μην υπαρχει), προσωπικά αυτή τη βλακεια δεν την καταλαβαίνω.

Αυτό που (τουλάχιστον εγώ, αλλά και αλλοι) είναι να υπάρχει κράτος σοβαρά αποδοτικό. Το αν θα πρέπει να μικρυνει για να γίνει αποδοτικό, ε ας μικρυνει.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ερχόμουν να ποστάρω κι εγώ. Φουλ αντισυστημική η ΧΑ. Ενώ δεν πρέπει να παραλείψουμε να τονίσουμε ότι ο Μπαλτάκος ήταν ο στενότερος συνεργάτης του πρωθυπουργού, άρα η σχέση και η συνεργασία ανάμεσα σε νδ και χα είναι δεδομένη. όχι ότι μαθαίνουμε κάτι καινούριο, απλά -ας πούμε ότι- μέρα με τη μέρα επιβεβαιώνονται οι υποψίες...

Link to comment
Share on other sites

W.T.F. Εντελώς απροκάλυπτα; Το δεκανίκι σε ορισμένα νομοσχέδια ήταν πασιφανές, αλλά και με επίσημο τοποτηρητή; Πραγματικά είμαι περίεργος να διαβάσω τι λένε αυτά τα μηνύματα.

Έχει ενδιαφέρον και το τι θα γίνει τώρα με τους προφυλακισμένους. Υποψιαζόμουν ότι τόσον καιρό ξεχειλώνουν την προφυλάκιση για να μπορούν μετά να βγουν έξω ηρωικά και διαμαρτυρόμενοι, αλλά με την αποκάλυψη του διαύλου με την κυβέρνηση φαντάζομαι θα τους αλλάξουν τα φώτα για ξεκάρφωμα. :nada:

Εκτός κι αν και στη ΧΑ έχουν κάτι που αποδεικνύει απευθείας σύνδεση με το Μαξίμου, οπότε... εκλογές. :p

: popcorn :

Link to comment
Share on other sites

και μετά διαβάζεις την ανακοίνωση της νουδου, για τον ένα χρόνο από τη δολοφονία του Φύσσα, και δεν ξέρεις αν πρέπει να θυμώσεις ή να βάλεις τα γέλια...

«Σαν σήμερα πριν από ένα χρόνο η εγκληματική οργάνωση που κρύβεται πίσω από τη Χρυσή Αυγή διέπραξε ένα από τα στυγερότερα εγκλήματά της, δολοφονώντας τον Παύλο Φύσσα.

Αποκάλυψε έτσι το πραγματικό πρόσωπό της και η Δικαιοσύνη ανέλαβε την ποινική αντιμετώπισή της.

Οι Έλληνες έχουμε χρέος απέναντι στη Δημοκρατία, την Ιστορία και την Πατρίδα μας να σταθούμε μετωπικά αντίθετοι στο νεοναζιστικό μόρφωμα»

Link to comment
Share on other sites

H αστυνομία πρέπει να κάνει την δουλειά της μαζί με τους εισαγγελείς, Στενές σχέσεις αστυνομικών - Χ.Α. | Ελλάδα | Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ

btw έπρεπε να σκοτωθεί Έλληνας για να "κουνηθούν" ? Όταν δολοφονούνταν μετανάστες τι έκαναν ?

Link to comment
Share on other sites

Καλα ολα αυτα που λετε για χαβαλε... αλλα καλο θα ηταν να μη βλεπουμε το δεντρο και χανουμε το δασος.

Συμφωνα με νεες αποκαλυψεις ο ταφος στην Αμφιπολη.....

Έχεις δίκιο ρε Σόλωνα. Αν δεν ειναι του Σάκα του Μεγάλου των Ζουλού τι να κλασει ο τάφος.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο ρε Σόλωνα. Αν δεν ειναι του Σάκα του Μεγάλου των Ζουλού τι να κλασει ο τάφος.

Με τέτοια μίξη ρυθμών και συμβόλων (σφίγγες, Καρυάτιδες, κτλ), θέλω αυτός να είναι ο τάφος του Ρωμαίου αντίστοιχου του Φλωρινιώτη. Θα γελάσει και η παρδαλή αρκούδα :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Με τέτοια μίξη ρυθμών και συμβόλων (σφίγγες, Καρυάτιδες, κτλ), θέλω αυτός να είναι ο τάφος του Ρωμαίου αντίστοιχου του Φλωρινιώτη. Θα γελάσει και η παρδαλή αρκούδα :sarcastic:

Αγορινα επιεικώς στα παπαρια μου ποιος ειναι εκει μέσα (εκτός και αν ειναι ο Μέγας Αλεξανδρος ή η Μαντελιν ΜκΚαν). Αυτό που με τσαντίζει ειναι η ειρωνία που πέφτει απο το φόβο μην τυχόν και αποπροσανατολιστεί η κοινή γνώμη απο την Αμφίπολη. Είμαστε στα καλα μας μωρε; Ολοι λέτε και μαζι με σας και εγω οτι ο λαός τη βγάζει (αν τη βγάζει) δύσκολα. Στα @@ τους τι γίνεται εκει πάνω πως πανε οι εργασίες υποστύλωσης κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Αγορινα επιεικώς στα παπαρια μου ποιος ειναι εκει μέσα (εκτός και αν ειναι ο Μέγας Αλεξανδρος ή η Μαντελιν ΜκΚαν). Αυτό που με τσαντίζει ειναι η ειρωνία που πέφτει απο το φόβο μην τυχόν και αποπροσανατολιστεί η κοινή γνώμη απο την Αμφίπολη. Είμαστε στα καλα μας μωρε; Ολοι λέτε και μαζι με σας και εγω οτι ο λαός τη βγάζει (αν τη βγάζει) δύσκολα. Στα @@ τους τι γίνεται εκει πάνω πως πανε οι εργασίες υποστύλωσης κτλ.

Τον φοβο για τον αποπροσανατολισμο να πας να τον πεις στον αγαπουλη σου στις εκαστοτε ομιλιες του στις εκαστοτε εκθεσεις του.

Συνεχισε να χειροκροτας απο κατω. Παμε καλα, παμε γερα! Πιστη, και αγαπη ρε! Α και φιλοτιμο, μην το ξεχασω....

edit σε σχεση με τα παραπανω.

Μεγαλη λεξη το "φιλοτιμο" ειδικα απο στομα πολιτικου... εχει να χαρισει ακομα πολλους κλαυσιγελους το τσιρκο σας.

http://tvxs.gr/news/ellada/parartima-tis-nd-oi-neonazi-kathodigitis-tis-xrysis-aygis-o-mpaltakos

Έγινε επεξεργασία από SLN
Link to comment
Share on other sites

Τον φοβο για τον αποπροσανατολισμο να πας να τον πεις στον αγαπουλη σου στις εκαστοτε ομιλιες του στις εκαστοτε εκθεσεις του.

Συνεχισε να χειροκροτας απο κατω. Παμε καλα, παμε γερα! Πιστη, και αγαπη ρε! Α και φιλοτιμο, μην το ξεχασω....

edit σε σχεση με τα παραπανω.

Μεγαλη λεξη το "φιλοτιμο" ειδικα απο στομα πολιτικου... εχει να χαρισει ακομα πολλους κλαυσιγελους το τσιρκο σας.

Παράρτημα της ΝΔ οι νεοναζί - Καθοδηγητής της ΧA ο Μπαλτάκος | TVXS - TV Χωρίς Σύνορα

Δεν εξέφρασα εγώ φόβους αποπροσανατολισμού. Εσύ τους εξέφρασες μέσω της ειρωνείας σου για την Αμφίπολή κτλ. Εγώ αντιθέτως είπα ότι οι καιροί είναι τόσο δύσκολοι που δεν παίζει να αποσπαστεί κανείς* απο τα προβλήματα της καθημερινότητας του, ακόμα και αν μέσα στον τάφο είναι ο Μέγας Αλέξανδρος (όχι ο Τσίπρας) ολοζώντανος και η πρώτη κουβέντα που πει μόλις τον ξεχώσουν είναι γιατί σας πήρε τόσα χρόνια ρε μ@λακες.

Απόδειξη όλου αυτού που λέω; Η πρώτη αναφορά για την Αμφίπολη, πέρα απο την είδηση της πρώτης μέρας όταν πήγε εκεί ο ΠΘ και τα σχετικά Photoshop στο Ανέκδοτα και Αστεία τόπικ που εγώ τουλάχιστον έχω δει εδώ μέσα είναι η δική σου. Αν λοιπόν η κυβέρνηση προσπαθεί μέσω της Αμφίπολης να αποπροσανατολίσει το λαό, να σαι καλά ρε Σόλωνα σε ευχαριστούμε πολύ ρε ψυχή, γύρισες το θέμα εκεί.

*Ψέματα. Μια γνωστή μου στο fb σταμάτησε πλέον να ποστάρει για τον Παναγιώτη Τουλάτο(άσχετο, τι φρούτο είναι αυτό ρε σεις; ) και τις εκπομπές του στον ilioswebradio και έχει αρχίσει να ποστάρει θεωρίες για την Αμφίπολη.

Τέλος όσον αφορά το Μπαλτάκο. Προσπαθώ να θυμηθώ σύμπραξη ΝΔ και ΧΑ σε κάποιο νομοσχέδιο, αλλά @@ δε θυμάμαι κάποιο. Λεπτομέρεις θα μου πείτε.

Επίσης θυμάμαι αμυδρά, παραμονές της έκδοσης του 5ετούς και ώρες πριν βγάλει η Moοdys έκθεση με upgrade της Ελλάδας να σκάνε οι κασέτες με το Μπαλτάκο. Λεπτομέρειες μωρέεεεε τωρααααα. Ωχούυυυυυυ

Αν έτσι είναι οι συμπράξεις, χίλιες φορές μια Βουλή με 149 Ζωίτσες Κωνσταντοπούλου. Μα το Θεό και ο Άδωνις να με συγχωρέσει (και ο [MENTION=9387]victor[/MENTION] που επικαλέστηκα τα Θεία επι ματαίω να με συγχωρέσει επίσης).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.