Jump to content



Κλήρωση διαγωνισμού Χριστουγέννων 2010 - Νικητές Online!


DJD

Recommended Posts

Ωραία... Τώρα που ξέρω την μορφή του διαγωνισμού, θα ξέρω για του χρόνου, να στείλω το .rar αρχείο στο ξαδερφάκι στην Silicon Valley με την φάρμα των 40.000 pc, να σπάσουν με brute force method τον κωδικό του rar και να πάρω τον SSD... Μουαχαχαχαχα... :ph34r:

Φέτος πήραμε κάτι μακρουλό και παχύ, αλλά δεν πειράζει. Όχι επειδή μας αρέσει βεβαίως βεβαίως:o, αλλά επειδή περισσότερο ήταν για την όλη διαδικασία.. Συγχαρητήρια στα παιδιά που κέρδισαν, να είναι το ίδιο τυχεροί όλοι την χρονιά. Και οι υπόλοιποι λίγο περισσότερο τυχεροί.. χεχε

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 354
  • Created
  • Last Reply

Θέλει κάποιος το RaidSonic MediaServer που κέρδισα ? προτάσεις για ανταλλαγή με πμ.

Δεν μου έιναι απολύτως απαραίτητο αλλά αν δεν το ανταλλάξω θα το χρησιμοποιήσω !

Θα προτιμούσα τον media player η τον vertex αλλά ας μην είμαστε αχάριστοι και άπληστοι ε ?

thanks

Link to comment
Share on other sites

Παρεούλα στον φράγμα :p, ευχαριστούμε για όλο το σασπένς των 4ρων εβδομάδων, Συγχαρητήρια στους κληρωθέντες, και για όλους τους υπόλοιπους που δεν "κερδίσαμε", το να ψάχνεις γρίφους, ή πάστες στον Αι Βασίλη -> priceless :D. Και του Χρόνου με Υγεία!

Link to comment
Share on other sites

Κέρδισα το 120mm ανεμιστηρακί + πάστα της Coolink, έχω όμως ήδη αρκετά τέτοια οπότε το αφήνω για άλλον.

Συγχαρητήρια για το διαγωνισμό παίδες, το διασκέδασα ιδιαίτερα ειδικά στο κομμάτι με τους γρίφους :beer:

τελικα φιλε θα τον παρεις τον ανεμιστηρα?επειδη με ενδιαφερει και ειμαι ο πρωτος αναπληρωματικος μπορω να τον παρω?

Link to comment
Share on other sites

Έχω στείλει π.μ. αλλά δεν έχω λάβει απάντηση!!!Ειδικά με το θέμα παραλαβής!

Εδώ είσαι :D

Όσοι κερδίσατε στείλτε μου ένα πμ για λεπτομέρειες για την παραλαβή του δώρου σας. Επίσης ζητάω την υπομονή σας γιατί θα γίνει ψιλοχαμός.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω βγάλει τα διπλά ονόματα μόνο

1 ganastasiou

2 jadas

3 Tsene

4 geogeoland

5 forStars

6 pavou

7 spH3RiCal

8 lunatic89

9 geogeoland

10 Simon

11 coftaras

12 X-kyramas

13 AlterEgo7

14 eirinipant

15 venom7

16 georgia

17 mpel

18 Myralis

19 gekarani

20 spazoklaban

21 MaGiCMaN

22 cna

23 skate

24 geo80

25 psaraki

26 tomtoub

27 xdoc

28 τυροκόμος

29 azargoth

30 a3uristos

31 Leo_S_Smith

32 aLLoU

33 captaingr

34 ison

35 dimis1712

36 mech5107

37 EraserheadX

38 vidok

39 Indiko_Xoiridio

40 EiLorD

41 MOS

42 dreez

43 firefightergr

44 Matia

45 Shaman

46 Alexopus6

47 mpel

48 gusteg

49 george_o/c

50 X-kyramas

51 captaingr

52 Billys

53 pcmapas37

54 grecospad

55 KaralisD

56 tragikos

57 Τζώρτζης

58 rido21

59 rido21

60 spH3RiCal

61 zomg

62 laserscout

63 rido21

64 slayer305

65 subneo

66 panosvlass

67 andry2d

68 lapin

69 nikolakis13

70 llldoomlll

71 jimgeroul

72 Hellboy

Ούτε στημένος να ήταν ο δαιγωνισμός! Το ήξερα οτι είμαι κωλόφαρδος, αλλά τόσο?? :o

Θέλω κι εγώ με τη σειρά μου να ευχαριστήσω το forum για το δώρο! Καλη χρόνια με τόσα κι ακόμα περισσότερα δώρα κάθε είδους για όλους μας! :jump1:

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγάλο μπραβο στους νικητες!

αλλά ένα μεγαλύτερο μπράβο σε μας τους υπολοίπους γιατί οποιος δε κερδίζει στους διαγωνισμούς κερδίζει σε κάτι άλλο (ας μη γίνω πιο περιγραφικός και με κυνηγάει το ηθών):p

Link to comment
Share on other sites

Παρεούλα στον φράγμα :p, ευχαριστούμε για όλο το σασπένς των 4ρων εβδομάδων, Συγχαρητήρια στους κληρωθέντες, και για όλους τους υπόλοιπους που δεν "κερδίσαμε", το να ψάχνεις γρίφους, ή πάστες στον Αι Βασίλη -> priceless :D. Και του Χρόνου με Υγεία!

what??Δεν κερδισες??

Του χρονου θα βαλουμε εξτρα δωρο για οποιον βρει πρωτος το/τη #$%^%$# τoυ αλεξη :p

Link to comment
Share on other sites

Ας είμαστε πάντα καλά να τα λέμε ΚΑΘΕ χρονιά με ευχές και καλή διάθεση και ας μη κερδίσω ποτέ μου ούτε ανεμιστηράκι.

Το καλύτερο δώρο το έχουμε πάρει όλοι καθόλη τη διάρκεια της χρονιάς μέσα από την παρέα εδώ μέσα

:hug:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πρώτη φορά συμμετείχα στο διαγωνισμό και οφείλω να ομολογήσω ότι διασκέδασα πάρα πολύ, όλο αυτόν τον καιρό...

και εννοείται ότι θα είμαι από τους φανατικούς από εδώ και μπρος...

(μη φοβάστε ωστόσο... ο δικός μου κουβάς φαίνεται δεν έχει πάτο....) :p

Συγχαρητήρια στα παιδιά για τη διοργάνωση... και σε όσους κέρδισαν εύχομαι καλοδούλευτα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.