Jump to content



Κλήρωση διαγωνισμού Χριστουγέννων 2010 - Νικητές Online!


DJD

Recommended Posts

Θέλει κάποιος το RaidSonic MediaServer που κέρδισα ? προτάσεις για ανταλλαγή με πμ.

Δεν μου έιναι απολύτως απαραίτητο αλλά αν δεν το ανταλλάξω θα το χρησιμοποιήσω !

Θα προτιμούσα τον media player η τον vertex αλλά ας μην είμαστε αχάριστοι και άπληστοι ε ?

thanks

Ναι, είμαι κι εγώ ανοιχτός για ανταλλαγές του Coolink SWiF 120P 120mm PWM fan + Coolink Chillaramic thermal compound :tomato:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 354
  • Created
  • Last Reply

Υπαρχει κανεις που θελει ανταλλαγη το

29 RaidSonic IB-110Stu3-B Docking station f. 2.5" and 3.5" SATA HDD to USB3.0 Host 39.9 €

??

δεν θα μου ειναι τοσο χρησιμο..αν δεν θελει κανεις λογικη ανταλλαγη το κραταω :p

Link to comment
Share on other sites

Τα ΠΜ σας τα έχω παραλάβει, θα σας απαντήσω μέσα στις 2-3 επόμενες μέρες για το πότε και που να τα παραλάβετε.

Αναλόγως το που θα γίνει η παραλαβή, ίσως ζητήσω να μου αποσταλεί, απλά για ενημέρωση :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε στα παιδιά για τον διαγωνισμο που διοργανώσανε άλλη μια φορά.:)

Εγώ κέρδισα το 48(raidsonic ΙΒ-223 SΤU3 +Β ΕΧΤ.Case)αν θέλει τραμπα(οχι πως δεν μου χρειαζεται,απεναντιας ειναι μια χαρα) κανείς ας στείλει πμ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.