Jump to content



Κλήρωση διαγωνισμού Χριστουγέννων 2010 - Νικητές Online!


DJD

Recommended Posts

σοι κερδίσατε στείλτε μου ένα πμ για λεπτομέρειες για την παραλαβή του δώρου σας. Επίσης ζητάω την υπομονή σας γιατί θα γίνει ψιλοχαμός.

Στο ΠΜ θέλω να μου στείλετε το Ονοματεπώνυμο σας καθώς και το δώρο που κερδίσατε σύμφωνα με αυτήν την λίστα:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 354
  • Created
  • Last Reply
Του χρόνου ρε θα σας βάλω με το ζόρι να έρθετε να τα παραλάβετε, τρενάκι από Διδυμότειχο και καράβι από Κρήτη :shout:

δε πα να κανονίσεις να τα παραλάβουμε και από το φεγγάρι με διαστημόπλοιο?

αφού και του χρόνου τα παπάκια μας θα κερδίσουμε.....:weep:

Link to comment
Share on other sites

δε πα να κανονίσεις να τα παραλάβουμε και από το φεγγάρι με διαστημόπλοιο?

αφού και του χρόνου τα παπάκια μας θα κερδίσουμε.....:weep:

:hehe:

τουλαχιστο γιωργη εχεις αυτογνωσια

:p

Link to comment
Share on other sites

Η συντριπτική πλειοψηφία των δώρων έφυγε. Έχουν μείνει κάποια μεγάλα κουτιά τα οποία θα φύγουν Δευτέρα!

Κωνσταντίνε ισχύει και για το δικό μου;

Χαρά στο κουράγιο σου :T:

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω τον μεγάλο νικητή του Enermax να παραλάβει... Πείτε μου ποσοι θέλετε να τον πλακώσω, να του πάρω το τροφοδοτικό και να το βάλω σε λαχειοφόρο με 1€ τον λαχνό... :p

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω τον μεγάλο νικητή του Enermax να παραλάβει... Πείτε μου ποσοι θέλετε να τον πλακώσω, να του πάρω το τροφοδοτικό και να το βάλω σε λαχειοφόρο με 1€ τον λαχνό... :p

Ζήλεια,ψώρα,ζήλεια,ψώρα....:dance3::dance3:

Παρέλαβα το τροφοδοτικό απο τον Δημήτρη και τον διεκοψα απο ένα review που ετοιμάζει(στεγνά σε έδωσα).:p

Να ευχαριστήσω τον Λάμπη και την παρέα του,όπως και την Enermax για αυτό το "μικρό" δώρο.:fun::fun:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.