Jump to content



The iPad thread


Chosen

Recommended Posts

και hd720p στο ιπαντ και με subs κανονικοτατα με το avplayerHD..φτιαχτηκα τωρα..:D

του φορτωνεις δυο με τρεις ματροσκες,και εισαι κομπλε σε συνδυασμο με την τρελη αυτονομια,και πας οπου θες!

πολυ βασικο μηχανακι για οσους ταξιδευουν αρκετα!

Link to comment
Share on other sites

και hd720p στο ιπαντ και με subs κανονικοτατα με το avplayerHD..φτιαχτηκα τωρα..:D

του φορτωνεις δυο με τρεις ματροσκες,και εισαι κομπλε σε συνδυασμο με την τρελη αυτονομια,και πας οπου θες!

πολυ βασικο μηχανακι για οσους ταξιδευουν αρκετα!

Buzz player δοκιμασε και για στριμιγκ ματροσκας :)

Link to comment
Share on other sites

παντως ευτηχως που πηρα το 3G,προχθες εσκασα σε παραλια διχως wifi και αλλα,και απλα τραμπαρα την καρτοκινητη σιμ απο το αιφον4 με 200mb απο βοντα και σωθηκα!

τελικα νομιζω ειναι μαστ το 3g.

*και μη μου πειτε για hotspot,καθως η απαραδεκτη voda δεν το υποστηριζει και το μπλοκαρει σε καρτοκινητο ισως και σε συνδεση δεν θυμαμαι.

απλα να ξερεται αμα πατε για αγορα παρτε το 3g εκει που νομιζεις οτι εισαι φουλ απο wifi,θα βρεθεις στο πουθενα και θα το χρειαστεις.

Link to comment
Share on other sites

εντωμεταξυ ρε guys στο τιουνς το capacity του ipad ειναι 29.1gb

τα apps ειναι 13.9gb στο other ειναι 8gb τι στο καλο ειναι αυτα?

υποτιθεται η ματροσκα ειναι στα apps λογω του avplayer,οπως και ολα τα περιοδικα πανε στα αντιστοιχα apps .

ετσι μου ρχεται να του ριξω restore.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτά να δεις εκεί που είχα ενδοιασμό,στο αν πραγματικά θα μου είναι χρήσιμο ένα iPad,έχει γίνει βασική συσκευή,σε ταξίδι,αεροπλάνο,αεροδρόμιο,βεράντα,παραλία,και ξενοδοχείο.

Είναι τόσο εύχρηστο και γρήγορο σε πρόσβαση,που απλά ξεχνάς να ανοίξεις το Pc.:T:

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό παραδέχομαι την Apple. Δημιουργεί. Δίνει καινοτόμα εργαλεία που δεν είχαμε ιδέα ότι τα χρειαζόμασταν. Ειδικά για το ipad, είναι η ταφόπλακα σε netbook-laptop.

Πιστεύω ότι χωρίς τον Jobbs, θα χαθεί η φαντασία.

Υπόψην, δεν έχω αγοράσει ποτέ μου προιόν της Apple :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Κοιτά να δεις εκεί που είχα ενδοιασμό,στο αν πραγματικά θα μου είναι χρήσιμο ένα iPad,έχει γίνει βασική συσκευή,σε ταξίδι,αεροπλάνο,αεροδρόμιο,βεράντα,παραλία,και ξενοδοχείο.

Είναι τόσο εύχρηστο και γρήγορο σε πρόσβαση,που απλά ξεχνάς να ανοίξεις το Pc.:T:

Ιανουάριος 2011 ήταν (όταν στα έλεγα στο Facebook :hehe: )

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω να πω,κάποτε έβλεπα μήλο και εστριβα,και η αρχή έγινε με αιφον 2τζι απο αμερικα πριν κάμποσα χρόνια,έπειτα με το πάντ,νομίζω ο τύπος ξέρει πολυ καλα την δουλειά του,βρήκε τον τροπο να διεισδύσει,ακόμα και στην πιο δύσκολη και χαρντκορ μερίδα ανθρώπων,που απλά είχαν κολλήσει στα Pc.

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανένας stand; Θέλω κάτι που να μπορώ να βάζω το iPad και με τους 2 προσανατολισμούς και να μην εμποδίζει την είσοδο για το καλώδιο ώστε να το μπορεί να φορτίζει.

Best iPad stand: what are my options for iPad stands?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.