Jump to content



The iPad thread


Chosen

Recommended Posts

Another happy owner :D

Ένα προβληματάκι έχω μόνο.. :p Δε μπορώ να συνδεθώ στο δίκτυό μου, κλειδωμένο με WPA2-PSK. Το router είναι το Netfaster IAD. Και με του perf το 3GS δεν έχω καταφέρει ποτέ να μπω.. τι παίζει;

Έγινε επεξεργασία από racer
Link to comment
Share on other sites

Από πού και πόσο πήγε το μαλλί, αν επιτρέπεται;

Εγώ έχω "παραγείλει" εδώ και μια εβδομάδα σε ένα φίλο του αδερφού μου στην USA το iPad 2 32GB 3G, αλλά μέχρι στιγμής δεν έχω λάβει απάντηση. :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Φοβάμαι (άσχετο λίγο) πως το 3 αν βγει όταν βγει κλπ, δεν θα έχει υsb και ότι άλλο νομίζουμε πως θα βάλουν (card reader και @@).

απλα θα είναι ακόμα πιο γρήγορο.

ον α σαιντ νοουτ, έχω αρχίσει και εγώ και ταλανίζω την ιδέα για 1 :)

Link to comment
Share on other sites

Φοβάμαι (άσχετο λίγο) πως το 3 αν βγει όταν βγει κλπ, δεν θα έχει υsb και ότι άλλο νομίζουμε πως θα βάλουν (card reader και @@).

Γι' αυτό να είσαι σίγουρος. Δεν χρειάζεται να ανησυχείς. Ξέρουμε από τώρα ότι δε θα μπουν αυτά. :p Εκτός από το ότι θα είναι πιο γρήγορο "ακούγεται" και διπλασιασμός της ανάλυσης της οθόνης. Μακάρι.

Link to comment
Share on other sites

ναι macbook :) βεβαια δεν μου εχει για εθερνετ και ψηνομαι να το παρω :D

Ωπα γιατί μπερδεύτηκα σου ειχε DVI/VGA ανταπτορακια μεσα στο κουτι και θες και ethernet? Απο που το πήρες γιατί εμένα μόνο το καλώδιο τροφοδοσίας είχε μεσα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ευτυχείς κάτοχοι ipad/ipad2, ρίξτε μια ματιά σε αυτή τη λίστα με τα 25 καλύτερα παιχνίδια για την ταμπλέτα σας: 25 Best iPad Games, Feature Story from GamePro

Ε άμα βγάλουν κάποιο FPS με τα γραφικά του Dead Space το αγοράζω!

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα κι εγώ χθες.

Εντάξει απίστευτη συσκευή.

Η οθόνη είναι όλα μα όλα τα λεφτά, οι γωνίες θέασης του ips είναι πρωτοφανείς και ήταν ο λόγος που το προτίμησα για φορητή συσκευή από το macbook air.

16άρι λευκό πήρα, εκτός από κουκλί είναι και πολύ γρήγορο παντού.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.