Jump to content



Ομαδική αγορά monitor calibration tool #3


hayabusa

Recommended Posts

wacko μην κολλησουμε πολυ σε αυτο το σημειο, στην τελικη αν μεινει κατι σου δινω την διαφορα..

Την λιστα μπορουμε να την φτιαξουμε για να δουμε ου βρισκομαστε κ να φτιαξουμε το πλανο αποστολης?

Link to comment
Share on other sites

μαγκες να ξεκαθαρισω κατι, δεν ξερω εσεις τι βλεψη εχετε για την ομαδικη, αλλα,

η πληρωμη θα κλεισει σημερα, εδω δεν ειναι τολμη κ γοητεια.

Οποιος δεν εχει ολοκληρωσει την καταθεση του σημερα ειναι εκτος.

Αυριο εχει πλανο αποστολης κ το πιο πιθανο παραλαβη.

edit2> Wacko, επειδη πολλοι βαριουνται για το ετσι θελω, plz το απογευμα βγαλε μια λιστα του paypal και του web banking, για να δουμε ποιος ειναι ok. Καντο οποτε εχεις χρονο πριν τις 6, ωστε να κυνηγησουμε αν υπαρχουν υπολοιποι μεχρι τις 12.

Δεν θα αργησει κανεις απτους πολλους για την αργοπορια των λιγων, η πληρωμη κλεινει σημερα.

Έγινε επεξεργασία από fotme
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω, αντε να τελειωνουμε!

εχουν πληρωσει μεχρι στιγμης:

fotme

takis-pa

mvp

jerry007

redbighunter

armageddon

Daidalos

schumifer

sofix

tragikos

panosk82

Mpilias

tstverikoko

FANISTELROOY

μενουν αλλοι 4 δεδομενου οτι δεν εχω κανει λαθος.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά τώρα είδα το thread

προλαβαίνω να μπώ και εγώ στην ομαδική ;

λεφτά μπορώ να στείλω και τώρα μέσω paypal ή web banking

Sorry Kom, δυστυχως η ομαδικη εχει κλεισει απο την Παρασκευη.. θα ειναι αδικο για αλλα παιδια που δεν μπηκαν τελικα, παντως αμα τελειωσουμε την γυρα, let us know..

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μου έχει ζητηθεί να μην ποστάρω τη λίστα του paypal με τα ονόματα, θα πω απλά ότι έχω 11 donations και 3 καταθέσεις από τράπεζα. Ένα donation είναι διπλό, του redbighunter. Επομένως αυτό σημαίνει ότι η λίστα του fanistelrooy με τα 14 ονόματα είναι σωστή αν διασαφηνιστεί γιατί του redbighunter είναι διπλή. Επίσης περιμένω τον SirDiman ο οποίος μου έστειλε πμ για να τον βοηθήσω με την πληρωμή.

Link to comment
Share on other sites

Ωραια οποτε περιμενουμε αλλους 2 να τα βαλουν και τελειωσαμε?

Wacko οι καταθεσεις που εχεις ειναι κομπλε? δηλαδη 4 ευρω εχεις απ τον καθενα η 3μισι που ελεγες πριν λογω του μπερδεματος? θελω να πω εχουν κανει ολοι συμπληρωματικη καταθεση για να φτασεις τα 4 ευρω απ τον καθενα?

@ fotme αν καταθεσουν κι οι αλλοι δυο μεσα στις επομενες δυο ωρες ψηνεσαι να ανεβουμε σημερα?

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Έχω τα 3,5 μόνο εκτός από σένα και όλους όσους έστειλαν μετά από την ενημέρωση για τις κρατήσεις του paypal. 4 ευρώ έχουν βάλει δηλαδή οι τρεις τελευταίοι. Θεοφάνης, Δημήτρης και Αικατερίνη:p. Συνολικά έχουμε λοιπόν 16 καταθέσεις.

Έγινε επεξεργασία από wacko_gr
Link to comment
Share on other sites

wacko εγω οπως σου ειπα και στο πμ, εχω πολυ τρεξιμο αυτες τις μερες, και δεν ξερω ακομα ποτε θα τα βαλω. Μεχρι πεμπτη σιγουρα, αλλα αν θες, μην καθυστερησεις την ομαδικη για μενα. Οπως και να εχει, εγω θα προσπαθησω να προλαβω τραπεζα αυριο και αν ειναι θα ενημερωσω εδω :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια παρενθεση για τα παιδια που το θελουμε και για τηλεοραση..

To digital video essentials hd του οποιου εχω αντιγραφο ασφαλειας σε αρχειο iso δεν ανοιγει οπως ενα κανονικο blueray με μενου και τα λοιπα σωστα με κανεναν player..

Αυτο δεν ξερω πως να το καταφερω, επειδη δεν ξερω απ αυτα και επειδη αν το παρει καποιος το μηχανημα και δεν εχει το dve hd δε θα μπορεσει να ρυθμισει την τηλεοραση του και θα χασει τη σειρα του, ας ενωσουμε τις δυναμεις μας να το λυσουμε..

Ακουω

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.