Jump to content



Ομαδική αγορά monitor calibration tool #3


hayabusa

Recommended Posts

εχει κανεις web banking σε εθνικη ή alpha να του βαλω το ποσο και μετα με paypal να το καταθεσει στον wacko?

wacko εχεις pm

αφου ο wacko εδωσε αριθμο καταθεσης στην alpha bank!

Link to comment
Share on other sites

Επιτυχής συναλλαγή

Από λογαριασμό : 55************

Σε λογαριασμό : **************

Τρόπος εκτελέσεως: Άμεσα

Ποσό προς μεταφορά : 4,00 EUR

Αιτιολογία για καταθέτη: calibration

Αιτιολογία προς δικαιούχο: calibration_sofos

Αριθμός συναλλαγής: 201102280960326568

Έγινε επεξεργασία από sofix
Link to comment
Share on other sites

και για την νεα σελιδα...

το εσβησα εγω ...δεν ξερω κατα ποσο ειναι σκοπιμο να ειναι σε κοινη θεα τετοια στοιχεια..

(του εστειλα και πμ αλλα δεν φανηκε ..υπεθεσα θα εστειλε μαζικα τον λογαριασμο του μεσω πμ στους ενδιαφερομενους μονο.)

Μιλα με wacko για τον αριθμο..

Προς αποφυγη παρεξηγησεων καλο θα ηταν να μη παρεις τον αριθμο απο αλλο χρηστη..

(ειμαι λιγακι υπερβολικος σε τετοια θεματα..το ξερω..)

Link to comment
Share on other sites

τα 4 ευρω ειναι πολλα λεφτα οντως κ τα χρειαζομαι απαραιτητως, αξιζει να φανω γυφτος, ετσι κιαλλιως 7 χρονια ειμαι μονο στο forum!! :D

το mail με τον λογαριασμο εσταλει στον sofix με cc τον wacko..

ποιοι εχουν μεινει? ποιος θα κανει την λιστα, haya ξανασκεψου το, μια φορα γινονται αυτα !! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να αναφέρω κάτι που το κατάλαβα πριν λίγο. Σε κάθε donation το paypal κρατάει 0.49 ευρώ και άρα μου μένουν μόνο 3.51 τελικά ανά χρήστη. Στο πρώτο donation του Τάκη δεν είχε συμβεί αυτό αλλά από το δεύτερο κι έπειτα κρατάει το 0.49 και μετά το αφαίρεσε και από το πρώτο του Τάκη.

EDIT: Αφαιρώ την εικόνα μετά από παράκληση του φίλου tragikos. Την έβαλα απλά για να δείξω το πρόβλημα. Χρήστο σβήσε κι εσύ την εικόνα από το quote αν μπορείς.

Έγινε επεξεργασία από wacko_gr
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να αναφέρω κάτι που το κατάλαβα πριν λίγο. Σε κάθε donation το paypal κρατάει 0.49 ευρώ και άρα μου μένουν μόνο 3.51 τελικά ανά χρήστη. Στο πρώτο donation του Τάκη δεν είχε συμβεί αυτό αλλά από το δεύτερο κι έπειτα κρατάει το 0.49 και μετά το αφαίρεσε και από το πρώτο του Τάκη.

davidhasselhoffproblems.jpg

αρα βαζουμε 5€ σε καθε donation?

Έγινε επεξεργασία από Chosen
Link to comment
Share on other sites

καθηστε ρε παιδια.. 49 λεπτα στα 4 ευρω δηλαδη 12.25%, η μηπως 49 λεπτα σε καθε donation..

Γι αυτο σου λεγαμε wacko να βγει το ποσα πρεπει να δωσουμε ακριβως απ την αρχη, τωρα εχουμε μπερδευματα..

Τεσπα ποσα πρεπει να βαλουμε ακομα, οριστικα αυτη τη φορα?

Link to comment
Share on other sites

Για καταθεση απο τραπεζα παντως απλα ζητηστε να φτασουν 4 ευρω. Για τυχον εξοδα θα σας ενημερωσει ο ταμιας. Αν η καταθεση γινει απο alpha, τα εξοδα λογικα θα ειναι μηδενικα. Απο αλλη τραπεζα, ολο και κατι θα πλερωνεις

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.