Jump to content



Ποια ταινία θα προγραμματίσετε να δείτε;


astrolabos

Recommended Posts

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Λογικά δεν το έδειξε επειδή ο superman είναι πτώμα στο τέλος του Dawn of Justice. Και με το Justice League να είναι δύο ταινίες, δεν θα μου έκανε εντύπωση ο Superman να παραμένει πτώμα για αρκετά μεγάλο μέρος της πρώτης ταινίας και να εμφανίζεται προς το τέλος ή και εντελώς στο τέλος.

Το Wonder Woman, κοιτώντας το trailer, νομίζω θα έχει περισσότερο ενδιαφέρον στα κομμάτια που θα δείχνει την προσαρμογή της Wonder Woman στην κοινωνία των ανθρώπων, παρά στα κομμάτια που θα πέφτει το ξύλο της αρκούδας.

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

Δεν το έσωσε απλά. Αν δεν ήταν στο Dawn, το JL θα το έβλεπε μόνο ο Henry και ο Ben.

 

edit. Ακόμα και το Honest trailer αυτό λέει. Πως περίμεναν η Gal να είναι η χειρότερη και ήταν η καλύτερη στην ταινία.

 

 

Έγινε επεξεργασία από jax7480
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, jax7480 said:

Πως περίμεναν η Gal να είναι η χειρότερη και ήταν η καλύτερη στην ταινία.

Πριν κυκλοφορήσει η ταινία στις αίθουσες κοίταγα να δω κανένα αρθράκι σχετικά με την Wonder Woman, εξαιτίας του trailer.

Τα περισσότερα άρθρα ασχολούνταν με την Gal και νομίζω ήταν η συντριπτική πλειοψηφία αυτά τα οποία εξηγούσαν για το πόσο κακή επιλογή ήταν. Η χειρότερη δυνατή.

 

Υ.Γ. Πάντως κάτι η Gal, κάτι η τρέλα που καταφέρνει και βγάζει η Margot Robbie ως Harley Quinn στα trailer του Suicide Squad, μου φαίνεται αυτή η περίοδος είναι η καλύτερη για τις γυναίκες σε ταινίες με υπερήρωες, καλούς ή κακούς.

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι θυμήθηκα το Firewall. Η οικογένεια κάποιου γίνεται στόχος κάποιου/κάποιων κακών. Σύνηθες σενάριο, οπότε ας βάλουμε και λίγη τεχνολογία μέσα να αποκτήσει γεύση.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.