Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

Δέχονται ψιλά τα μηχανήματα αυτόματων πληρωμών; :p

Πως είπαμε ότι είμαστε σίγουροι πως υπάρχουν τόσα κομμάτια όσα θέλουμε;

γι'αυτο σας λεω καντε γρηγορα! θα μας τα παρουν αλλοι!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή πριν μερικές μέρες υπήρχαν προβλήματα με την ενημέρωση μου. Δεν γνωρίζω πως πάει η πορεία της αλλά επειδή θέλω να συμμετέχω όπως και να έχει θα παρακαλόυσα σε περίπτωση που δεν είναι δυνατή η επικοινωνία με αυτόν που θα τα αγοράσει να με ενημερώσει εδώ να του στείλω ένα τηλέφωνο επικοινωνίας. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

σορρι παιδες αλλα τελικα αποσυρομαι απο την ομαδικη

το ξερω ειμαι οτι να ναι αλλα και παλι σορρι:wall:

η παραγγελια εφυγε το πρωι και δυστηχως ταξιδευει ηδη! μεσα σε αυτη βρισκεται και το δικο σου κομματι φιλε μου!

παιδιά υπάρχει πρόβλημα να καταθέσω δευτέρα σε τράπεζα?

έχετε πάρει κομμάτι και για εμένα?

ναι και μαλιστα 2 γιατι δεν ειχες πει με σιγουρια αν ηθελες 1 ή 2! αν θες μονο 1 τοτε απλα πληρωνεις το 1 μονο και το αλλο ολο και καποιο αλλο παιδι που αργησε θα το παρει!

o redbighunter ειχε πει θα κανει την παραγγελια ωστοσο δεν ξερουμε διαθεσιμοτητα απο το μαγαζι εκει στην γερμανια ακομη σωστα?

προλαβαμε! μην ανησυχεις!

Επειδή πριν μερικές μέρες υπήρχαν προβλήματα με την ενημέρωση μου. Δεν γνωρίζω πως πάει η πορεία της αλλά επειδή θέλω να συμμετέχω όπως και να έχει θα παρακαλόυσα σε περίπτωση που δεν είναι δυνατή η επικοινωνία με αυτόν που θα τα αγοράσει να με ενημερώσει εδώ να του στείλω ένα τηλέφωνο επικοινωνίας. Ευχαριστώ.

σου στελνω pm με τα στοιχεια μου!

Πολύ ευχαρίστως να καταθέσω τα χρήματα όταν επιβεβαιωθεί η διαθεσιμότητα, οπότε καλό θα ήταν να ενημερωθούμε περί αυτού

σε λιγες μερες θα τα εχεις στα χερια σου!

edit: σορρυ που δεν ενημερωσα το πρωι αλλα στο email μου εγραψαν οτι εχουν μια μικρη διαθεσιμοτητα αλλα λογο μεγαλης ζητησης μπορει να εξαντληθει χωρις προειδοποιηση! ετσι εκανα την παραγγελια (χωρις να εχετε πληρωσει ολα τα παιδια) και μεσα σε 3ωρες η πληρωμη ειχε εγκριθει και η αποστολη εγινε! μετα επρεπε να φυγω για τη δουλεια οπου και σχολασα τωρα τα χαραματα!

Έγινε επεξεργασία από redbighunter
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.