Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

ποια vellour pads των Beyerdynamic ταιριαζουν στα SUPERLUX HD-668 B?

Όπα παρεξήγηση, δεν γνωρίζω αν κάποια pads των Beyerdynamic ταιριάζουν στα 668Β, εγώ αναφέρομαι σε σύγκριση των pads όλων αυτών των ακουστικών πάνω στα κανονικά ακουστικά τους. Αναφέρομαι στα DT-990, K240, HD650 και 668Β.

Από τα τέσσερα αυτά ακουστικά σε στοκ μορφή θα έβαζα τα pads με σειρά προτίμησης:

990>650>240>668B

Ξαναλέω ότι είναι προσωπική άποψη...

Link to comment
Share on other sites

Όπα παρεξήγηση, δεν γνωρίζω αν κάποια pads των Beyerdynamic ταιριάζουν στα 668Β, εγώ αναφέρομαι σε σύγκριση των pads όλων αυτών των ακουστικών πάνω στα κανονικά ακουστικά τους. Αναφέρομαι στα DT-990, K240, HD650 και 668Β.

Από τα τέσσερα αυτά ακουστικά σε στοκ μορφή θα έβαζα τα pads με σειρά προτίμησης:

990>650>240>668B

Ξαναλέω ότι είναι προσωπική άποψη...

ολα αυτα μπαινουν στα 668 β? κυριως το 990?

Απ' ότι κατάλαβα δεν έχουν φύγει ακόμα τα ακουστικά και γιαυτό μπορούν να προστεθούν και άλλα πράγματα στην παραγγελία;

οχι εχει φυγει! απλα σου δινει τη δυνατοτητα αν εχεις ξεχασει κατι...μεσα σε 4 ημερες να το παραγγειλεις και δεν σου χρεωνουν μεταφορικα!

Έγινε επεξεργασία από redbighunter
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν θελω τα Pads οσο για την καταθεση χρηματων θα γινει συντομα :D σε λογαριασμο τραπεζας(πιο πιθανο)

ωστοσο αν καποιος τα θελει αμεσα Superlux HD668B μπορει να τα παρει στην θεση μου γιατι εγω εχω κιαλα .(philips 2700)

φυσικα πριν τα παρω εγω ...

Σταθης

Έγινε επεξεργασία από H4ckerman
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν θελω τα Pads οσο για την καταθεση χρηματων θα γινει συντομα :D σε λογαριασμο τραπεζας(πιο πιθανο)

ωστοσο αν καποιος τα θελει αμεσα Superlux HD668B μπορει να τα παρει στην θεση μου γιατι εγω εχω κιαλα .(philips 2700)

φυσικα πριν τα παρω εγω ...

Σταθης

θα ερθουν ακουστικα για ολους μας! μην σκατε!:beer:

Link to comment
Share on other sites

Θέλω και εγώωωωωωωωωωωω.

Είχα δει το thread πριν κάποιο καιρό, που τελικά το ακυρώσατε. Pm asap*

*παίρνοντας θάρρος από αυτό:

οχι εχει φυγει! απλα σου δινει τη δυνατοτητα αν εχεις ξεχασει κατι...μεσα σε 4 ημερες να το παραγγειλεις και δεν σου χρεωνουν μεταφορικα!
Link to comment
Share on other sites

Θέλω και εγώωωωωωωωωωωω.

Είχα δει το thread πριν κάποιο καιρό, που τελικά το ακυρώσατε. Pm asap*

*παίρνοντας θάρρος από αυτό:

παλι καλα που ειμαι πολυυυυυυυυυυ προνοητικος! ενα σετακι και σε σενα λοιπον!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Σου εχουν πει redbighunter περιπου ποτε φτανουν?:)

λογικα μεσα στην επομενη εβδομαδα θα τα εχω! θα με ενημερωσουν και θα σας ενημερωσω κι εγω με τη σειρα μου αμεσως!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον με την παραγγελεια με τα pads παιχτηκε βλακεια! μου λενε οτι δεν προλαβα και χρεωσανε κανονικα 20€ μεταφορικα!:wall::wall::wall:

Εντάξει δεν είναι και τραγικό ποσό, αν το διαιρέσουμε με τα άτομα που εκδηλώσαμε ενδιαφέρον πόσα βγαίνει; 3-4 ευρώ;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει δεν είναι και τραγικό ποσό, αν το διαιρέσουμε με τα άτομα που εκδηλώσαμε ενδιαφέρον πόσα βγαίνει; 3-4 ευρώ;
Οκ δε πειράζει... :) Εγώ βάζω 20 ευρώ αύριο.

μην βιαζεστε! ακομη δεν μου εχουν απαντησει στο email!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.