Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

Το σκέφτομαι και εγώ για pads γιατί τα δερμάτινα που έχει κολλάνε σαν ventouza :hehe: αν φοράω τα ακουστικά πολλές ώρες. Είμαι λίγο διστακτικός όμως, γιατί γενικά τα χρησιμοποιώ λίγες ώρες τα ακουστικά, αφού στο σπίτι μένω μόνος. Όπως και να έχει, θα ενημερώσω αν είναι.

Link to comment
Share on other sites

δεν θέλω να φανώ πιεστικός αλλα για να γίνει η ομαδική παραγγελία των ακουστικών- pads τι ακριβώς περιμένουμε;

Περιμενουμε λιγο περισσοτερο μαλλον μηπως δει το thread και κανεις αλλος και θελει να παρει και αυτος κατι.Αλλα οπως και να 'ναι συντομα θα γινει η παραγγελια (δεν ξερω περισσοτερες πληροφοριες :p) .Αυτα :)

Link to comment
Share on other sites

Περιμενουμε λιγο περισσοτερο μαλλον μηπως δει το thread και κανεις αλλος και θελει να παρει και αυτος κατι.Αλλα οπως και να 'ναι συντομα θα γινει η παραγγελια (δεν ξερω περισσοτερες πληροφοριες :p) .Αυτα :)

χεχεχε ,απλα καηκε το headset μου το Σαββάτο και ψιλοκάιγομαι για αυτό η απορία μου! :p

Link to comment
Share on other sites

για τι ακουστικά ακριβώς ψάχνετε?

ελπίζω να αναφερόμαστε στο ίδιο πράγμα:hang3:

Find headphone pads on eBay Global Buying, with worldwide deals on items in all your top categories

αν λέτε γι αυτά, έχει σε διάφορα μεγέθη αν δείτε και εξευτελιστικές τιμές

Link to comment
Share on other sites

οποιος κάνει τη κίνηση και τα παραγγείλει θα του στείλω ευχετήρια κάρτα. τώρα θα μου πειτε γιατι ρε μάγκα δε το κάνεις εσύ; ελα ομως που μένω Ηράκλειο και θα μας καθυστερήσουν έξτρα στη παραλαβη!

παντως τα 300 ευρώ που ειχαμε πλαφόν πέρασαν !

Link to comment
Share on other sites

Προφανως για τα ακουστικα του τιτλου? :fun:

Δεν εχει στο Ebay ειχα κοιταξει εχτες και δεν βρηκα κατι :T:

ειχα κοιταξει κι εγω τοτε με την 1η ομαδικη αλλα παλι δεν ειχε τιποτα!

edit: μονο κατασταλαξτε παιδια ποιοι θελετε στανταρ και τι, γιατι πρωτα θα πρεπει να σταλει e-mail στο thomman να μας πουν αν εχουν τις ποσοτητες που θελουμε! οταν ειχα οργανωσει την 1η ομαδικη, ισα ισα προλαβα τα κομματια για ακουστικα λογω ζητησης!

Έγινε επεξεργασία από redbighunter
Link to comment
Share on other sites

Έκανα ένα update τη λίστα...

Προσωπικά προτείνω να προχωρήσουμε με την αγορά. Κοντεύει μήνας από την επαναφορά του θέματος, οπότε θα το έχουν δει πιστεύω αρκετοί.

Superlux HD668B

Frostbyte

cddaraa

TifoziF1

theo_mich

kom

zakis

ProPitsiriko$

astrolabos

alfa156

Telumetar

Tsunami

galactob

kazabubu (2 τεμάχια)

Tomahawk

AKG VELOUR PAD

ProPitsiriko$

SirDiman

zakis

deninho

astrolabos

apostolis22

TifoziF1

Alexopus6

alfa156

H4ckerman

papajim

Telumetar

victor

PREDATOR 15

performer (2 τεμάχια)

Frostbyte

galactob

[MENTION=9922]Tomahawk[/MENTION] αν θες διευκρίνισε αν ενδιαφέρεσαι μόνο για τα ακουστικά ή και τα pads για να σε προσθέσω στη λίστα!

Έγινε επεξεργασία από alfa156
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.