Jump to content



Αγορές και paypal


Recommended Posts

Πούλησα τον παλιό μου επεξεργαστή και έναν έξυπνος Ελληνάρα ο οποίος μόλις παρέλαβε έκανε το ποσό redeem και η paypal τον δικαίωσε την επόμενη κ όλας μέρα.

Το ποσό το είχα χρησιμοποιήσει ήδη οπότε το υπόλοιπο πήγε στο μείον.

 

Καλό αν θες να κλέψεις την paypal αλλά τώρα έκλεψε αυτός εμένα και χρωστάω και στην paypal 30 ευρώ :p Οπότε δεν ξέρω τι να κάνω :)

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
Link to comment
Share on other sites

Γι'αυτό δεν κάνεις πωλήσεις στην Ελλάδα με το paypal:p Εσύ δε το έστειλες συστημένο;

Ξέρω ονόματα διεύθυνση τα πάντα... Απλά τα λεφτά μπήκαν στην paypal.. Μπορώ να κάνω dispute μιας και έχει γίνει ήδη?

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι διάβασε αυτά τα μηνύματα και αποφάσισε να τα στείλει :p Αν δεν (!) ανοίγω αύριο θέμα για να με βοηθήσετε.. 

 

Η δημοσιότητα τελικά σε κάποιες περιπτώσεις είναι πολύ θετική :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν μιλησα ακομα, δεν ξερω τι ακριβως ειναι αυτο στο paypal , λογικα δεν προχωρησε λογω των γνωστων CC..

Απο κει και περα περιμενω να δω.

μίλησα με το sports direct και μου είπαν ότι The transaction will remain pending until the order is marked as complete, then we will capture the payment. άλλα δεν μου έχουν στείλει ακόμα e-mail ότι έκανα την παραγγελία με tracking number 

Link to comment
Share on other sites

μέρες κι από μένα.

Θέλω να κάνω αγορά hardware από ΕU site μέσω paypal (τα λεφτά τα έχω μετρητά κι θα τα βάλω σε κάρτα όταν αποδειχθεί ότι δουλεύει) αλλά γενικά η χρεωστική visa της Alpha δεν γίνεται αποδεκτή (declined κτλπ).

Υπάρχει κάποιος σίγουρος τρόπος (moneysafecard ? ) ώστε να μην βάλω τα λεφτά σε κάρτα κι μείνουν εγκλωβισμένα, γιατί αν δεν με αφήσει το paypal τότε θα βγάζω 420€ μόνο κι μόνο για να τα πάρω πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Αν ρωτας εμενα απο computeruniverse και lambda-tek

ναι εσένα ρώτησα σκέφτομαι και εγω να αγορασω pc αλλα διστάζω απο καταστήματα στο εξωτερικό

πες οτι κατι χρειάζεται αντικατασταση τι κάνεις σε αυτι τιν περίπτωση  το lambda-tek  ειναι ελληνικό?

Έγινε επεξεργασία από gunsnrose123
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.