Jump to content



Aς καλωσορίσουμε...


DJD

Recommended Posts

Και τα δικά μου συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά Σημερα σας θέλω λίγο χαλαρούς και νωρίς για ύπνο Εχετε αγώνα απο αύριο:p :p

Εndu δεν φαντλαζομαι τώρα να μας το παίζεις εξουσία στον καφέ??/??:kiss:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Eυχαριστούμε παιδιά για τα καλά σας λόγια εκ μέρους όλων (παίρνω την πρωτοβουλία) :flower:

Αρχική απάντηση από eleven

Εndu δεν φαντλαζομαι τώρα να μας το παίζεις εξουσία στον καφέ??/??:kiss:

είμαι σε μειονεκτικότερη θέση Μιχάλη, γιατί θα αρχίσετε πάλι τα πειράγματα :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45

μη μασας νεε μου :D :D

LOL!!!!!

παιδία είναι παγίδα! μας βάλαν να κάνουμε εμείς τα κακά παιδιά για να έχουν οι Admin την συμπάθεια του κοινού :toomuchne

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγω αργοπορημενα συγχαρητηρια στα παιδια (reminder - πρεπει να κοιταω πιο συχνα κι αλλα μερη του forum) και ας μην τα γνωριζω, ισως με την εξαιρεση του Chroma. Και μια καλοπροαιρετη συμβουλη: το moderation θελει ηρεμια ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD [19-05-2004 15:13]

Chroma: Moderator παντώς φύσης (κάτι σαν τα κομμάντα..)

Unstoppable/Enduracell: News Posters/Moderators

και Soki σαν News poster.

Καλα, προσεξα τα "upgrades", αλλα αυτο το θρεντ τωρα το ειδα. Τι να πω, χαλασε και το TheLab, καμια αξιοκρατια ρε παιδι μου... μα moderator τον "μαλλια"; :tomato:

Καλη σταδιοδρομια ρε χαμενα κορμια :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχω την εντύπωση ότι η επιλογή όλων των υπευθύνων με τεχνοκρατικά κριτήρια είναι λανθασμένη.

Θα βοηθούσε μέγιστα η αναζήτηση κάποιου με γνώσεις παιδοψυχολογίας και ειδίκευση στην εφηβική επιθετικότητα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Έχω την εντύπωση ότι η επιλογή όλων των υπευθύνων με τεχνοκρατικά κριτήρια είναι λανθασμένη.

Θα βοηθούσε μέγιστα η αναζήτηση κάποιου με γνώσεις παιδοψυχολογίας και ειδίκευση στην εφηβική επιθετικότητα.

:T: :T: :T:

Που ειναι ο Terminator τωρα που τον χρειαζομαστε.....λοοοοοολ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.