Jump to content



Aεροπλάνα-Εταιρείες-Προσφορές :D


Recommended Posts

Πρωϊνό, Lufthansa.

 

EB58459B-F1B4-47A6-84B2-AD2E84DC205A.JPG

 

Καφέδες κτλ (αναψυκτικά, νερά, χυμούς κτλ.) όσα θέλεις. Φτωχό νομίζω. Η Aegean δίνει στραπατσάδα ή ομελέτα με λουκανικάκια και φρούτα και κρουασαν και ψωμάκι με μαρμελάδες και βούτυρα.

Επόμενη πτήση, Aegean Φρανκφούρτη-Θεσ/νικη.

 

Έγινε επεξεργασία από jax7480
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος jax7480 έγραψε:

Νομίζω μόνο πτήσεις εσωτερικού ακυρώνονται.  

μπα έρχονται μηνύματα για ακυρώσεις στην αγγλία σε πολύ κόσμο που πετούσε σήμερα και αύριο.. 

Link to comment
Share on other sites

Πρωϊνό, Lufthansa.
 
EB58459B-F1B4-47A6-84B2-AD2E84DC205A.thumb.JPG.af7857b662cc3ffc67bccd7f86061e1e.JPG
 
Καφέδες κτλ (αναψυκτικά, νερά, χυμούς κτλ.) όσα θέλεις. Φτωχό νομίζω. Η Aegean δίνει στραπατσάδα ή ομελέτα με λουκανικάκια και φρούτα και κρουασαν και ψωμάκι με μαρμελάδες και βούτυρα.
Επόμενη πτήση, Aegean Φρανκφούρτη-Θεσ/νικη.
 

Εξακολουθεί να είναι καλύτερο από το πρωινό που τρώω στο σπίτι μου... :-P
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ρε παιδιά επειδή δεν θυμάμαι.. όταν λέμε για χειραποσκευή ότι η χ ή ψ εταιρεία, επιτρέπει.. επιτρέπει ΚΑΙ τσάντα λάπτοπ ξεχωριστά;

Παλιά το'χα κάνει με Aegean (βαλίτσα, χειραποσκευή και στην πλάτη τσάντα λάπτοπ).. τώρα δεν βλέπω κάτι στο site τους

H Swiss βλέπω το επιτρέπει ακόμα.. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Delijohn said:

Παλιά το'χα κάνει με Aegean (βαλίτσα, χειραποσκευή και στην πλάτη τσάντα λάπτοπ).. τώρα δεν βλέπω κάτι στο site τους

 

Το καλοκαίρι (28-29 Αυγούστου) που ρώτησα (γιατί ταξίδευα χωρίς checked luggage), μου είπαν μια μικρή βαλίτσα (καμπίνας, έως 8kg) και το backpack. Ολυμπιακή ρώτησα εγώ, αλλά ίδια εταιρεία είναι :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

και ένα ελαφρώς off topic (αλλά στο θέμα των τελευταίων ποστ με χειραποσκευές)

http://www.abc2news.com/lifestyle/travel/united-airlines-will-charge-extra-fee-for-use-of-overhead-bins_

 

οκ είναι αμερική αλλά έχουν ξεφύγει. Σε λίγο θα χρεώνουν και την ζώνη στο αεροπλάνο

Έγινε επεξεργασία από shattered
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Νομιζω πως πηγαινει με την σειρα που εγινε η αγορα των εισητηριων.
Εκτος αν καποιος αλλος κλεισει θεσεις ενδιαμεσα σε αυτες.

Την επιλογη θεσεων νομιζω την χρεωνει 5Ε ?

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται σχετικά με το πότε θα κάνεις check-in και όχι με την αγορά. Όσες φορές έχω κάνει check-in ξημερώματα είχα μπροστινές θέσεις. αντίθετα αν το κάνεις την τελευταία στιγμή θα κάτσεις γαλαρία :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με ryanair ανοίγουν τα checkin 1 βδομαδα πριν, αν δεν επιλεξω θεσει θα μας βάλει δίπλα διπλα? 3 εισιτήρια έκλεισα μαζι

Στάλθηκε από το Mi-4c μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.