Jump to content



Call of Duty: Modern Warfare 3


KryosRevenge

Recommended Posts

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

μα πολύυυυ φθηνό.....:tomato:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=16enYfWRq7c&feature=player_embedded]Call of Duty XP 2011 - SeaNanners Dominates CTF in Modern Warfare 3 Multiplayer (Dome Map) - YouTube[/ame]

EDIT: Modern Warfare 3's Hardened Edition will be $99 :suicide:

Link to comment
Share on other sites

Βασικά να πω την μαύρη αλήθεια τα γραφικά του cod είναι το μόνο πράγμα που μου αρέσει στα cod. Καταρχήν η μηχανή δεν είναι ακριβώς η ίδια, αλλά είναι εξελιγμένη έκδοση κάθε φορά (αλλιώς αμα το πάμε έτσι έχει τη μηχανή του cod1 - που δε νομίζω να μη βλέπετε τη διαφορά) και δίνει, imo, πολύ όμορφα γραφικά που δε γονατίζουν κιόλας το σύστημα. Άλλο αν μερικοί εδώ μέσα άμα δεν μετράνε τα tessalation levels για ψυχολογικό άλωθι της 3μηνιαίας αναβάθμισης, παθαίνουν κάτι, χωρίς να κοιτάνε το gameplay eg. βλέπε αντίστοιχη αντίδραση που έχουν για τα crysis - που έχουν φοβερά γραφικά αλλά ψιλοάθλιο gameplay αν είσαι άνω των 15.

Από εκεί και πέρα το cod όμως χάνει παντού. Όπλα που βαράνε με μέγιστο accuracy και σχεδόν μηδενικό recoil...σχεδόν μόνιμο gps...μπαρούφες με ασπίδες και δέκα αεροπλάνα να βαράνε από πάνω...perks terminator κλπ. Το χειρότερο βέβαια είναι που τα κάνανε p2p που είναι ΑΘΛΙΟ για multiplayer αν δεν ανήκεις στην περίπτωση του να λιώνεις στη Σουηδία με όλα τα παιδάκια στο ίδιο χωριό και με τις 50 mbit γραμμές.

Τεσπα, δε θα πάρω ούτε αυτή τη φορά...

Link to comment
Share on other sites

πολύ όμορφα γραφικά που δε γονατίζουν κιόλας το σύστημα

Και εγώ αυτό πιστεύω...

Στα υπόλοιπα συμφωνώ, αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν θα το πάρω ή όχι.. Η θα το παίξω σε κανα φίλο, η θα το φέρει πρώτα ο θείος...

Link to comment
Share on other sites

φυσικά ειναι θετικό να μπορουν κ ποιο παλια μηχανάκια να το τρέξουν

εγω θυμάμαι τις εποχές στο cod 1 cod UOF cod2 που λιώναμε χωρίς 327 διαφορετικές αναβαθμίσεις 27 οπλα εξ ουρανού 50φεύγα "κανε των να πετάει σαν τον ταμπο το ελεφαντάκι".

Εβλεπες ματς με περιορισμένο gameplay αλλα με τα ποιο "καλα αντανακλαστικά " να φαίνονται...τεσπα θα δούμε:hmm:

Link to comment
Share on other sites

Και το mw2 και το blackops peer2peer είναι..και το τελευταίο το χρεώνουν και 60 ευρώ - άρα υπάρχουν πολλά κορόιδα που, ανάμεσα στα άλλα, δεν καταλαβαίνουν το πόσο υστερεί το game λόγω p2p - το οποίο κοστίζει φτηνά στην εταιρία. Οπότε δεν το κόβω να αλλάξει αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κανονικά έκανα browse τους servers και έμπαινα όπου ήθελα στο black ops. Δεν είδα πουθενά να έχει matchmaking όπως στο mw2...:confused:

Τι εννοείς το "κανονικό" και τι "με το χέρι στην τσέπη"?

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ out of the box έχει p2p. Και υποστηρίζει και servers με συνδρομή μόνο...

Στο free weekend που το είχε το steam, μόνο matchmaking είδα (έκαναν join ένας ένας στην αρχή και μετά ξεκίναγε το παιχνίδι) και φάνηκε από το lag της αρκούδας στη συνέχεια.

Το bad company 2 πάει γύρω στις 20 φορές καλύτερα...

Link to comment
Share on other sites

Αφού είχε το προηγούμενο ΣΚ 50% στο COD francise, πλέον δίνουν με την προπαραγγελία του MW3 και το πρώτο MW1 δώρο (αρχικά δεν δίνανε τίποτα). Μάλλον δεν είναι και τόσο ικανοποιημένοι με τις προπωλήσεις του Steam... :...:

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ out of the box έχει p2p. Και υποστηρίζει και servers με συνδρομή μόνο...

Στο free weekend που το είχε το steam, μόνο matchmaking είδα (έκαναν join ένας ένας στην αρχή και μετά ξεκίναγε το παιχνίδι) και φάνηκε από το lag της αρκούδας στη συνέχεια.

Το bad company 2 πάει γύρω στις 20 φορές καλύτερα...

To BO δεν είναι p2p, έχει server list κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.