Jump to content



Call of Duty: Modern Warfare 3


KryosRevenge

Recommended Posts

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply
Τα γραφικά οκ είναι αίσχος (αμα σκεφτεί τι κανείς τι μηχανή χρησιμοποιούν, όπως λέει και ο Μανώλης)

Το θέμα ειναι πως το campgain θα είναι επικό, και γιαυτό θα το αγοράσω :p

Σίγουρα θα είναι η ίδια μηχανή γραφικών? Αυτή τη φορά η ανάπτυξη γίνεται μαζί με τη Sledgehammer Games.

Το campaign λογικά θα είναι καλό, πάντα είναι!;)

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα θα είναι η ίδια μηχανή γραφικών? Αυτή τη φορά η ανάπτυξη γίνεται μαζί με τη Sledgehammer Games.

Το campaign λογικά θα είναι καλό, πάντα είναι!;)

δεν χρειάζεται να διαβάσω κάτι για να πω πως είναι η ίδια, φαίνεται στο βίντεο.

(και να μην είναι η ίδια θα είναι μια αναβαθμίσει της προηγούμενης δλδ @@)

Link to comment
Share on other sites

δεν χρειάζεται να διαβάσω κάτι για να πω πως είναι η ίδια, φαίνεται στο βίντεο.

(και να μην είναι η ίδια θα είναι μια αναβαθμίσει της προηγούμενης δλδ @@)

Ίσως και να 'χεις δίκιο. Θα μάθουμε σύντομα.:)

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα ειναι πως το campgain θα είναι επικό

3 ώρες επικού παιχνιδιού...

Το campaign λογικά θα είναι καλό, πάντα είναι!

Σαν υπόθεση, γιατί σα διάρκεια... :...:

they will get my @@ this time...

περιμενω bf3

Ακριβώς... :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν ευχαριστημένος από τα γραφικά του 2. Εντάξει δεν ήταν στο επίπεδο του BFBC2 αλλά ήταν αρκετά καλά και ιδιαίτερα ελαφριά. Αυτό δεν είναι θετικό για το MP;

Link to comment
Share on other sites

Τι να λιωσουμε;Στα γελια;:getlost:

Αλλο ενα cod με ιδια μηχανη γραφικων.Αντε,καλες πωλησεις.

Σορρυ αγοράζεις παιχνίδια λόγο των γραφικών?

Εγώ φανατικός της σειράς cod, παίζω από το πρώτο που βγήκε, τα αγοράζω για το gameplay που προσφέρουν. Δεν με ενδιαφέρει πια μηχανή γραφικών έχει.

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ jackass,οχι δεν αγοραζω τα παιχνιδια για τα γραφικα.Περιττο να σου πω πως εχω ολα τα κοντ γνησια εκτος του MW2 (dedi servers...).Αν προσεξεις οι κυριοι μηχανισμοι και τα animations παραμενουν ιδια.Το μονο που αλλαζει ειναι τα οπλα.Και εγω δεν εχω ορεξη καθε χρονια να σκαω 50 ευρω σε ενα παιχνιδι το οποιο μενει στασιμο.Δεν ξερω.Μπορει να το αγορασω και αυτο αμα εχει dedis και να παιζω μια φορα τον μηνα.Θα δειξει.Ας ειναι το SP μεγαλο τουλαχιστον πραγμα που δεν το βλεπω.

Φιλικα

Εγω με τον Ακη για αλλη μια φορα BF :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Βασικα δεν ειναι μονο τα γραφικα,αλλα τα τελευταια χρονια δεν αλλαζουν τιποτα σχεδον.

FIFA το καταντησαν το παιχνιδακι..καθε χρονο απο ενα για να μαζευουν χρημα,αλλα καμια ουσιωδης αλλαγη.

Υ.Γ:Πλεον οχι μονο εσυ με τον Ακη .Μανωλης ειμαι και εγω ετοιμομαχος τωρα :) see ya in!

Link to comment
Share on other sites

Τα γραφικα ειναι καλα γιατι οχι μονο βλεπονται ανετα αλλα παιζουν αερα σχεδον σε ολα τα συστηματα.

Ναι ειναι παλια η μηχανη αλλα τουλαχιστον αξιοποιει το hardware του υπολογιστη και στο ανταποδιδει σε fps. Τι να τα κανω τα ομολογουμενως ωραια γραφικα του Crysis 2 οταν με 2 4850 (@700/1000 η καθε μια) εβλεπα 10αρια συνεχεια.

Οσον αφορα το παιχνιδι, το campaign θα ναι διασκεδαστικο. Οπως ολα τα CODs εχουν ενα υποτυπωδες σεναριο, πολυ καλη σκηνοθεσια και ωραια μερη για να τα κανεις χωραφια.

Οπως οριζει η μοδα, και το COD δεν ξεφυγε και εξελισεται μεσα σε πολεις. Το γεγονος οτι εξελισεται και σε ευρωπαικες πολεις ειναι ευχαριστο κ δινει αξια στο παιχνιδι. Γιατι οσο να ναι κουραστηκα να σκοτωνω ταλιμπαν στην Αμερικη ή στη Μεση Ανατολη λιγο πριν παρουν το αεροπλανο για την Αμερικη....

Link to comment
Share on other sites

και εγώ έχω όλα τα cod γνήσια (και το no offenced και το mw2). Μπορεί στο 4-6-7 να μην έχουν αλλάξει πολλά πράγματα στις κινήσεις αλλά το σενάριο στο campaign είναι το κάτι άλλο σε όλα τα cod. εξάλλου σε κάποιον που δεν τον ενδιαφέρουν τα γραφικά γιατί πολύ απλά δεν έχει σύστημα που να τα δείξει και θέλει να παιξει CALL OF DUTY ε τότε καλύτερο από το 1 & 2 δεν θα βρει...

Link to comment
Share on other sites

Στο θέμα των γραφικών δεν τίθεται καν θέμα σύγκρισης του MW3 με το BF3.Τα γραφικά του MW3,που είναι γραφικά 5ετίας απλά με μερικές μικροβελτιώσεις,είναι απαράδεκτα σε σχέση με την καινούργια Frostbite της DICE.Ξενέρωσα αρκετά που δεν άλλαξαν τα γραφικά..!

Το MW3 θα το πάρω για το singleplayer και για το coop του,ενώ το BF3 για το multi,γιατί κατά την γνώμη μου το Multi των CoD είναι για κλάματα σε σχέση με του Battlefield.Διάβασα ότι το multi του MW3 θα έχει πολλά πρωτότυπα στοχεία σε σχέση με τα προηγούμενα CoD,όπως καταστρέψιμα περιβάλλοντα(!) αλλά και μεγαλύτερους χάρτες,δεν ξέρω όμως αν πρέπει να το πιστέψω γιατί είναι μόνο φήμες.Επίσης είναι πολύ καλό για να είναι αληθινό για τα CoD,οπότε... θα μάθουμε στην Ε3.

Probably this will be my last Call of Duty.!

Άρα Modern Warfare : Singleplayer,Spec Ops etc.

Battlefield : Multiplayer etc.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.