Jump to content



Lara Croft: Turning Point


tragikos

Recommended Posts

Το φθηνόπωρο του 2012 (είναι ακόμα μακρυά) θα έχουμε όπως φαίνεται νέα προσθήκη στην σειρά παιχνιδιών Tomb Raider.

Official Site

Και ένα ωραίο CGI Trailer:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=RN7_8Yholm4]YouTube - ‪Tomb Raider "Turning Point" Debut Trailer [uS Version]‬‏[/ame]

Απ' ότι φαίνεται θα είναι prequel όλης της σειράς με την Lara να είναι νεότερη αλλά πάντα "προικισμένη" :p.

Link to comment
Share on other sites

Απο οσο εχω καταλαβει θα το πανε προς το στιλ του Uncharted.

Εαν γινει αυτο και επισης το συνδυασουνε με ωραίους γρυφους τοτε θα μιλαμε για μια πολυ ωραια και διασκεδαστική περιπέτεια

Link to comment
Share on other sites

Απο οσο εχω καταλαβει θα το πανε προς το στιλ του Uncharted.

Εαν γινει αυτο και επισης το συνδυασουνε με ωραίους γρυφους τοτε θα μιλαμε για μια πολυ ωραια και διασκεδαστική περιπέτεια

Αν το πάνε προς τα κει, αξίζει να περιμένουμε.:T:

Link to comment
Share on other sites

Αρκει να μην ειναι κατι σαν το Lara Croft and the Guardian of Light, αλλα να ειναι μια εξειλιξη του Tomb Raider Underworld με ολα τα κλασσικα που μας ειχε συνηθησει μεχρι τωρα η σειρα .

Κατά την άποψη μου το Lara Croft ATGOL είναι πολύ καλό αλλά σίγουρα έχει διαφορετική προσέγγιση. Δε θα με χαλούσε κάτι τέτοιο, αλλά δεν είναι αυτό που περιμένω :)

Link to comment
Share on other sites

Lara Croft που δεν κανει ασκησεις εδαφους, αναποδες τουμπες, να σκαρφαλωνει σε οτι μπορεις να φανταστεις, να πηδαει σε σκοινια και αυτα που κανει να μπορεις να τα κοιτας απο διαφορετικες οπτικες γωνιες της καμερας δεν ειναι Tomb Raider.

Χαριτολογώντας να σου πω οτι στο τελευταιο Tomb Raider Underworld στο ναο με τα πελωρια αγαλματα του Σιβα και της Καλι , στο σημειο που πρεπει να κανεις τον κυκλο του αετωματος του ναου , αυτο πρεπει να ειναι :

tombraider1.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

tombraider2.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

κοιταξα προς τα κατω και συνειδητοποιησα εχω υψοφοβια και παθαινω ιλιγγο. :p

Ολοκληρος μαντραχαλος και παιζοντας μια εικονικη πραγματικοτητα να φοβαμαι να μην πεσω απο την ...... καρεκλα μου. :slap:

Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα φιλε Τραγικε ,αλλα για μενα Tomb Raider ειναι η ελευθερη περιηγηση που προσφερει , ο συνδυασμος τον κινησεων , η πολλες και διαφορετικες οπτικες γωνιες της καμερας.

Βεβαια μπορει ολα αυτα να τα εχει και το ταδε ή το δεινα παιχνιδακι αλλα ........ δεν θα εχει Λαρα :kiss3:

τελος για να μην ξεχασω χαρακτηριστικη μουσικη υποκρουση.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=FNFdKSNd0Os&feature=related]YouTube - ‪Music with Tomb Raider Underworld: Main Theme‬‏[/ame]

Πω! πω! Ευτυχως που δεν ειμαι και φαν :clap:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.