Jump to content



Lara Croft and the Guardian of Light


Recommended Posts

Δίκιο έχεις serena!Όντως αυτά τα games που προανέφερες πάνε από το κακό στο χειρότερο!Και η πρώην μου που της άρεσαν πολύ,τώρα πια ουτε ασχολείται!Και είναι πολύ κρίμα!

Έγινε επεξεργασία από jpavly
Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως ξερει κανεις σας ποτε ακριβως θα κυκλοφορησει το νεο lara croft?? τωρα αμεσα ή απο Σεπτεμβρη Οκτωβρη???

ευχαριστω:)

Στο wikipedia γράφει summer 2010, συγκεκριμένη ημερομηνία δεν γράφει...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Ο τίτλος θα διατεθεί και για τα PlayStation 3 και PC στις 28 Σεπτεμβρίου, ενώ έχουν ήδη ανακοινωθεί πέντε πακέτα επέκτασης με επιπλέον περιεχόμενο.

Κατά τα άλλα πρέπει να το έκαναν χάλια το παιχνίδι. Δυστυχώς :TD:

gameover.gr

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν μου αρέσει ούτε στο ελάχιστο.

Η στατική κάμερα δεν σου δίνει την αίσθηση του χώρου και ειδικά του βάθους.

Ακόμα βλέπω κάτι τρελα όπλα λες και παίζεις starcraft II...

Έγινε επεξεργασία από honda22
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Δεν το εχω δοκιμάσει αλλά βρήκα ενα video που ανέβασε χρήστης και ομολογώ ότι εντυπωσιάστηκα με τη run and gun αίσθηση του παιχνιδιού. Πολύ γρήγορη έγινε η Lara και το παιχνίδι θυμίζει κάτι από Trine. Θα δοκιμαστεί σίγουρα.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=0yARDE3DNh8]YouTube - Lara Croft and the Guardian of Light PC Gameplay HD (Tombeau des araignΓ©es)[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το παιχνιδάκι ως τώρα μ'αρέσει αρκετά. Έχει collectables και έχω μια μανία στυλ pokemon "τα θέλω όλα" :p

Τα animations είναι μια χαρά, τα γραφικά συμπαθητικά, η κάμερα θα προτιμούσα να γυρίζει κατά βούληση (στυλ Shadowgrounds, Alien Breed) γιατί με πληκτρολόγιο δεν μπορείς να κανονίσεις όλες τις γωνίες που θες ακριβώς για να πηδήξεις πχ (με αναλογικό θα ήταν καλύτερα υποθέτω).

Τα Χριστούγεννα που θα βγάλει τις προσφορές το Steam μάλλον θα το τσιμπήσω. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.