Jump to content



Lara Croft and the Guardian of Light


Recommended Posts

Περιγραφη απο game20.gr

Η Square και η Crystal Dynamics ανακοίνωσαν επίσημα την επιστροφή της Lara Croft στις οθόνες μας με το Lara Croft and the Guardian of Light. Το παιχνίδι σηματοδοτεί μια νέα αρχή για το franchise, κάτι που φαίνεται και από την ονομασία του, και θα είναι downloadable. Υπεύθυνη για την ανάπτυξή του είναι η Crystal Dynamics, δημιουργός των πρόσφατων τίτλων. Το Lara Croft and the Guardian of Light αναμένεται φέτος, για PS3, 360 και PC.

Θα εχει επισης Co-Op και θα κοστιζει περιπου 15€.

Σημερα βγηκε στη δημοσιοτητα το τρεηλερ του παιχνιδιου

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ONQYAllzia4]YouTube - Lara Croft and the Guardian of Light Announcement Trailer [OFFICIAL!!][/ame]

Επισημη ιστοσελιδα:http://www.laracroftandtheguardianoflight.com/

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

επιτέλους μια αλλαγή για εμένα

τόσα χρόνια τα ίδια και τα ίδια, να πω πως είναι το 2ο η 3ο, αλλά μετά από τόση μεγάλη σειρά θα είναι κάτι διαφορετικό

Link to comment
Share on other sites

Diablo like, σιγά. 3rd person ήταν μια ζωή. Προφανώς και δεν είναι 100% Tomb Raider για να κάνει 15e, αλλά θα πρέπει να πω ότι σαν gamer εκτιμώ τέτοιες κινήσεις, πολύ περισσότερο από κάποιες άλλες κάποιας Activision :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καταρχας απορησα που μιλαγατε για τριτο προσωπο κτλπ

*Αλλο παιχνιδι επαιζα εγω τοσα χρονια? wtf*

Anyway αν και το διορθωσατε,τα Lara Croft 3d person ηταν ανεκαθεν.

Δεν νομιζω οτι το χαλασαν,παρα το καναν πιο ωραιο (για μενα) που μου θυμισε Trine.

Δεν μπορω απο το trailer να κρινω αν ειναι καλυτερο του η οχι ,αλλα εστω και ισαξιο να ειναι,πιστευω θα πεσει καψιματακι.

@DarkSaga

To Trine ειναι ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

αυτο που θελω εγω να πω ειναι οτι ειμαι φανατικη παιχτρια τετοιων ειδων παιχνιδιων και συνεχεια τα χαλανε . το resident evil και το silent hill μολις τα βγαλανε για ps3 τα διελυσανε!!! αφου τοσα χρονια βλεπουν οτι οι συγκεκριμενοι τιτλοι αρεσουν και πουλανε οπως ηταν, γιατι ταλλαζουν και τα κανουν συνεχεια προςτο πολεμικο στυλ??? ας φτιαξουν αλλα παιχνιδια και αςαφησουν αυτα στο στυλ που ηταν αποταν πρωτοβγηκαν!!!

μου χουν σπασει τα νευρα, ειδικα με την καταντια του resident evil 5!!!

δεν εχει μεινει παιχνιδι για παιχνιδι οπως ταρχικα silent kai resident!! και θελουν να κανουν και αυτουςτους απιστευτους τιτλους first person shooter και δεν ξερω γω τι!!!:suicide:

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν ειμαι η μοναδικη γυναικα, αλλα αυτο που ξερω ειναι πως τοσα χρονια ειμαι φανατικη με τα video games,(ταχω σχεδον ολα) και τον τελευταιο καιρο εχω ψιλοξενερωσει για τους λογους που προανεφερα!

ευχαριστω για το καλοσορισμα:woot:

Link to comment
Share on other sites

Λευτέρη το Trine είναι ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ.

Serena καλός ήρθες,

Λεωνίδα θενκς για την πληροφορία γιατί είχα αρχίσει να απορώ τι έπαιζα από σχολικών χρόνων όταν ο κόσμος έγραφε από κάτω «ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ 3ρδ ΠΕΡΣΟΝ Ο ΜΙ ΤΖΙ ΔΙΑΦ»

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.