Jump to content



Recommended Posts

Από το πλοίο με τους πειρατές και μετά αρχίζει το τζερτζελο...

Thank you

μου το είπε ένας φίλος τι λένε εδώ και λέω ντάξει πλάκα μου κάνει αλλά όντως:rofl:

πραγματικά θα ήθελα πολύ να μάθω τι κρύβεται στη σκέψη πολλών και με ποια κριτήρια λένε ότι το game είναι μούφα και ότι δεν θα έπρεπε να λεγότανε και far cry

δεν πειράζει δεν είστε όλοι τέλειοι :haha:

για όσους δεν γουστάρουν έχουμε γλαρόσουπα ας παίξουν τα παιχνιδάκια τους που ξέρουν και εγώ προσωπικά τα απεχθάνομαι:sick:

Link to comment
Share on other sites

Ενα παιχνιδακι στα βηματα που χαραξε το far cry 1 θελαμε.

Να ηταν το 2 απλα μια κακια παρενθεση.

Επισης εγω θελω πρωταγωνιστη badass να πεταει ατακες ολη την ωρα.

Οχι ενα φλωρο που σκοτωνει γουρουνια και μαζευει λουλουδακια.

Tο καλο που τους θελω μην κανουν τις ιδιες μπουρδες και σε κανα half-life 3(οοοοταν βγει:happy2:)

γιατι θα κοπουν κεφαλια

Link to comment
Share on other sites

Επισης ερωτηση για οσους το παιξανε.

Σεναριακι εχει το παιχνιδι?

Η ολο το gameplay καταναλωνετε σε ανουσια quest μεχρι να φτασεις στο τελος?

Ρε φιλαράκι τι σε ενδιαφέρει το σενάριο αφού εσείς το βάζετε 5 λεπτά δεν βλέπετε ούτε το video και του δίνεται πόδι...

και αυτό που λες δεν έχει να κάνει καμία σχέση με το far cry 3 που λες μάλλον μπερδεύτηκες και έβαλες να δεις τα παιδιά των λουλουδιών

και για να σου λυθεί η απορία το game έχει σενάριο σαν από ταινία και όποτε ξεκλειδώνεις νέο radio station η περιοχή έχει διαφορετικά μέρη + ότι και η οδήγηση είναι φοβερή μαζί με ήχους εξερεύνηση craft κτλπ κτλπ κτλπ κτλπ κτλπ κτλπ κτλπ αλλά εσάς δεν σας ενδιαφέρει κάντε ένα install και στο καπάκι uninstall να γουστάρετε game:rap::dots:

είμαι σίγουρος ότι αν έβγαινε το half life αύριο έτσι δεν θα έλεγε κανείς κουβέντα

αλλά και να έλεγε δεν θα γινόταν απολύτως τπτ και δεν μπορείτε να τους κάνετε και τπτ απλώς θα βάζατε τα κεφάλια μέσα και θα παίζατε

αν δεν σας αρέσουν να πάτε να φτιάξετε εσείς game να δούμε τι θα κάνετε και πόσο μεγάλη απήχηση θα έχετε

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

Για πείτε εσείς που το παίξατε.Το 2 το έχω originale.Καλό αρχικά αλλά επαναλαμβανόμενο μέχρι αυτοκτονίας. Το 3 είναι καλύτερο από το 2?

Για το 2 συμφωνω μαζι σου. Ηταν κουραστικο ωρες ωρες. Για μενα το 3 ειναι πολυ καλο παιχνιδι, και το gameplay κυλαει πολυ ωραια και δεν σε κουραζει καθολου. και στο κατω κατω αυτα που λενε και καλα για λουλουδακια και γουρουνια δεν ειναι απαραιτητα να τα κανεις, απλα αναγκαζεσαι αν θελεις να βελτιωσεις καποια στοιχεια στον παικτη, και δεν χρειαζεται μονιμα να ασχολεισαι με αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλαράκι τι σε ενδιαφέρει το σενάριο αφού εσείς το βάζετε 5 λεπτά δεν βλέπετε ούτε το video και του δίνεται πόδι...

και αυτό που λες δεν έχει να κάνει καμία σχέση με το far cry 3 που λες μάλλον μπερδεύτηκες και έβαλες να δεις τα παιδιά των λουλουδιών

και για να σου λυθεί η απορία το game έχει σενάριο σαν από ταινία και όποτε ξεκλειδώνεις νέο radio station η περιοχή έχει διαφορετικά μέρη + ότι και η οδήγηση είναι φοβερή μαζί με ήχους εξερεύνηση craft κτλπ κτλπ κτλπ κτλπ κτλπ κτλπ κτλπ αλλά εσάς δεν σας ενδιαφέρει κάντε ένα install και στο καπάκι uninstall να γουστάρετε game:rap::dots:

είμαι σίγουρος ότι αν έβγαινε το half life αύριο έτσι δεν θα έλεγε κανείς κουβέντα

αλλά και να έλεγε δεν θα γινόταν απολύτως τπτ και δεν μπορείτε να τους κάνετε και τπτ απλώς θα βάζατε τα κεφάλια μέσα και θα παίζατε

αν δεν σας αρέσουν να πάτε να φτιάξετε εσείς game να δούμε τι θα κάνετε και πόσο μεγάλη απήχηση θα έχετε

Ξερεις εσυ αν ειδα το βιντεο της εισαγωγης?Μααααλιστα.Παμε παρακατω.

Οταν λεω σεναριο.

Ξεκιναει το παιχνιδι.Σκοτωνετε ο bro και απαγαγουν τους φιλους σου.Σε σωζει ο τυπας. Και μετα σε βαζει σε ενα τσιπ να πατε να ελευθερώσετε ενα χωριο(αφου πρωτα σε εστειλε να γινεις ενα με την φυση σκοτωνοντας αγριογουρουνα και κοβοντας λουλουδια:slap:)

Κατσε ρε αδελφε εγω τους φιλους μου ψαχνω..χεστους μωρε ελευθερωσε ολο το νησι πρωτα και μετα βλεπουμε.

Λογικη του ΦΟΥΤΣΟΥ.Ηλιθιες αποστολες να γεμισουν ανουσιες ωρες gameplay.

Τους φιλους του ψαχνει το παιδι δεν ζητησε να ξεκινησει την επανασταση στο νησι.

Το λογικο ηταν εκει στην αρχη με το που του δωσει τα φραγκα στο χερι να τα παρει να αγορασει οπλο και να εξαφανιστει και να του κανει και κωλοδαχτυλο οπως φευγει:hehe:

Επισης craftingmyass.

Αυτα απο μενα.Καλο gamιng σε οσους αρεσει.

Ισως του δωσω καποια ευκαιρια σε καποια φαση.

Link to comment
Share on other sites

σιγά ρε μεγάλε ποιος είσαι?

ο terminator?

μήπως ξεχνάς τι είναι ο χαρακτήρας που παίζεις?

και μάλλον αυτοί που έχουν το νησί ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ:to_pick_ones_nose3:

αν θες μπακα μπούκα παίξε κάτι το οποίο σκοτώνεις ανούσια και ασύστολα και άσε τα game με story

αυτά που θες εσύ κάνεις άπυρες ώρες ανούσιου gameplay χωρίς να κάνεις τπτ άλλο εκτός από το να σφάζεις

και δεν ονομάζω τέτοια games γτ απλούστατα δεν ξέρω γτ δεν ασχολούμαι με τέτοιες μούφες:lazy:

πραγματικά αυτή η λογική μου θυμίζει τον ξαδερφό μου ο οποίος δεν έχει ιδέα και το μόνο που ξέρει είναι να πιάσει το μοχλό και να πυροβολάει ας πυροβολάει και στο γάμο του καραγκίοζι και δεν είναι 5χρονος ούτε story ουτε τπτ

Link to comment
Share on other sites

Οκ μαν εχεις δικαιο, εγω ειμαι παιδακι και εσυ αντρας.

Ασε με λοιπον να παιζω farcry1 half-life1-2 unreal 2:the awakening και αλλες τετοιες μουφες για μπομπιρες.

Αντε καλο ραψιμο/κυνηγι/μαζεμα λουλουδιων,μαγαπα δε μαγαπα/whatevah.

Link to comment
Share on other sites

Οκ μαν εχεις δικαιο, εγω ειμαι παιδακι και εσυ αντρας.

Ασε με λοιπον να παιζω farcry1 half-life1-2 unreal 2:the awakening και αλλες τετοιες μουφες για μπομπιρες.

Αντε καλο ραψιμο/κυνηγι/μαζεμα λουλουδιων,μαγαπα δε μαγαπα/whatevah.

πραγματικά αυτή η λογική μου θυμίζει τον ξαδερφό μου ο οποίος δεν έχει ιδέα και το μόνο που ξέρει είναι να πιάσει το μοχλό και να πυροβολάει ας πυροβολάει και στο γάμο του καραγκίοζι και δεν είναι 5χρονος ούτε story ουτε τπτ

εγώ δεν είπα ότι είσαι παιδάκι αλλά στην συμπεριφορά έτσι δείχνεις και χειρότερα

ποοοο κοίτα τη παιχνιδάρα έχω και εσύ δεν έχεις:to_pick_ones_nose3:

και δεν μιλάω μόνο για εσένα αλλά για όλο το σινάφι

τώρα δεν ξέρω τι παιχνιδάκια παίζεις εγώ πάντως δεν έχω την πολυτέλεια να σπαταλήσω τον χρόνο μου παίζοντας ένα game το οποίο δεν με τραβάει

το far cry 3 με τράβηξε γτ έχει πολλά θετικά στοιχεία και δεν μπορώ να κάθομαι να ακούω σχόλια του τύπου uninstall στα 5 λεπτά και μαργαρίτες κίτρινες και κόκκινες και τα παιδιά των λουλουδιών

ε όχι κουμπάρε θα φας κράξιμο

τράβα παίξε πασίεντζα καλύτερα και pacman

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν είπα ότι είσαι παιδάκι αλλά στην συμπεριφορά έτσι δείχνεις και χειρότερα

ποοοο κοίτα τη παιχνιδάρα έχω και εσύ δεν έχεις:to_pick_ones_nose3:

και δεν μιλάω μόνο για εσένα αλλά για όλο το σινάφι

τώρα δεν ξέρω τι παιχνιδάκια παίζεις εγώ πάντως δεν έχω την πολυτέλεια να σπαταλήσω τον χρόνο μου παίζοντας ένα game το οποίο δεν με τραβάει

το far cry 3 με τράβηξε γτ έχει πολλά θετικά στοιχεία και δεν μπορώ να κάθομαι να ακούω σχόλια του τύπου uninstall στα 5 λεπτά και μαργαρίτες κίτρινες και κόκκινες και τα παιδιά των λουλουδιών

ε όχι κουμπάρε θα φας κράξιμο

τράβα παίξε πασίεντζα καλύτερα και pacman

Μαλιστα επιπεδο below zero.

Μαθε να φερεσαι πρωτα και μετα μιλαμε.

Δεν ειμαι το ξαδελφακι σου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ντρεποσαστε λιγο που τα παιζετε κοπιες,τα θαβετε κιολας,μπραβο βρε ελληναρα,εχουμε και απαιτησεις και τα θαβουμε στην τελικη,μηπως οι κυριοι που παιζουνε κοπιες να αναθεωρησουν...

Link to comment
Share on other sites

Ρε τι εγινε εδω περα?:happy2:

Για χαλαρώστε λίγο ρε μάγκες,ο καθένας λεει την άποψή του και οφείλεται να την σεβαστείτε...

Ο Jesus δεν είναι ο μόνος που περίμενε κάτι αρκετά καλύτερο απο το Far Cry 3 όπως και πολλής κόσμος από τι φαίνεται αυτό είναι το μόνο σίγουρο...προσωπικά δεν το έχω παίξει ακόμα για να εκφέρω γνώμη.

Έγινε επεξεργασία από digitaltiger
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι θεμα καλυτερο η χειροτερο.

Μπορει το far cry 3 σε αυτο που κανει να ειναι οτι καλυτερο εχει βγει ποτε.

Εγω κατι διαφορετικο περιμενα η μαλλον ηθελα καλυτερα.

Κατι πιο κοντα στο far cry 1.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.