Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Και στα εισερχομενα και στα απεσταλμενα πμ, γραφει Τιτλος / sender, ενω θα επρεπε να ειναι Τιτλος / αποστολεας για τα εισερχομενα και Τιτλος / παραληπτης για τα απεσταλμενα ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Προσωπικά έχει αρχίσει να με ενοχλεί οτι τα reviews-test κλπ απο το thelab "καπελώνουν" τα υπόλοιπα νέα. Έχω μάθει με μια ματιά στην πρώτη σελίδα να βλέπω αν υπάρχει κάτι νέο και με αυτόν τον τρόπο πρέπει να θυμάμαι οτι αυτο το άρθρο που βλέπω εδω και 3-4 μερες πρώτο ειναι απο το thelab, άρα πρέπει να κοιτάξω παρακάτω γιατί υπάρχουν νεα 3-4 ημερων που δεν εχουν βρεθει ποτε πανω πανω.

Θα προτιμούσα να ήταν είτε σε απολυτη χρονολογική κατάταξη, είτε σε διαφορετική λίστα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά έχει αρχίσει να με ενοχλεί οτι τα reviews-test κλπ απο το thelab "καπελώνουν" τα υπόλοιπα νέα. Έχω μάθει με μια ματιά στην πρώτη σελίδα να βλέπω αν υπάρχει κάτι νέο και με αυτόν τον τρόπο πρέπει να θυμάμαι οτι αυτο το άρθρο που βλέπω εδω και 3-4 μερες πρώτο ειναι απο το thelab, άρα πρέπει να κοιτάξω παρακάτω γιατί υπάρχουν νεα 3-4 ημερων που δεν εχουν βρεθει ποτε πανω πανω.

Θα προτιμούσα να ήταν είτε σε απολυτη χρονολογική κατάταξη, είτε σε διαφορετική λίστα.

Έχεις δίκιο κι εμάς μας έχει απασχολήσει το θέμα αλλά είναι δύσκολες οι αλλαγές με την παρούσα μορφή του site. Ευελπιστούμε μέσα στο καλοκαίρι να έχουμε ολοκληρώσει την επόμενη έκδοση και να είναι όλα εκεί που πρέπει.

Link to comment
Share on other sites

Α, για αυτό δεν βλέπω νέα; Δεν το είχα παρατηρήσει. Ωχ, αυτό με την καινούρια έκδοση με φοβίζει απίστευτα, με τρομοκρατεί θα έλεγα... Έχω χείριστη εμπειρία από άλλο site/forum που πέρασε στην έκδοση 4...........

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η 3.8.χ μας περιορίζει σε πολλά πράγματα κι έχει αρχίσει και δείχνει την ηλικία της σε θέματα load. Μην ανησυχείς πάντως, αν/όταν γίνει η μετάβαση θα γίνει σωστά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αν είναι η αναβάθμιση να έχει και οπτικές αλλαγές/βελτιώσεις να γίνει και σύντομα. όχι ότι το site δεν μου αρέσει έτσι όπως είναι (απεναντίας), απλά πάνε κοντά 3 χρόνια από την τελευταία ε; :p

edit: πάντως ό,τι και να αλλάξετε κρατείστε ίδια τη δομή του φόρουμ. είναι μακράν ότι πιο εύχρηστο χρησιμοποιώ τα τελευταία χρόνια !

Link to comment
Share on other sites

Και ελπίζω να μην περιοριστείτε σε σταθερό πλάτος 900 πιξελς (επειδή οι περισσότεροι χρησιμοποιούν οθόνη με ανάλυση 1280 επι 1024). Το μεταβαλλόμενο μου αρέσει περισσότερο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και άλλες πλατφόρμες, πέρα από το vbulletin αφεντικό ... :)

Διαφωνώ...

Απλά δεν υπάρχει καλύτερη πλατφόρμα από αυτή της vbulletin (μιλάω πάντα από προσωπική εμπειρία).

Εάν κάποιος μάθει να χειρίζεται την πλατφόρμα του vbulletin, δύσκολα την αποχωρίζεται.

@DjD, ανυπομονώ να δω σε πλήρη λειτουργία την "ολοκληρωμένη λύση" της vb στο thelab :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.