Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Ας κάνω κ εγώ μια πρόταση..

Λόγω του πλήθους των αγγελιών που έχει πλέον το Lab πιστεύω πως θα βοηθούσε πολύ να υπάρχουν κατηγορίες. Θα διευκόλυνε πολύ κάποιον που ψάχνει κάτι συγκεκριμένο.

Επίσης ένα lifting στο site θα ήταν ότι πρέπει.

Έγινε επεξεργασία από greenforce13
Link to comment
Share on other sites

Κάτι πρέπει να γίνει. Είτε εγώ να πάψω να είμαι τεμπέλης και να αρχίσω να σβήνω τα εισερχόμενα/εξερχόμενα, είτε εσείς θα πρέπει να ανεβάσετε το όριο των 350 μηνυμάτων. (Τσίπηδες..γκουχου-γκούχου).

Link to comment
Share on other sites

Κάτι πρέπει να γίνει. Είτε εγώ να πάψω να είμαι τεμπέλης και να αρχίσω να σβήνω τα εισερχόμενα/εξερχόμενα, είτε εσείς θα πρέπει να ανεβάσετε το όριο των 350 μηνυμάτων. (Τσίπηδες..γκουχου-γκούχου).

Ναι σταματήσεις να επικοινωνείς μέσω πμ, και να χρησιμοποιείς περισσότερο το forum. Η ιδέα είναι να μοιραζόμαστε ιδέες/σκέψεις/προβληματισμούς/ερωτήσεις.

Θα εισηγηθώ να σου ρίξουν το όριο των πμ σε 100, για να σε βοηθήσουμε λίγο προς την σωστή κατεύθυνση!

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Nope.

- Μεγάλες τρύπες ασφάλειας

- Βιασμός του σερβερ

Εχω ενα εξωτερικο chatbox ShoutMix - Live chat software for your website στο forum της ομαδας Hellenic Assault Forces - Πόρταλ εδω και 3 χρονια χωρις κανενα προβλημα.

Εκανα λογαριασμο με 0.99$ το μηνα και μπαινουν οσοι χρηστες θες αν θες να το τεσταρεις μπορω να σου δωσω προσβαση admin και στα 2.

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω ο βασικοτερος λογος ειναι για την ανταλλαγη πληροφοριων και σε δευτερη μοιρα οι τρυπες και ο βιασμος.προτιμουν οι περισσοτεροι να γραφονται ολες οι αποψεις και προβληματα στο φορουμ κ οχι να χανονται σε τσατ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.