Jump to content



Απίστευτο μήνυμα σφάλματος!!!


SirGeorge

Recommended Posts

Και ενώ νόμιζα ότι τα είχα δει όλα σε αυτή τη ζωή μου προέκυψε το παρακάτω μήνυμα σφάλματος :hang3::hang3:

Ακού σχόλια/πρότασεις ή απλα γελάστε..... Το μήνυμα εμφανίζεται όταν κάνω launch ie7 σε ΧPSP2

scsh.jpg

Link to comment
Share on other sites

Απάντηση:

Συγχαρητήρια βρήκατε τον μέγιστο αριθμό μυστικών του Υπουργείου εξωτερικών την ΗΠΑ με τον πολυαγαπημένο μας φυλλομετρητή.

Αμοιβή: 2.340.580 million dollars baby !! :p

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε τι θα ταν !!:)

Α μη το λες. Έχω δει κάτι κουφά μηνύματα σφάλματος που τελικά δεν ήταν malware. Είναι από εκείνες τις στιγμές που μένεις να κοιτάς την οθόνη poker face ...

8wmcP.png

και σκέφτεσαι εναλλακτικές καριέρες, όπως π.χ ψυχολόγος καναρινιών, τεχνικός τοστιέρας και άλλα ωραία. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο όντως.

Μου είχε τύχει κάποτε και το εξής τρομερό εμένα.

Καθαρή εγκατάσταση ΧΡ, φτάνω στο σημείο όπυο πρέπει να δώσω όνομα στο Account και πάω να βάλω Maria, αφού έτσι έλεγαν την ιδιοκτήτρια του συστήματος. Και τι μου λέει τότε το θεϊκό λειτουργικό του Μπιλάκου;

Δεν μπορείτε να χρησιμοποιήσετε για ονόματα τα: Administrator, Guest και Maria.

Σας μιλάω ειλικρινά. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο όντως.

Μου είχε τύχει κάποτε και το εξής τρομερό εμένα.

Καθαρή εγκατάσταση ΧΡ, φτάνω στο σημείο όπυο πρέπει να δώσω όνομα στο Account και πάω να βάλω Maria, αφού έτσι έλεγαν την ιδιοκτήτρια του συστήματος. Και τι μου λέει τότε το θεϊκό λειτουργικό του Μπιλάκου;

Δεν μπορείτε να χρησιμοποιήσετε για ονόματα τα: Administrator, Guest και Maria.

Σας μιλάω ειλικρινά. :hehe:

Ότι είπε ο Sir. Ότι έχεις δώσει για computer name δε μπορείς να το δώσεις και για username. :p

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το σφάλμα πρέπει να αναφέρεται στο μήκος του κλειδιού προστασίας.

Είναι γνωστό ότι τα States δεν επέτρεπαν 128-bit encryprion εκτός USA.

Web browsers created in the United States, such as Netscape Navigator and Internet Explorer, use the letters U, I, and N, to specify the encryption strength in the user agent string. Until the United States government allowed encryption with keys longer than 40 bits to be exported, in 1996, vendors shipped various browser versions with different encryption strengths. "U" stands for "USA" (for the version with 128-bit encryption), "I" stands for "International" — the browser has 40-bit encryption and can be used anywhere in the world — and "N" stands (de facto) for "None" (no encryption).[6] Following the lifting of export restrictions, most vendors supported 256-bit encryption.

User agent - Wikipedia, the free encyclopedia

Το σφάλμα που έχεις πιθανότατα είναι άλλη μια κάκιστη μετάφραση φιλόλογων που προσέλαβε η M$ να μεταφράσουν αυτολεξεί Αγγλικά σε Ελληνικά με επίπεδο systran.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.