Jump to content



Το Κοινοβούλιο


Lakisss

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply
Με ξερεις και απο χτες φιλος?

Ο αντιπρόεδρος της κυβέρνησης είναι επικίνδυνος για την Ελλάδα. Ρεζιλεύει τη χώρα στο εξωτερικό, ενώ προκαλεί με τις δηλώσεις του στο εσωτερικό. Καλούμε τον πρωθυπουργό της χώρας Γιώργο Παπανδρέου να τον απομακρύνει από τη θέση του.

Link to comment
Share on other sites

Κλείσαν οι αλήτες του Μητσοτάκη και του Παπαντρέου το dslam. O Θεός να στείλει trojan σε αυτους και όλα τους τα σόγια. Πλαστογραφούσαν τα γκάλοπ και βγάζαν 0 checksum! 0 checksum να βγαζουν ολα τα rar που κατεβαζουν! Αισχροί και οι δυό!

ΑΛΗΤΕΙΑ! ΑΡΚΟΥΔΕΗΔΕΣ! Ποιος έκλεβε το λαο, εγώ?!!?!? ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΛΕΒΕΛΟΥΑΝ. ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΟΛΟΙ.

Link to comment
Share on other sites

Ο αντιπρόεδρος της κυβέρνησης είναι επικίνδυνος για την Ελλάδα. Ρεζιλεύει τη χώρα στο εξωτερικό, ενώ προκαλεί με τις δηλώσεις του στο εσωτερικό. Καλούμε τον πρωθυπουργό της χώρας Γιώργο Παπανδρέου να τον απομακρύνει από τη θέση του.

Δεν μπορεί έχει πάει για ποδήλατο/καγιάκ/αενεμοπτερισμό/scuba-diving o Jeffry

Link to comment
Share on other sites

Ο αντιπρόεδρος της κυβέρνησης είναι επικίνδυνος για την Ελλάδα. Ρεζιλεύει τη χώρα στο εξωτερικό, ενώ προκαλεί με τις δηλώσεις του στο εσωτερικό. Καλούμε τον πρωθυπουργό της χώρας Γιώργο Παπανδρέου να τον απομακρύνει από τη θέση του.
Δεν μπορεί έχει πάει για ποδήλατο/καγιάκ/αενεμοπτερισμό/scuba-diving o Jeffry

Όταν εγώ τα έλεγα είχατε κλειστά τα αυτιά σας ! Και θέλατε επαναστάσεις και αηδίες , έπρεπε να σας είχα βομβαρδίσει τότες με σκοπό να μην κυβερνάγατε τώρα ρεμάλια !

Εγώ είχα τα π@π@ρι@ και κάθισα φυλακή και πέθανα εκεί μέσα και δεν με βγάζετε μήπως ήμουν ζωντανός σκιαζόσασταν .

Ο λαός δεν φταίει πουθενά διότι τον παραμύθιασαν τα λαμόγια της εκάστοτε κυβέρνησης !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.