Jump to content



Τo TAGAN 480W μου ζεματαει!! Βοηθεια!


fanisk

Recommended Posts

Παιδες τοσο καιρο δεν μιλουσα...περιμενα μηπως "στρωσει"...αλλα αυτο ζεματαει:TD: :'(

Φυσικα εχει ανεβει κατακορυφα η θερμοκρασια στο κουτι μου και να σκεφτειται οτι το κουτι -εξωτερικα- στο σημειο που ειναι το Tagan δεν μπορω να το ακουμπησω ΚΑΝ γιατι ζεματαει!

Βοηθηστε με παιδια!

Stratos τι γινεται????? :'(

ΥΓ:Διευκρινιζω οτι δεν του εχω βαλει "χερι", και μαλιστα οταν το πηρα στο HAC ειπα στα παιδια να μου βαλουν αλλο αυτοκολλητο επειδη αυτο που ηταν πανω ηταν κομμενο..και μου ειπαν οτι τα κοβει το μηχανημα στο εργοστασιο...

Το αυτοκολλητο που μου εβαλαν τα παιδια...ουτε το εχω ακουμπησει! Εχω και την αποδειξη αγορας βεβαια..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Μοίρασε ξανα τα molex του psu, δώσε ξεχωριστά στη κάρτα γραφικών, ξεχωριστά σε δίσκους, σε οπτικά κλπ. Δε ξέρω τι παίζει, τη βλέπει περίεργα με το φορτίο αυτό το τροφοδοτικό και αν δε το ζορίσεις λίγο να πάρουν στροφές οι ανεμιστήρες του ζεσταίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Μα απο οτι βλεπω λειτουργουν και οι 2 ανεμιστηρες..

Δεν ειναι "βαρυ" το συστημα της υπογραφης μου?(για να λειτουργουν και οι 2!)

Φιλε saxon_747 ευχαριστω! Αλγεβρα, Χημεια, Ιστορια ακομα...υπομονη μεχρι 10/6! Α'Λυκειου παω...

Φιλε LL_NEO τα εχω διαβασει αυτα, και εμενα το χαρτακι ηταν σκισμενο και ειπα στα παιδια να μου βαλουν αλλο, και με διαβεβαιαωσαν οτι δεν τρεχει τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο μου Tagan είχε το ίδιο πρόβλημα , έκαιγε.

Μαζί και με ένα ελαφρύ μηχανικό θόρυβο που έκανε , επεστράφη άμεσα.

Το 2ο , απλά δεν ζεστένεται με τίποτα.

Από την άλλη βέβαια , παράγει και αυτό τον ίδιο ενοχλητικό θόρυβο........

Και στα 2 δούλευαν πάντα και οι 2 ανεμιστήρες , όσο και αν ελάφρυνα το φορτίο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.