Jump to content



The iPhone/iPod Touch Thread


vic

Recommended Posts

κριμα!

δυστυχως το untethered ακομα να βγει....

κι εγω αυτο περιμενω! (ειμαι με την 4.3.2 jb)

παντως ειναι να βγει αρκετα συντομα (τουλαχιστον αυτα διαβαζω στα φορα)

και επισης ολοι συστεινουν να μην κανουμε upgrade σε 5.0.1...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply
BIG difference.....

Στο anal έλιωσα. :hehe:

Πάντως τώρα και η Google και η Microsoft βγαίνουν και λένε ότι δεν πρέπει να επικοινωνείς με το τηλέφωνο, αλλά με κάποιον μέσω του τηλεφώνου. Πόσο καιρό τους δίνεις μέχρι να παρουσιάσουν παρόμοιο του Siri; :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

δεν ξερω εαν παιζει για το 3gs

αλλα για το 4 παιζει

συμφωνα με αυτο

H1Siri, Siri στο iPhone 4 παρά τα όχι της Apple

το εχει δοκιαμασει καποιος?

στο 3gs η ιδια πατεντα λετε να πιασει??

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
δεν ξερω εαν παιζει για το 3gs

αλλα για το 4 παιζει

συμφωνα με αυτο

H1Siri, Siri στο iPhone 4 παρά τα όχι της Apple

το εχει δοκιαμασει καποιος?

στο 3gs η ιδια πατεντα λετε να πιασει??

Τι να το κανεις αφου δεν εχει ελληνικά?Για μόστρα?

Link to comment
Share on other sites

Τι να το κανεις αφου δεν εχει ελληνικά?Για μόστρα?

τα αγγλικα ειναι αρκετα καλα dude καθως σπουδαζω εξωτερικο στα αγγλικα οποτε θα μου ηταν χρησιμο

Αλλα για να μην λεμε και ψεμετα και για μοστρα :p

Link to comment
Share on other sites

Τελικα να κανω αναβαθμιση σε 5.0.1 η να παραμεινω στο 5.0?

Λογικα το jailbreak θα βγει για 5.0.1 σε Α5 συσκευες αλλα δεν ξερω το σκεφτομαι....

αν εννοεις για iphone 4 τότε αναγκαστικά πας σε 5.0.1 και jailbreak untether.

Για τις A5 συσκευές το πιο πιθανό να βγει για την 5.1 :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη δεν εχω ασχοληθει σχεδον καθολου με iphone θελω να κανω 2 ερωτησουλες σχετικα με το iphone 3G 8GB της αδερφης μου.

1. Οταν το ειχε αγορασει της ειχα περασει επαφες μεσω συχρονισμου outlook-itunes. Θελω να παρω backup απο το τηλεφωνο καθως εχουν περασει 2 χρονια και πλεον δεν χρησιμοποιω ουτε microsoft outlook αλλα δεν εχω ουτε το αρχειο εκεινο που ειχα χρησιμοποιησει. Οποτε πως κραταμε επαφες; παιζει καπως με openoffice, gmail κλπ;

2. Θελω να του κανω update γιατι εχει μεσα μια 3.κατι και προχτες που το επιασα κολουσε απιστευτα, χωρις να εχει καν φορτωθει, εχει 3-4 εξτρα εφαρμογες και δεν εχει γινει jb. Ποια εκδοση ειναι καλυτερη να του περασω ωστε να εχω και τη δυνατοτητα για jb αν χρειαστει. Οποια εφαρμογη πηγα να βαλω ζηταγε εκδοση 4 τουλαχιστον.

Link to comment
Share on other sites

Για να μην κανω καμια βλακεια και χασω τις επαφες απο το iphone, ποιον απο τους 2 τροπους να ακολουθησω;;

Contacts Upload via iTunes (PC) - Google Mobile Help

Sync iPhone Contacts, Calendars & Notes with Gmail – Syncing iPhone with Google Contacts

Link to comment
Share on other sites

Χθες έκανα το δικό μου 3G 16GB update στην 4.2 που δίνει ως default το iTunes.

Παρόλο που την πρώτη φορά το Jailbreak κόλλησε, μετά έκανα πρώτα restore από το iTunes και στη συνέχεια Jailbreak δεν έχασα τίποτα απολύτως. Το κινητό άνοιξε όπως ήταν με την 3.1.2 σε ρυθμίσεις, τηλέφωνα, κλήσεις, επαφές....

Καλός τρόπος επίσης για τις επαφές είναι να κάνεις sync με τις επαφές (Contacts) των Win 7.

To μόνο πρόβλημα που αντιμετωπίζω, δεν μου δουλεύει με τίποτα το AddCallHistory.

Εγκαθίσταται αλλά δεν ανοίγει με τίποτα. Καμιά ιδέα ρε παιδιά. Η κάτι παρόμοιο για επεξεργασία κλήσεων και δωρεάν;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.