Jump to content



The iPhone/iPod Touch Thread


vic

Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

επισημα ειμαι και εγω iPhone user :D εφτασε επιτελους το iPhone 4S 16GB...

να το κανω κατευθειαν jailbreak?? το λινκ που εχει πιο πανω δουλευει κανονικα?? δεν θελω να κανω καμια βλακεια καινουργιο τηλεφωνο :p

Link to comment
Share on other sites

επισημα ειμαι και εγω iPhone user :D εφτασε επιτελους το iPhone 4S 16GB...

να το κανω κατευθειαν jailbreak?? το λινκ που εχει πιο πανω δουλευει κανονικα?? δεν θελω να κανω καμια βλακεια καινουργιο τηλεφωνο :p

Αν είναι στην 5.0.1, τότε Absinth στο καπάκι. Όσο για το jb εν γένει, δεν πρόκεται να γίνει τίποτα. Στη χειρότερη κάνεις ένα restore.

Link to comment
Share on other sites

Οκ jailbreaked μια χαρα, κατι αλλο... Στο ταπατολκ πως μπαινει η υπογραφη sent from iphone using tapatalk ; :Ρ

Πηγαίνεις στις επιλογές και τικάρης τα ανάλογα

Sent from my iphone 3gs end rolex watch with platinum rings using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χεχεχε δεν το ειχα δει xD... Το ρολεξ εχει και wireless; :p ευχαριστω μαν!

EDIT:Κατι ακομα, για GPS... δωρεαν και μη... ποιο λετε οτι ειναι καλο για το iPhone 4S?

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χεχεχε δεν το ειχα δει xD... Το ρολεξ εχει και wireless; :p ευχαριστω μαν!

EDIT:Κατι ακομα, για GPS... δωρεαν και μη... ποιο λετε οτι ειναι καλο για το iPhone 4S?

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Eγω που τα εχω δοκιμασει ολα για μενα το Navigon ειναι το καλυτερο

αρκετα καλο το δοκιμασα σε αρκετες χωρες στην Ευρωπη και ειναι πολυ αξιοπιστο

επισης και το Tom Tom καλο ειναι

Link to comment
Share on other sites

NAVIGON χαλαρά.!

επί πληρωμή πάντως και το NAVV greece κανει πολύ καλά τη δουλειά του, 17 ευρώ στο Appstore. (10 η εφαρμογή και 7 ευρώ η αναβαθμιση του ελληνικου χάρτη της NAVTEQ Q3/2011 )

Link to comment
Share on other sites

παρατηρισα κατι.. δοκιμαστε αν θελετε κ πειτε μου.. σε 4s jailbreak η μη.. οταν απο sbsettings κλεινω κ ανοιγω 3g k data χανεται το σημα κ ξαναρχεται σε 1-2 sec.. αυτο που καταλαβενω ειναι οτι αλλαζει κεραια οπως κ να χει @@ το βρησκω

Link to comment
Share on other sites

Ναι στην αλλαγή 3g αλλα κ πάλι σου λέω ότι δεν θυμάμαι να μου το κανε ούτε το 3GS ούτε το 4. Μήπως αλλάζει την κεραία το 4s όταν μπαίνεις σε 3g? δεν λέω ότι είναι ΤΟ πρόβλημα αλλα το βρίσκω περιεργω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Από σήμερα ευτυχισμένος κάτοχος ενός 4S 16 GB :D

Έκανα μετάβαση από android οπότε θα χρειαστώ λίγο χρόνο να προσαρμοστώ, πάντως το κινητό είναι πολύ ποιότητα. Από ότι είδα δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα JB για την 5.0.1 οπότε κάνω υπομονή προς τον παρόν :hehe:

Μπορείτε να μου προτείνετε μερικές must have εφαρμογές; Το 3G πως μπορώ να το διαχειριστώ; Στο προηγούμενο τηλ είχα data counter και το έκλεινα και όποτε ήθελα.

danke :)

EDIT:Τώρα διάβασα για το absinthe, το περνάω σφαιράτος; :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.