Jump to content



The iPhone/iPod Touch Thread


vic

Recommended Posts

EDIT:Τώρα διάβασα για το absinthe, το περνάω σφαιράτος; :p

Ναι, ναι και ναι. Επίσης κατεβάζεις σούμπιτος SBSettings από Cydia που έχει διακόπτη για το 3G (πέρα από τις γενικές ευκολίες).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

MUST HAVE εφαρμογές από μενα:

Tapatalk (forumzzz)

Soundhound

Whatsapp

Viber

Buzz player

Dropbox

convex

skroutz.gr

UltimateRage

greek holidays

vrisko

από πλοήγηση Navigon 2.0 και NAV GREECE

cydia tweaks:

IntelliscreenX (απ οταν το βαλα, καταργησα τελειως το sbsettings)

Infinifolders

Brightness switcher

winterboard

Link to comment
Share on other sites

Infinity Blade. Το 2ο κυρίως. Αν το θες για να τεστάρεις το κινητό. Αλλιώς υπάρχουν και άλλα παιχνίδια. Εγώ προτιμώ τα Cut the Rope, Hungry Shark, Tiny Wings, Zen Bound, Labyrinth 2, Fruit Ninja και Plants vs Zombies.

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα σήμερα μπαταρία στο iphone 3g και τολμώ να πω ότι εντυπωσιάστηκα από την ποιότητα κατασκευής. Έχω ανοίξει αρκετά τηλέφωνα στην καριέρα μου ως καταστροφέας κινητών (4-5 νόκια, 4-5 sony-ericsson, 1 htc etc.) και πρώτη φορά είδα τόσο καλή ποιότητα πλαστικών και τόσο οργάνωση στο εσωτερικό! Ειδικά αυτό με τα νουμεράκια στις καλωδιοταινίες με άφησε λαλάκα, πέραν του ότι όλες κουμπώνουν πανεύκολα (ακόμη θυμάμαι να παιδεύομαι να κολλήσω την καλωδιοταινία στο htc με logo).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα!

Εχω ενα 3GS και απο τα 2 ηχεια το ενα δεν δουλευει καν και το αλλο υπολειτουργει.Πριν καμια βδομαδα επεσε ενα ωραιοτατο καφεδακι πανω στο κινητο και το ηχειο παρεδωσε πνευμα.Ακομα και με απολυτη ησυχια δεν ακουγεται σε διπλανο δωματιο.Το περιεργο ειναι οτι παρα τον καφε φορτιζει κανονικα.

Να αγορασω ολοκληρο το dock Iphone 3GS Dock Connector Assembly (with buzzer,Antenna flex,Mic Assembled Black or White) Easy Buy World ή μονο αυτο Iphone 3GS Speaker (buzzer) [2387] - €16.00 : Easy Technology eshop, προϊόντα τεχνολογίας. Εξυπηρέτηση και προσιτές τιμές. ??

Ευχαριστω

Παναγιωτης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Εχω ενα 3GS και απο τα 2 ηχεια το ενα δεν δουλευει καν και το αλλο υπολειτουργει.Πριν καμια βδομαδα επεσε ενα ωραιοτατο καφεδακι πανω στο κινητο και το ηχειο παρεδωσε πνευμα.Ακομα και με απολυτη ησυχια δεν ακουγεται σε διπλανο δωματιο.Το περιεργο ειναι οτι παρα τον καφε φορτιζει κανονικα.

Να αγορασω ολοκληρο το dock Iphone 3GS Dock Connector Assembly (with buzzer,Antenna flex,Mic Assembled Black or White) Easy Buy World ή μονο αυτο Iphone 3GS Speaker (buzzer) [2387] - €16.00 : Easy Technology eshop, προϊόντα τεχνολογίας. Εξυπηρέτηση και προσιτές τιμές. ??

Ευχαριστω

Παναγιωτης

Εγώ από αυτόν αγόρασα το δικό μου

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου τσακίζει την μπαταρία το 5.0.1, άμα βάλω και Siri στο 3GS δεν το βλέπω καλά. Προς το παρόν δεν βγάζει 24ωρο.

John εμενα κανονικα καιει.Μηπως τρεχουν πολλα ταυτοχρονα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Εχω ενα 3GS και απο τα 2 ηχεια το ενα δεν δουλευει καν και το αλλο υπολειτουργει.Πριν καμια βδομαδα επεσε ενα ωραιοτατο καφεδακι πανω στο κινητο και το ηχειο παρεδωσε πνευμα.Ακομα και με απολυτη ησυχια δεν ακουγεται σε διπλανο δωματιο.Το περιεργο ειναι οτι παρα τον καφε φορτιζει κανονικα.

Να αγορασω ολοκληρο το dock Iphone 3GS Dock Connector Assembly (with buzzer,Antenna flex,Mic Assembled Black or White) Easy Buy World ή μονο αυτο Iphone 3GS Speaker (buzzer) [2387] - €16.00 : Easy Technology eshop, προϊόντα τεχνολογίας. Εξυπηρέτηση και προσιτές τιμές. ??

Ευχαριστω

Παναγιωτης

Φιλε μου το iphone εχει 1 ηχειο στα δεξια και μικροφωνο στα αριστερα, δεν εχει 2 ηχεια/μεγαφωνα οποτε δεν εχει παθει τιποτα το δικο σου!

Link to comment
Share on other sites

John εμενα κανονικα καιει.Μηπως τρεχουν πολλα ταυτοχρονα?

Δεν θα το έλεγα, νορμάλ όπως πριν και δεν έχω ποτέ ανοιχτές εφαρμογές πέραν του τηλεφώνου και του SMS.

Δεν είναι εντύπωση δική μου πάντως, με όσους έχω μιλήσει έχει πέσει πολύ η μπαταρία τους με το 5.0.1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.