Jump to content



ARMA 3


MUL

Recommended Posts

Πρεπει να ξαναεπαναφερουν τις ταχυτητες (Q,W,E) στα οχηματα, βολευει καλυτερα ειδικα στις αναγνωρισεις και στην προσεκτικη προελαση στα χωρια, επισης ειχαν υποσχεθει οτι θα βαλουν και νεκρη ταχυτητα, θα ειχε λυθει το προβλημα με τις αναβασεις τα φρενα τους ειναι απαραδεκτα.

Link to comment
Share on other sites

Κατι λεγανε οτι αν αγορασεις την Beta version στα 35 ευρω θα γλυτωσεις την οriginal

με το επομενο update του και θα ειναι το κανονικο του game, αληθευει η ειναι μουφα ;

εχω υποψιες οτι το original στα 50 ευρω θα δωσει κατι παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια βοηθεια.

Eνας σωρος servers ειναι με κοκκινο κυκλο και μολις κανω να μπω μου βγαζει μυνημα οτι στα addons\map_altis_data.pbo δεν ειναι υπογεγραμενα με κλειδι αποδεκτο απο τον server και η να τα διαγραψω-μετακινησω η να εγκαταστησω αποδεκτα κλειδια.

Ξερει κανεις τι πρεπει να γινει?

ΤΥ:bigsmile:

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να το διαγραψεις και αν συνεχιζει να τα κανει μανουρα ξανα καντο instal.

Πειτε μας εντυπωσεις οσοι πηρατε το Arma 3

Βασικα το Arma 3 με το Arma 3 deluxe D1 edition η το Deluxe edition πια ειναι η διαφορα τους ;

Link to comment
Share on other sites

Το διεγραψα και τωρα μπαινω στους servers που πριν δεν εμπαινα,τωρα ομως καθε φορα μου γραφει οτι λειπει αυτο το addon.

Irakli τι εννοεις reinstall?Ολο το game?Eχω την steam version,πως γινεται αυτο?Διαγραφη τοπικου περιεχομενου και μετα πως ξανακανω install?

Link to comment
Share on other sites

Το διεγραψα και τωρα μπαινω στους servers που πριν δεν εμπαινα,τωρα ομως καθε φορα μου γραφει οτι λειπει αυτο το addon.

Irakli τι εννοεις reinstall?Ολο το game?Eχω την steam version,πως γινεται αυτο?Διαγραφη τοπικου περιεχομενου και μετα πως ξανακανω install?

διαγραφη τοπικου ολο το game και μετα ξανα περασετα μεσω steam.

Link to comment
Share on other sites

το ξεκινησα δειλα δειλα σε 1600Χ900 ελειψει καλης καρτας (αναμενω τις εξελιξεις)!!

το ωραιο ειναι μεσα στα μενου και στις ρυθμισεις (video)μεταβαλεται στα δεξια τα fps αναλογα τι βαζεις-βγαζεις!!

gtuv.png

προς το παρον παιζω διαλεγοντας οτι θελω απο αυτες τις επιλογες!!

w3ux.png

6rgb.png

6pya.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.