Jump to content



ARMA 3


MUL

Recommended Posts

παίζεται (είναι user friendly) ή δεν φθάνουν τα κουμπιά του πληκτρολογίου;...

user friendly δεν θα το ελεγα, ειναι παντως αρκετα πιο στρωμενο απο το προηγουμενο.

αμα θες να μπορεις να κανεις τα παντα, ενα πληκτρολογιο ολοκληρο το θες :hehe:, αλλα επιβιωνεις και με τις μισες επιλογες/κινησεις σεταρισμενες...

ευτυχως παντως υπαρχει υπερπληρες manual in game και οτι χρειαζεσαι το βρισκεις αμεσα.

το δυσκολο παντως στο arma δεν ειναι ο χειρισμος του αλλα το να μπορεσεις να μπεις στο "κλιμα" του.

αν θες κατι σε στυλ, να μπουμε να παιξουμε λιγο καμια γυρα και αντε γεια, μην ασχοληθεις καθολου...

οπως λεει και ο αλλος στο review, μπορει να φας κανα μισαωρο για να πας απο τη βαση σου στο objective.

ΦΕΕΤΑΑΑ...!!! :hehe:

edit: σου δινει παντως και αλλες επιλογες, οπως για παραδειγμα, εγω χτες, launch day του game, μπηκα ο "καμμενος" και επαιζα TDM...:tomato: (ΟΤΙ ΝΑ' ΝΑΙ...) :hehe:

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους τους φιλους της κοινοτητας. Η μπαλα στην τηλ. μολις τελειωσε συνεπως εκλεψα χρονο για ενα συντομο ποστ. Το παιχνιδι το ειδα σε PC φιλου και μου φανηκε ενδιαφερον. Δεν εχει καμια σχεση με Bf4 αλλα αυτο δεν σημαινει απαραιτητα και κατι. "Βαρυ" δεν μου φανηκε αν και ετρεχε πανω σε 7950 απο εκει και περα πιστευω οτι αξιζει να του δωσει καποιος μια ευκαιρια. Τελος πολυ καλο site με υλικο για το Arma3 ειναι το ακολουθο.... Arma 3 - Armaholic.

Καλο παιχνιδι σε ολους τους φαν!

Link to comment
Share on other sites

Προς artyom και Iraklis... παιδια το μηχανακι δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο. Για CPU εχει i5 4670K και απο εκει και περα 8gb μνημη οπως ολοι μας. Απλα το καλοκαιρι κουμπωσε νεα καρτα γραφικων. Κατι το οποιο θα προσπαθησω να κανω και εγω μεσα στο Φθινόπωρο πρωτα ο Θεος.

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα το ιδαιτερο ? το γνωριζεις οτι ο piledriver για να φτασει τα fps του haswell στο συγκεκριμενο παιχνιδι πρεπει να τον ξεπερασει σχεδον 1μιση ghz ? :p

1350948339W82hNIgGd3_5_3.png

HARDOCP - Gaming Benchmarks - AMD FX-8350 Piledriver Processor - IPC and Overclocking

Υπαρχουν ατομα με 5ghz ivy που τρωνε drops αβερτα, ειδικα οταν παιζουν on-line σε "μπουκωμενους" server

Link to comment
Share on other sites

Οποιος ενδιαφερετε να παιξει απλα το Game η να εμβαθυνει περισσοτερο σε Τακτικες κλπ μπορει να παιξει μαζι μας ειτε κανοντας εγγραφη στην Ομαδα μας .:: Greek Operation Forces - ειτε ερχομενος για παιχνιδι στον Server μας που τρεχει σε 24ωρη βαση,τον βρισκετε ευκολα αν στο FILTER στο Multiplayer γραψετε GROF.

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα το ιδαιτερο ? το γνωριζεις οτι ο piledriver για να φτασει τα fps του haswell στο συγκεκριμενο παιχνιδι πρεπει να τον ξεπερασει σχεδον 1μιση ghz ? :p

1350948339W82hNIgGd3_5_3.png

HARDOCP - Gaming Benchmarks - AMD FX-8350 Piledriver Processor - IPC and Overclocking

Υπαρχουν ατομα με 5ghz ivy που τρωνε drops αβερτα, ειδικα οταν παιζουν on-line σε "μπουκωμενους" server

Με ποιά κάρτα θέλει +1,5ghz ?

Link to comment
Share on other sites

Οποιος ενδιαφερετε να παιξει απλα το Game η να εμβαθυνει περισσοτερο σε Τακτικες κλπ μπορει να παιξει μαζι μας ειτε κανοντας εγγραφη στην Ομαδα μας .:: Greek Operation Forces - ειτε ερχομενος για παιχνιδι στον Server μας που τρεχει σε 24ωρη βαση,τον βρισκετε ευκολα αν στο FILTER στο Multiplayer γραψετε GROF.

thanks but no thanks :p

Με ποιά κάρτα θέλει +1,5ghz ?

Ιδια καρτα εχεις με τον [MENTION=14072]Alexopus6[/MENTION] , 4.6ghz piledriver εσυ 4.5 haswell αυτος,

Οταν ξεκινησει το library sharing στο steam ευχαριστως να σας δωσω το παιχνιδι μια γυρα να κανετε ενα bench και οι 2 σας :)

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
Link to comment
Share on other sites

thanks but no thanks :p

Ιδια καρτα εχεις με τον [MENTION=14072]Alexopus6[/MENTION] , 4.6ghz piledriver εσυ 4.5 haswell αυτος,

Οταν ξεκινησει το library sharing στο steam ευχαριστως να σας δωσω το παιχνιδι μια γυρα να κανετε ενα bench και οι 2 σας :)

Δεν την έχω την 660ti πάνω από 5 μήνες, δεν αλλάζω συχνά την υπογραφή μου :p έχω όμως μια 670 που σχεδόν την έχω κάνει rma οταν με το καλό την πάρω μπορούμε να δούμε είμαι ανοιχτός σε τέτοια θέματα και είμαι πολύ περίεργος για το αποτέλεσμα αα και δεν έχω piledriver έχω παλιότερο.. Zambezi είναι 2 γενιές διαφορά αλλά γιατί όχι, πάντως δεν έγραψα για αυτό ούτε να σου την πω μάλλον με παρεξήγησες, έγραψα με ποια κάρτα θα παίζει διαφορά 1,5ghz απο hasswell σε Pilledriver γιατί πχ αν έχουμε μια GTX 460 δεν ξέρω αν θα έχει τόση διαφορά ίσως και να είναι σχεδόν τα ίδια fps αλλά με κάποια πχ 7990 να θέλει κάνα ghz παραπάνω ίσως και ακόμα παραπάνω.

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
Link to comment
Share on other sites

Grunt εσενα δε σε ρωτησε κανεις .

Αμα δεν γουσταρεις τους GROF δικαιωμα σου αλλα μην μιλας εκ μερους ολων.

μα νομιζω για τον εαυτο του μιλαει μονο,

εν τω μεταξυ τσιμπησε και την καρτα του οποτε ειναι καπως ακομψο να του απαντας τωρα...

my humble opinion...

Link to comment
Share on other sites

Grunt εσενα δε σε ρωτησε κανεις .

Αμα δεν γουσταρεις τους GROF δικαιωμα σου αλλα μην μιλας εκ μερους ολων.

Νομιζω πως θα επρεπε να βαλετε και park account ρε παιδια η κατι παρομοιο.

Γραφτηκα λιγο πριν φυγω για διακοπες,συστηθηκα και ενημερωσα το φορουμ οτι θα τα ξαναπουμε σε 2-3 εβδομαδες.

Γυρνωντας ειχα ενημερωτικο mail με την διαγραφη μου γιατι δεν ειχα μπει για δυο εβδομαδες(αν απεχεις για πανω απο δυο εβδομαδες τοτε διαγραφεσαι).

Νομιζω πως θα επρεπε να ειστε λιγο πιο ελαστικοι η τουλαχιστον να εχεις option για park account.

Φιλικα παντα και χωρις καμμια διαθεση αντιπαραθεσης.

Ασχετο,ξερει κανεις το release date του campaign?

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις το release date του campaign?

ARMA 3 CAMPAIGN DEPLOYED ACROSS FREE DLC EPISODES | Developer's Blog | Arma 3 | Official Website

Bohemia Interactive is planning to release Arma 3’s campaign in 3 free episodes after the game’s initial launch.

Supplied as free DLC, the first episode, Survive, will be made available within one month, while the following episodes, Adapt and Win, are slated for release in the months thereafter.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.