Jump to content



ARMA 3


MUL

Recommended Posts

Ναι το γνωριζω το announce.

In game στο play,campaign μας εχει στο coming soon

Αυτο αναρωτιεμαι κι εγω

How soon is coming soon?

αντε να το ξαναβαλω μπας και το δεις:

Bohemia Interactive is planning to release Arma 3’s campaign in 3 free episodes after the game’s initial launch.

Supplied as free DLC, the first episode, Survive, will be made available within one month, while the following episodes, Adapt and Win, are slated for release in the months thereafter.

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω, απλά το παιχνίδι τρώει πολύ Vram.

Νομίζω με τα ελικόπτερα και τις μάχες με αυτά θα είναι πιο πολύ, αλλά είναι πολύπλοκα στον αέρα με το χειρισμό για να έχω όρεξη να δοκιμάσω :lazy:

Link to comment
Share on other sites

Το έχουμε ξαναγράψει: Κανένα software μέτρησης δε μπορεί να γνωρίζει αν η vram έχει καταναλωθεί από textures ή cache. Γενικά, κάθε σωστός προγραμματιστής κοιτάει να εκμεταλλευτεί όσο το δυνατόν καλύτερα την cache, έτσι και 6GB να βρει ελεύθερα, μπορεί να τα γεμίσει, αυτό όμως δε δείχνει τις ανάγκες του παιχνιδιού.

Link to comment
Share on other sites

να και από εμενα ένα screenshot παίζει να είναι και ο server ποσο φορτωμένος είναι.. μερική server με 50 άτομα είναι πολύ καλή και μερική ali με 10 άτομα σέρνεται δεν ξέρω ακριβώς τι παίζει με το άρμα :no:

αλλα ότι και να ne εάν δεν κολλας μην τι ψάχνεις.. το άρμα και λίγα game για εμενα είναι από τα αγαπημένα

post-29541-1416077722,0566_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

να και από εμενα ένα screenshot παίζει να είναι και ο server ποσο φορτωμένος είναι.. μερική server με 50 άτομα είναι πολύ καλή και μερική ali με 10 άτομα σέρνεται δεν ξέρω ακριβώς τι παίζει με το άρμα :no:

αλλα ότι και να ne εάν δεν κολλας μην τι ψάχνεις.. το άρμα και λίγα game για εμενα είναι από τα αγαπημένα

Με ποιο software κανετε το monitoring ρε παιδια????To fraps που χρησιμοποιω εγω δεν εχει λεπτομερειες για θερμοκρασιες και χρηση μνημης

Έγινε επεξεργασία από darkheretic
Link to comment
Share on other sites

FIRST ARMA 3 CAMPAIGN EPISODE AVAILABLE ON OCTOBER 31 | Developer's Blog | Arma 3 | Official Website

Bohemia Interactive today announced the release date for the Survive campaign episode of Arma 3.

Dropping in as free DLC on Thursday October 31, players take on the role of a regular soldier stationed in the Republic of Altis & Stratis.

Link to comment
Share on other sites

Στην εκδοση ALPHA και BETA η λιστα με τους servers στο multiplayer εμφανιζοταν αναλογα με το ping.Aυτοι με το μικροτερο ηταν πανω-πανω κοκ,πραγμα που ηταν πολυ βολικο.Περιμενες λιγο να τους βρει ολους και μετα τους ταξινιμουσε οπως ειπα πιο πανω.

Στην κανονικη εκδοση,ακομα και με φιλτρα,τους βγαζει μπερδεμενους,οσο κι αν περιμενεις πανω-πανω μπορει να εχω servers με 2500 ping.

Ξερει κανεις πως να το επαναφερω-διορθωσω αυτο??:):help::)

ΤΥ

Link to comment
Share on other sites

Στο τσακ να το παραγγειλω ειμαι.Ερωτηση κρισεως:ι7 920,12αρα μνημη και gtx 660ti θα δωσουν smooth gameplay σε 1680χ1050 η παμε για αναβαθμιση;

το ιδιο setup με σενα εκτος της gpu που ειναι 7950 σε 1920x1200, μια χαρα τρεχει το παιχνιδακι με κανα δυο υποχωρησεις στα settings

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.