Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

Μάλλον έψαχνες για υπονοούμενα στην απάντηση, αλλά δεν υπάρχουν. Το σηματάκι δεν παίζει κανένα ρόλο. Απλά το δείχνεις στους φίλους και πουλάς μούρη "Ήμουν κι εγώ εκεί", εξ ου και το ρησπέκ.

Δηλαδή, το ίδιο νόημα που έχουν και τα achievements. Το ότι δεν έχουν νόημα, δε σημαίνει ότι δεν πρέπει και να τα κάνουμε, όμως, ε; :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Καμία πρόθεση ανεύρεσης υπονοούμενων. Απλά με παραξένεψε/μπέρδεψε το σαρκαστικό σηματάκι στο τέλος. Δεν τρέχει και κάτι βέβαια.

Να πω την αλήθεια όμως, ήλπιζα να υπάρχει και κάποιο όφελος από πλευράς Ατμού, γι'αυτό και η ερώτηση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα εχω ψαξει πολυ αλλα τι λετε εσεις; Alan Wake Franchise ή The Walking Dead; Παρομοιο στυλ μου φαινεται οτι εχουν. Ελπιζω το Walking Dead να ξαναμπει στα καλυτερα της τελευταιας μερας.

Link to comment
Share on other sites

-Quantum Conundrum – 40% off

-Prince of Persia – 75% off

-Fable III – 75% off

-Dawn of War II – 75% off

-Arma II: Combined Operations – 40% off

-Batman Arkham City – 66% off

-Torchlight – 75% off

-Evochron Mercenary – 75% off

-Indie Bundle X (All Zombies Must Die!, Beat Hazard, BIT.TRIP RUNNER, Eufloria, Machinarium) – 75% off

Link to comment
Share on other sites

Save 75% on Tropico 4 Bundle on Steam

το bundle λέει;Λήγει τώρα...

(τσεπώθηκε )

επίσης..Οι τελευταίες προσφορές θα μπούν 22/7 και θα ισχύουν μέχρι 23/7 στις 08.00πρωί ;

αυτό καλύτερη προσφορά δεν πήρε...

http://store.steampowered.com/sub/15482/?snr=1_7_suggest__13

Έγινε επεξεργασία από xtrmsnpr
Link to comment
Share on other sites

Το κακο ειναι που περναν τα Χριστουγεννα και τα παιχνιδια παραμενουν με "0.0 hours" playing time.

Εχω αρχισει να τα αγοραζω ως gifts μπας και τα δωσω σε αλλον αν δεν ξεκολλησω απ' το COD.

Υ.Γ. Dead Island μονο για co-op;

Υ.Γ.2 Ειναι BUGzilla ακομα το παιγνιον;

Έγινε επεξεργασία από Thrael
Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Dead Island μονο για co-op;

Υ.Γ.2 Ειναι BUGzilla ακομα το παιγνιον;

1) Όχι, μπορείς να παίξεις και single player.

2) Αν μιλάς για το Dead Island, όταν το είχα παίξει δεν είχα παρατηρήσει κάποιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=7634]cddaraa[/MENTION] ποτέ δεν βάζουν όλες τις προσφορές μαζεμένες. Όπως έχω ξαναπεί, βάζουν αυτές που είχαν την περισσότερη "πέραση". :)

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION] το pillar of community με έχασε εκεί που θέλει facebook account. Νισάφι πια μ'αυτό το facebook...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.