Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

Βλέπω ότι σήμερα έχει προσφορά στο Mark of the Ninja. Εκτός αν κάτι δεν κατάλαβα, φαίνεται το παιχνίδι+DLC να κάνει όσο το DLC μόνο του?

Ποια είναι η χαμηλότερη τιμή που μπορούμε να βρούμε το DLC σκέτο?

IsThereAnyDeal.com

Link to comment
Share on other sites

Εχω και γω τα εξης κουπόνια, οποιος τα θέλει μου λεει (εννοείται free, εκτος αν εχετε κάρτες που δεν θελετε :p)

-75% Save 60% on Duke Nukem 3D: Megaton Edition [μέχρι 8/2]

-90% 3SwitcheD [μέχρι 11/2]

-90% Dream Pinball 3D [μέχρι 12/2]

-50% Starvoid [μέχρι 13/2]

Link to comment
Share on other sites

Είμαι τόσο ενθουσιασμένος! :dance3:

eenp.jpg

Ήρθε και σε μένα... μαλλον έκαναν μεγάλο release της λειτουργίας...

Θα προσπαθήσω να το δοκιμάσω το βράδυ να δω πως πάει... Ωστόσω διαβάζω ανάμικτες πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

Steam Community :: Group :: Steam Music

http://steamcommunity.com/groups/steammusic

Steam Music will soon be in limited beta as a feature of SteamOS and Big Picture mode, with a desktop interface to follow.

Beta participants will be randomly selected from members of this group. Join now to express your interest in participating, and as always, please share your thoughts and feedback in the discussions once you've given Steam Music a try.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ανάμικτα συναισθήματα γι' αυτό, αν και καταλαβαίνω τη λογική του...

Προσωπικά θα προτιμούσα να υλοποιήσουν καλά το gaming/game streaming και το media playback σε δεύτερη μοίρα.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, "asdasd", "gay", "dick" κοκ. ;)

User generated content μου θέλανε. Μεσοπρόθεσμα ελπίζω ότι θα στρώσει πάντως. Σίγουρα θα υπάρχει κάποια επίβλεψη για τα πιο χοντρά, αν και υποψιάζομαι ότι ορισμένοι αντιπαθείς devs θα δεινοπαθήσουν.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να αγορασω το DayZ Standalone (23,99) απο το steam

'Αλλα' paysafe υπαρχει μεχρι 5-10-20-50...για να μην μπλεξω με πιστωτικες και προ-πληρωμενες

και να μην παρω την 50αρα, υπαρχει πουθενα στα 20 ευρω,

απο αλλο σιτε εννοω που να δινει στεαμ κλειδι η καποιος αλλος τροπος μεσω paysafe παντα. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.