Jump to content



Samsung 830 ssd


techman

Recommended Posts

Παιδιά ερώτηση...

Ποιος είναι καλύερος και γιατί???

Ο samsung 830 που μιλάμε ή ο corsair force series gt?

edit

Από τα reviews που βλέπω ο 830 είναι χειρότερος από τον ocz vertex 3 max iops σε benchmarks και τέτοια και ο corsair είναι καλύτερος από τον ocz!Άρα είναι καλύτερος και από τον samsung.

Κάνω λάθος???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Skroutz

Μόνο σε ένα ελληνικό κατάστημα μέχρι τώρα, θέλω και εγώ να πάρω 120άρη SSD στο επόμενο 2μηνο, είμαι σε αναζήτηση και θα προτιμούσα να αποφύγω τον Sandforce controller αλλά με βλέπω για τον Crucial M4 ,ίδωμεν...

Link to comment
Share on other sites

Γιατι μερικοι εδω μεσα δουλευουν και σε μαγαζια (οποτε τι περιμενεις να πουνε?).....Τπτ δεν ειναι τυχαιο ;)

Αγορά από κατάστημα του εξωτερικού;

Δε νομίζω πως ο [MENTION=11722]hondo1[/MENTION] το λέει γιατί έχει να κερδίσει κάτι, αλλά γιατί το κατάστημα έχει δημιουργήσει διάφορα προβλήματα.

Αυτό φαίνεται και από τη βαθμολογία του στο skroutz, 3 αστέρια δε τα λες και καλά...

Link to comment
Share on other sites

Αγορά από κατάστημα του εξωτερικού;

Δε νομίζω πως ο [MENTION=11722]hondo1[/MENTION] το λέει γιατί έχει να κερδίσει κάτι, αλλά γιατί το κατάστημα έχει δημιουργήσει διάφορα προβλήματα.

Αυτό φαίνεται και από τη βαθμολογία του στο skroutz, 3 αστέρια δε τα λες και καλά...

πεμπτη μεσημερι εκανα παραγγελια τον samsung 470 128gb απο pixmania, παρασκευη μεσημερι τον ειχα στα χερια μου στα 155 ευρω.

αν αυτο δεν ειναι ΑΨΟΓΟ, τοτε ποιο ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Αγορά από κατάστημα του εξωτερικού;

Δε νομίζω πως ο @hondo1 το λέει γιατί έχει να κερδίσει κάτι, αλλά γιατί το κατάστημα έχει δημιουργήσει διάφορα προβλήματα.

Αυτό φαίνεται και από τη βαθμολογία του στο skroutz, 3 αστέρια δε τα λες και καλά...

Δεν κολησα σε αυτο το κομματι...Κολησα στο "λίγο υπομονή ακόμα και σε λίγες μέρες θα είναι διαθέσιμο"

Και εγω εχω αγορασει απο Pixmania ολοκληρες οθονες, ποτε δεν ειχα θεμα.

Link to comment
Share on other sites

lotos σε μια μέρα απο Γαλλία?

δηλαδή έκανε ρεκόρ ταχύτητας το pixmania..

κρίμα γιατί νόμιζα πως ο Τhomann ήταν πιό γρήγορος στις παραγγελίες..

ναι φιλε μου. σε μια μερα απο γαλλια. ΟΥΤΕ εγω το πιστευα!!!

Link to comment
Share on other sites

Servo1980 αυτό το είπα γιατί από τα περισσότερα ευρωπαικά καταστήματα λένε πως θα είναι διαθέσιμος στις 4/11 :)

Καλα τοτε, απλα εχω ακουσει πως αρκετοι εδω μεσα δουλευουν σε Ελληνικα καταστηματα και ετσι οπως το ειπες φανηκε πως το ιδιο ισχυει και για σενα.

Εμενα πηραν 3 μερες να ερθουν οι οθονες.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή την άλλη βδομάδα λέω να παραγγείλω το νέο πισι, 4/11 είναι επιβεβαιωμένο;

Στο Ελλάντα, ξέρουμε κάποια πιθανή ημερομηνία;

(ο ανυπόμονος :p )

Το πότε θα διατεθούν οι καινούριοι SSD δεν είναι ταυτόσημο και με το πότε θα είναι σε στοκ στην Ελλάδα. Φτιάξε το pc σου και μόλις πάρεις SSD κάνε μια κλωνοποίηση να τελειώνεις.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.