Jump to content



Samsung 830 ssd


techman

Recommended Posts

registration το προιον και rma μεσω Samsung....

ασε τα εχουμε δει και τα ελληνικα μαγαζια...

Εγω το αναφερα γιατι κανεις δεν το εκανε ως τωρα. RMA μεσω Samsung αμεσως αμεσως σημαινει και εξτρα εξοδα και αναμονη το λιγοτερο 2 εβδομαδες συνολικα (αν το στειλεις με ΕΛΤΑ) μεχρι να σου επιστραφει ο δισκος.

Παντως αν θελετε καμια μετρηση μου λετε καθωτι εχω τις 128 και 256 εκδοσεις εδω.

pa246029.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

έτσι και αλλιώς από ότι έχω καταλάβει κάνουν οι ίδιοι εισαγωγή άρα και το καλύπτουν σε περίπτωση ζημιάς με ότι συνεπάγεται αυτό από θέμα καθυστερήσεων, και εδώ που το συζητάμε δεν οργανώνουμε και μια ομαδική να τους ρωτήσουμε για τον samsung 830 128gb που θα ενδιαφέρει και τους περισσότερους μήπως μας κάνουν τιμή

Link to comment
Share on other sites

Εφοσον η Samsung δεν κανει επισημη εισγωγη των SSD στην Ελλαδα ειναι λιγακι ως πολυ δυσκολο το Visionstudio να τα εισαγει απο αυτους...Ισως τα εισαγει (τα αγοραζει σε τιμες χονδρικης εννοειται) απο ξενο καταστημα....Δεν αλλαζει βεβαια πολυ η κατασταση αλλα κουβεντα να γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.