Jump to content



Orac³ - Part 5


soki

Recommended Posts

Εχω παρακολουθηει την εξελιξη του mod αυτου εδω και καμποσο καιρο...1 χρονο το ετοιμαζε ο τυπας!!! Ειναι σιγουρα αν μην τι αλλο εντυπωσιακοτατο, αν και οταν ειδα το τελικο αποτελεσμα με χαλασε λιγο ο χαμος που γινοταν απο τα καλωδια μεσα στο κουτι. Αλλα ειναι και αυτο τμημα απο την ολη ιδεα που ειχε στο νου του ο δημιουργος του. Ουτως η αλλως ειναι τα πιο τακτοποιημενα ατημελητα καλωδια που εχω δει σε κουτι! Δεν ειναι απλα τα λεφτα που εριξε για να γινει αυτο το αποτελεσμα αλλα ειναι το μερακι του και οι απειρες ωρες...και φενεται παντου διοτι και απο της εικονες ακομη, δημιουργει την αισθηση μιας τελειας ζωγραφιας.

Προσωπικα mod της χρονιας και οχι μονο....Ηταν και το πρωτο του mod!!! :eek:

Link to comment
Share on other sites

Το παρακολουθώ και εγώ το project αυτου του τύπου και είναι απίστευτη η δουλειά που

έχει ρίξει το παλικάρι!!!

Τρελλές ώρες έχει περάσει το παλικάρι πάνω απο χαρτιά και μολύβια να σχεδιάζει και την παραμικρή γωνιά του κουτιού πως θα γίνει!!!

Του βγάζω το καπέλο στην όρεξη,το μεράκι και στο γούστο(εμένα μου αρέσει και ολοκληρωμένο)!:worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Sam....

Του βγάζω το καπέλο στην όρεξη,το μεράκι και στο γούστο(εμένα μου αρέσει και ολοκληρωμένο)!:worship: :worship: :worship:

Συμφνωνώ και επαυξάνω...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν ένα δυο threads για το oraq ρε παιδιά! Ας το βάζατε εκεί!

Δεν του πήρε ένα χρόνο να το τελειώσει, ακόμα φτιάχνει... Αυτό πρέπει να είναι το τελευταίο βήμα. Όντως ωραίο ξεκίνησε αλλάααα σαν τα ρομπότς του matrix κατέληξε!

Αν δεν ξέρεις τι θέλεις να φτιάξεις και στην πορεία ανακαλύπτεις πράγματα, το κουτί συνήθως βγαίνει παραφορτωμένο.

Link to comment
Share on other sites

Σαν τελικό αποτέλεσμα δε μπορώ να πω ότι είναι κάτι το ιδιαίτερο αλλά αυτό είναι κάτι το υποκειμενικό. Πάντως σε projects τέτοιου βεληνεκούς εγώ δίνω περισσότερο βάρος στη εφευρετικότητα, το μεράκι και την ικανότητα του τυπά να πραγματοποιήσει αυτό που είχε φανταστεί, παρ'όλη τη δυσκολία του.

Link to comment
Share on other sites

παντως εδωσε μια αποδεκτη λυση στο ανυπερβλητο εμποδιο καθε modder....

τα καλωδια....

εαν δεν μπορεις να τα αποφυγεις, ανεδειξε τα.....

σαν το βιασμο ενα πραμα....

εγω με τη σειρα μου δηλωνω εντυπωσιασμενος απο την ορεξη, το χρημα και τη δουλεια

που εχει ριξει το ατομο....

αλλα το τελικο αποτελεσμα μαλλον χαντακωνει την προσπαθεια του....

εξαλλου οπως προαναφερθηκε: "περι ορεξεως... "

Link to comment
Share on other sites

εμένα πάλι μ αρέσει πάρα πολύ, γιατί είμαι άνθρωπος ακατάστατος και τα καλώδια αυτά χαίρεσαι να τα βλέπεις. Εξάλλου πιστεύω φαίνεται φορτωμένο επειδή είναι και see through όλο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.