Jump to content




DJD

Recommended Posts

ρε γ@μω την τύχη μου, μολις χάλασε η αντλία του νερού στο σπίτι και έμεινα μισοξυρισμενος +εχω μαθημα στη σχολη :wall:

(τουλάχιστον το έσωσα με goatee)

2000 Αυλώνα. Τέλη Αυγούστου. Φαντάρος. Κατά τις 2 το μεσημέρι, κατεβαίνουμε να φύγουμε για ΠΣΚ και στο δρόμο βλέπουμε κόσμο να γυρνάει πίσω. "Τι έγινε;" ρωτάμε. "Στην πύλη όποιος είναι αξύριστος τον στέλνουν πίσω να ξυριστεί". Όπως είμαι, βγάζω από το σακ βουαγιάζ το ξυραφάκι και ξεκινάω το στεγνό ξύρισμα (στεγνό τρόπος του λέγειν, λόγω του ιδρώτα:p) μιας και είχα γένια 2 ημερών:p

Link to comment
Share on other sites

Αν ακούσετε το βράδυ στις ειδήσεις: ''Φονικό στα δυτικά προάστια με θύμα επισκευαστή πλυντηρίων''

εγώ θα το έχω κάνει...

Τσάκωνα θα σε χρειαστώ!:p

(επισκευή πλυντηρίου ρούχων σε εξέλιξη για τρίτη φορά, τρίτη εβδομάδα χωρίς, ακόμα βγάζει error και ο τυπάς δέν ξέρει προφανώς τι φταίει...)

Link to comment
Share on other sites

Είδα πριν καμιά ώρα το ποστ του [MENTION=4676]tragikos[/MENTION] για το irobot roomba.

Μετά από κανα μισάωρο μου ήρθε mail από το e-bay (χωρίς καν να έχω πλοηγηθεί σε αυτό) που περιείχε μέσα το συγκεκριμένο gadget.

Μα καλά πόση παρακολούθησει πέφτει ;;; WTF δλδ :fist:

Link to comment
Share on other sites

Είδα πριν καμιά ώρα το ποστ του @tragikos για το irobot roomba.

Μετά από κανα μισάωρο μου ήρθε mail από το e-bay (χωρίς καν να έχω πλοηγηθεί σε αυτό) που περιείχε μέσα το συγκεκριμένο gadget.

Μα καλά πόση παρακολούθησει πέφτει ;;; WTF δλδ :fist:

Όταν τα έλεγα εγώ πριν 4 μήνες με δουλεύατε :p

Link to comment
Share on other sites

εχω παθει το αλλο, να τελειωσουν οι μπαταριες της ξυριστικης, και εμεινα μισο ξυρισμενος, σχεδον ολη μερα, ευτυχως δεν βγηκα απο το σπιτι! :p

Το ιδιο πραγμα με ξυριστικη αλλα επρεπε να βγω γι αυτο τα επαιρνα τα γενια και στο τελος εβαλα ξυραφι ψαλιδι στο μισο προσωπο με γενιαδα ενος μηνα+.Αθλια εμπειρια.

Link to comment
Share on other sites

Είδα πριν καμιά ώρα το ποστ του [MENTION=4676]tragikos[/MENTION] για το irobot roomba.

Μετά από κανα μισάωρο μου ήρθε mail από το e-bay (χωρίς καν να έχω πλοηγηθεί σε αυτό) που περιείχε μέσα το συγκεκριμένο gadget.

Μα καλά πόση παρακολούθησει πέφτει ;;; WTF δλδ :fist:

μου ήρθε και εμένα απο ebay χωρίς να έχω δει το ποστ. απλά σύμπτωση my friend

Link to comment
Share on other sites

παραγγέλνω προχθες από το amazon κάτι ψιλοπράγματα με super saver delivery - κοινώς τσάμπα μεταφορικά. σήμερα βλέπω στο tracking ότι είναι ήδη στο Κορωπί (τα έστειλαν με UPS). δεν παίζονται τα άτομα!!!!

Date Time Location Event Details

10 Nov 2011 10:19:00 AM KOROPI, ATHENS GR Arrival Scan

10 Nov 2011 10:08:00 AM SPATA GR Departure Scan

10 Nov 2011 09:27:00 AM SPATA GR Arrival Scan

10 Nov 2011 06:05:00 AM MUNICH DE Departure Scan

10 Nov 2011 05:24:00 AM MUNICH DE Arrival Scan

10 Nov 2011 04:05:00 AM KOELN (COLOGNE) DE Departure Scan

10 Nov 2011 01:03:00 AM KOELN (COLOGNE) DE Arrival Scan

9 Nov 2011 10:46:00 PM East Midlands Airpor GB Departure Scan

9 Nov 2011 09:19:00 PM East Midlands Airpor GB Arrival Scan

9 Nov 2011 09:10:00 PM Tamworth GB Departure Scan

9 Nov 2011 05:12:00 PM Tamworth GB Shipment received by carrier

9 Nov 2011 12:32:02 PM GB Order has been handed over to the carrier and is in transit

Link to comment
Share on other sites

παραγγέλνω προχθες από το amazon κάτι ψιλοπράγματα με super saver delivery - κοινώς τσάμπα μεταφορικά. σήμερα βλέπω στο tracking ότι είναι ήδη στο Κορωπί (τα έστειλαν με UPS). δεν παίζονται τα άτομα!!!!

Εγώ όμως που παράγγειλα κάτι τη Δευτέρα, τα έστειλαν Τρίτη με super saver delivery, αλλά χωρίς tracking...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.