Jump to content




DJD

Recommended Posts

[MENTION=12156]Lakisss[/MENTION] Πάρε ένα καλό ρολόι.

Επειδή όλοι λένε το πρόβλημα τους να πω και εγώ το δικό μου. Το ίντερνετ σέρνετε σήμερα

1593654290.png

:p

1595067053.png

Αλλά στο σπίτι έχω μάπα, 5 mbit.... BT suckz, αλλά τουλάχιστον στο λέει ότι εκεί που μένεις, θα έχεις τόσο.

Link to comment
Share on other sites

Μια φορά είχα κάνει την μ@λ@κία σε πόνο στην πλάτη, και είχα βάλει μαζί θερμαντική+Λέοντος έμπλαστρο.

Πήρε φωτιά η Καλαμαριά λέμεεεε!!!

Στο 10λεπτο το ξεκόλλησα και έτριβα με οινόπνευμα για να φύγει και η θερμαντική!

Σχεδόν το ίδιο... Είχα βάλει θερμαντική και επειδή δεν ένοιωσα καθόλου ανακούφιση, είπα να δοκιμάσω το έμπλαστρο, αλλά το έβαλα χωρίς να πλύνω το σημείο... :hang3:

Link to comment
Share on other sites

Δίπλα είναι το θρεντ με τα Αυτοκίνητα, όχι με τους κουβάδες!

Να εξηγήσω:

Εγώ όταν πήρα δίπλωμα οδηγούσα ένα παπάκι και ένοιωθα ''king of the road'' λόγω κ@βλ@ς και ηλικίας.

Χωρίς παρεξήγηση και φιλικά πάντα, θεωρώ λίγο άκομψο να του λες του άλλου πάνω στη χαρά του ότι θα οδηγάει κουβά έστω και για 20% πλάκα.

Link to comment
Share on other sites

Έλα μωρέ, μην το παίρνεις τόσο σοβαρά. Και εγώ το πρώτο αυτοκίνητο που οδηγούσα ήταν το Subaru REX της μάνας μου. 2κύλινδρο, 550 κυβικά, μηχανή πίσω, κίνηση πίσω, αλλά γούσταρα τρελλά. Αλήθεια όμως αυτό που είπες

πάνω στη χαρά του
δεν το σκέφτηκα.
Link to comment
Share on other sites

Έλα μωρέ, μην το παίρνεις τόσο σοβαρά. Και εγώ το πρώτο αυτοκίνητο που οδηγούσα ήταν το Subaru REX της μάνας μου. 2κύλινδρο, 550 κυβικά, μηχανή πίσω, κίνηση πίσω, αλλά γούσταρα τρελλά. Αλήθεια όμως αυτό που είπες δεν το σκέφτηκα.

του παιδιού σε σχέση με το δικό σου είναι διαστημόπλοιο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εχεις βαλει counterpain και δεν εχεις νιωσει;:wassat:

Έβαζα παλιά. Ένιωθα, αλλά όχι πολύ έντονα.

Έντονα θα νιώσεις τη θερμαντική αν την έχεις τοποθετήσει και αθληθείς. Καίγεσαι σε λέω...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.