Jump to content




DJD

Recommended Posts

Να φύγεις...δεν σε θέλουμε στο παιχνίδι μας!:p

(το παιχνίδι λέγεται ''Τι έχει ο Lakisss που δεν έχει Hydra?'':p)

→ Καρκίνο;

Πρέπει να κόψω κάποτε το τσιγάρο γιατί θέλω 2.400(!!!)euros τον χρόνο!:wall:

(η υγεία πάνω απ' όλα βέβαια, αλλά μια που μιλάτε για εξοικονόμηση χρήματος)

2.400 euros!!!

Και 'γω καπνιστής είμαι και ύπερ-εξαρτημένος μάλιστα.

Nothing personal, λίγο black humor πριν τον ύπνο ε =)

Link to comment
Share on other sites

uNick 1ο έτος είπαμε είσαι ε? :p

ε καλά, θα νιώσει και αυτός τη φοιτητική ζωή, λεφτά υπάρχουν!

για τους μουσικόφιλους

rollinginthedeep.jpg

έρχεται η νέα, ανανεωμένη, συναρπαστική version :

301252_267279229960100_267262279961795_860742_185978633_n.jpg

αποκλειστικά στο thelab.gr & τον Pokemon640 !! πτυχιούχο του univercity of trolololing. :p

Link to comment
Share on other sites

γνωριζει κανεις αν ειναι υποχρεωμενη η τραπεζα να σου δωσει επιτοπου αντιγραφο της συμβασης που υπογραφεις? και αν ποιον νομο επικαλεισαι; επειδη ποτε δεν ερχεται το "αντιγραφο" απο τα κεντρικα εντος της περιοδου εναντιωσης/ υπαναχωρησης. καπου ειχα διαβασει οτι δικαιουσαι αντιγραφο οποιουδηποτε εγγραφου φερει την υπογραφη σου [MENTION=5299]Tsakonas[/MENTION] κανα hint?

ναι ειναι υποχρεωμενη.ειδαλλως αναφορα γεν.γραμμ.καταναλωτη.1520

Link to comment
Share on other sites

γνωριζει κανεις αν ειναι υποχρεωμενη η τραπεζα να σου δωσει επιτοπου αντιγραφο της συμβασης που υπογραφεις? και αν ποιον νομο επικαλεισαι; επειδη ποτε δεν ερχεται το "αντιγραφο" απο τα κεντρικα εντος της περιοδου εναντιωσης/ υπαναχωρησης. καπου ειχα διαβασει οτι δικαιουσαι αντιγραφο οποιουδηποτε εγγραφου φερει την υπογραφη σου @Tsakonas κανα hint?
Έτσι με έχασαν από "πελάτη" eurobank & alphabank (δεν μπορουμε κύριε δεν μπορείτε κύριε κλπ). Αντίθετα στην Πειραιώς μου έδωσαν τα πάντα χωρίς 2η κουβέντα.
Link to comment
Share on other sites

γμτ.... την μοναδική μέρα που ξύπνησα με όρεξη να φάω cornflakes για πρωινό... φτάνουν τσίμα τσίμα για την σύζυγο...
φατα εσυ και άσε τους άλλους, εξ' άλλου λίγο πολύ μαζί τα φάγαμε :shout:

Υ.Γ. Ξενοδοχείο τεσσάρων αστέρων στη Θεσσαλονίκη έχετε κάποιο να μου προτείνετε; (στο κέντρο της πόλης)

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Ξενοδοχείο τεσσάρων αστέρων στη Θεσσαλονίκη έχετε κάποιο να μου προτείνετε; (στο κέντρο της πόλης)

Πήγαινε εδώ, πάτα αρχική για να αλλάξεις ημερομηνίες και τύπο δωματίου και μετά την αναζήτηση, διάλεξε από δεξιά επάνω μόνο τα 4*. Ξεκινάνε από 55€ τη βραδυά τα τεσσάρια.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.